×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Nebankovní půjčky - půjčte si rychle a bezpečně!

Nebankovní půjčky - půjčte si rychle a bezpečně!

Suverénně nejrychlejší možnost na trhu, ale za cenu vyšších úroků. V našich zeměpisných šířkách jsou stále oblíbenější. Instituce, které tyto úvěry zprostředkují, mají půjčky coby svůj hlavní obor podnikání. Dozorujícím orgánem nad světem nebankovních půjček je Česká obchodní inspekce, proto případné nekalé jednání je často brzy eliminováno. Přesto je však potřeba se pořádně poohlédnout a zjistit, jaká je ta nejlepší nebankovní půjčka právě pro vás a zejména si důkladně proklepnout společnost, od které si půjčujete.

Hledáte transparentní, rychlou a spolehlivou nebankovní půjčku? Zkuste to u nás!

Není divu, že lidé se často půjček od nebankovních společností bojí. Často se ale člověk ocitne ve finanční tísni a kvůli opravdu tvrdým podmínkám bankovních společností na půjčku prostě nedosáhne. Každý ale máme určitě závazky, které prostě zaplatit musíme. Coolcredit je nebankovní společnosti, ve které si zakládáme na transparentnosti a srozumitelné smlouvě bez jakýchkoliv skrytých poplatků. Neřadíme se sice k těm společnostem, kteří půjčí úplně každému, včetně problémových klientů, ale děláme to z jednoho prostého důvodu - abychom Vás chránili! Také proto jsme licencováni Českou národní bankou! Proto je také důležité, abychom si byli jisti, že půjčku budete schopni splácet. Zkuste si spočítat, kolik by vás půjčka stála v kalkulátoru napravo. A pokud si stále nejste půjčkou jisti, zavolejte nám, povězte nám o svých finančních potížích a společně se pokusíme najít vám cestu ven z finančních obtíží. Rádi vám se vším poradíme.

Na co si u nebankovních půjček dát pozor?

Nebankovní půjčky jsou sice extrémně rychlé a mají mírnější podmínky než půjčky od bank, nesou s sebou však i určitá rizika. Společností poskytujících takové půjčky je totiž ohromné množství a ne každá společnost si zakládá na transparentnosti. Naopak, smlouvy jsou často dlouhé, nepřehledné a snadno v nich přehlédnete podstatnou část o skrytých poplatcích, které vás v budoucnu mohou velice mrzet. Dejte si proto prosím při výběru nebankovní společnosti opravdu záležet. Zjistěte si něco o její historii, podívejte se, jestli jsou o ní veřejně dostupné informace, jestli se netají tím, kdo za společností stojí a kde sídlí, pečlivě prostudujte smlouvu, kterou vám nabízí a buďte si jisti, že rozumíte každému jejímu bodu a hlavně: ujistěte se, že má licenci od ČNB! Není nic horšího, než když si půjčíte od společnosti, která vám pošle urputně dlouhou, nepřehlednou smlouvu, nechce po vás jakýkoliv doklad a vy smlouvu i tak podepíšete. Takové příběhy často končí tragicky.

Plyne z toho jedno důležité poučení: nebojte se a nestyďte se si půjčit, ale vždy si půjčujte zodpovědně! Připravili jsme pro vás také desatero zodpovědného půjčování :-)

Proč si sjednat právě nebankovní půjčku?

Výhody nebankovních půjček? Samozřejmě, jasnou nevýhodou jsou vyšší úroky, ale na světě není nic, co by bylo vždy jedině pozitivní. Pojďme si proto představit klady ze světa nebankovního úvěrování…

·        Vyřízení a převod financí je v případě půjček online a půjček přes sms otázkou několika minut. Skutečně kosmická rychlost. Peníze jsou odesílány na bankovní účet téměř ihned, aktivně disponovat s nimi pak lze obratem. A rozhodně není zapotřebí vysvětlovat účel půjčky, vždyť jde často jen o pár tisíc korun.

·        Žádost o nebankovní půjčku online znamená minimum papírování. Nejenže vás tedy nečeká podepisování štosu dokumentů, ale obejdete se i bez potvrzení příjmu od vašeho zaměstnavatele. Navíc nepotřebujete ani ručitele, a i když se dnes půjčky bez kontroly některého registru neobejdou, nemusíte se bát, že vás někdo bude trestat za pozdní zaplacení složenky. Koho odmítli v bance kvůli nízké bonitě, ten si zde nemusí dělat starosti. U nebankovní půjčky má totiž mnohem vyšší šanci, že bude jeho žádost oficiálně přijata a opravdu mu půjčí.

·        Věrnostní bonusy pro stálé klienty. Pokud požádá klient znovu o tutéž půjčku, a je lhostejno, jaká časová prodleva tu bude, dostane zajímavou slevu a bonusy navíc. Společnosti poskytující nebankovní půjčky online si umí vážit toho, kdo je dlouhodobě věrný jejich barvám.

Kdy je ideální si sjednat nebankovní půjčky?

Důvodů, proč si sjednat menší půjčku, může být samozřejmě poměrně dost. Elektronika, která má nahradit tu nenadále vysloužilou, zaplacení zálohových složenek za plyn nebo mobilního paušálu, nedoplatek za elektřinu, koupení dárku pro drahou polovičku k výročí, na něž jste bohužel opět úspěšně zapomněli. Skutečně, bezmála je tu tisíc a jeden důvod, nikdo jej nebude zjišťovat a ptát se, jednoduše jste tu proto, abyste si půjčili peníze. Nebankovní půjčka je však samozřejmě také věcí, která se nesjednává každý den a musíte si ji pečlivěji promyslet především v případě, že se jedná o dlouhodobou nebankovní půjčku.

Jednoduše, kdo si sjednává půjčku – obecně v jakékoliv výši – musí si být jistý, že ji bez problémů splatí. V opačném případě by měl popřemýšlet o jiném řešení, které nebude tak rizikové. Poplatky za prodloužení splatnosti o několik dnů jsou sice zpravidla velmi mírné, ale v případě, že se situace ještě více zkomplikuje, půjde o relativně vysokou částku jako pokutu za skutečně velmi dlouhého prodlení. Splácení pro vás tak může být jednoduší, využijete-li půjčky na splátky, která je rozložená do delšího období. Oblíbenou formou opravdu rychlé půjčky menší částky je třeba sms půjčka nebo online půjčka.

Samotné sjednání nebankovních půjček je velmi snadné

Nebankovní sektor si zakládá na tom, že využívání jeho služeb je jednoduché pro všechny, bez ohledu na věk nebo schopnost používat internet. Tady totiž nemusíte být IT přeborník, stačí jen ty opravdu nejzákladnější dovednosti, které dobře zná bezesporu naprosto každý, kdo má internetové připojení ve své domácnosti. Celá transakce má jen několik málo kroků, nebudete proto čekat dlouhé minuty, než se proklikáte dlouhou smlouvou, kterou musíte v ideálním případě číst úplně celou.

Několik minut? V zásadě ano. Navolíte na prvním posuvníku žádanou částku, na druhém pak lhůtu splatnosti, která vám nebo vaší rodinné kase nejlépe vyhovuje. Pak je už situace velmi snadná, vyplníte krátký kontaktní formulář a odešlete jej. Ihned poté se nastartuje celý proces, nemusíte tak na nic dlouho čekat, žádné nervy skutečně v tomto směru nehrozí. Výplata peněz probíhá instantně, schvaluje ji vlastně počítačový automat – ten nepotřebuje dovolenou a bude pracovat i během svátečního poledne, takže prodleva v žádném případě nehrozí. Pokud jste dočetli až sem, doufáme, že jsme vám pomohli s výběrem té nejlepší nebankovní půjčky a pokud stále váháte, neváhejte a obraťte se na nás!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka