×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt

Nebankovní půjčky

Nebankovní půjčky

Suverénně nejrychlejší možnost na trhu, ale za cenu vyšších úroků. Přesně takové jsou moderní nebankovní půjčky, které jsou (nejen) v našich zeměpisných šířkách stále oblíbenější. Instituce, které tyto úvěry zprostředkují, mají půjčky coby svůj hlavní obor podnikání. Dozorujícím orgánem nad světem nebankovních půjček je Česká obchodní inspekce, proto případné nekalé jednání bude brzy eliminováno – bezpečnost je tak na maximu, nic ji v zásadě nemůže ohrozit.

Proč si sjednat právě tento typ půjčky?

Výhody nebankovních půjček? Samozřejmě, jasnou nevýhodou jsou vyšší úroky, ale na světě není nic, co by bylo vždy jedině pozitivní. Pojďme si proto představit klady ze světa nebankovního úvěrování…

  • Vyřízení a převod financí je otázkou několika minut. Skutečně kosmická rychlost. Peníze můžete mít na účtu už doslova za malou chvilku, aktivně disponovat s nimi pak lze obratem. A rozhodně není zapotřebí vysvětlovat účel půjčky, vždyť jde často jen o pár tisíc korun.

  • Minimum papírování. Není obvykle vyžadováno potvrzení o příjmech, stejně tak nepotřebuje žadatel ručitele. Koho odmítli v bance kvůli nízké bonitě, ten si zde nemusí dělat starosti. Má totiž mnohem vyšší šanci na to, že jeho žádost bude oficiálně přijata a zpracována.

  • Věrnostní bonusy pro stálé klienty. Pokud požádá klient znovu o tutéž půjčku, a je lhostejno, jaká časová prodleva tu bude, dostane zajímavou slevu a bonusy navíc. Nebankovní instituce poskytující půjčky si umí vážit toho, kdo je dlouhodobě věrný jejich barvám.

Kdy je ideální si takovou půjčku sjednat?

Důvodů, proč si sjednat menší nebankovní půjčku, může být samozřejmě poměrně dost. Elektronika, která má nahradit tu nenadále vysloužilou, zaplacení zálohových složenek za plyn nebo mobilního paušálu, nedoplatek za elektřinu, koupení dárku pro drahou polovičku k výročí, na něž jste bohužel opět úspěšně zapomněli. Skutečně, bezmála je tu tisíc a jeden důvod, nikdo jej nebude zjišťovat a ptát se, jednoduše jste tu proto, abyste si půjčili peníze. Půjčka je však samozřejmě také věcí, která se nesjednává každý den a musíte si ji pečlivěji promyslet…

Jednoduše, kdo si sjednává půjčku – obecně v jakékoliv výši – musí si být jistý, že ji bez problémů splatí. V opačném případě by měl popřemýšlet o jiném řešení, které nebude tak rizikové. Poplatky za prodloužení splatnosti o několik dnů jsou sice zpravidla velmi mírné, ale v případě, že se situace ještě více zkomplikuje, půjde o relativně vysokou částku jako pokutu za skutečně velmi dlouhého prodlení.

Samotné sjednání je velmi snadné

Nebankovní sektor si zakládá na tom, že využívání jeho služeb je jednoduché pro všechny, bez ohledu na věk nebo schopnost používat internet. Tady totiž nemusíte být IT přeborník, stačí jen ty opravdu nejzákladnější dovednosti, které dobře zná bezesporu naprosto každý, kdo má internetové připojení ve své domácnosti. Celá transakce má jen několik málo kroků, nebudete proto čekat dlouhé minuty, než se proklikáte dlouhou smlouvou, kterou musíte v ideálním případě číst úplně celou.

Několik minut? V zásadě ano. Navolíte na prvním posuvníku žádanou částku, na druhém pak lhůtu splatnosti, která vám nebo vaší rodinné kase nejlépe vyhovuje. Pak je už situace velmi snadná, vyplníte krátký kontaktní formulář a odešlete jej. Ihned poté se nastartuje celý proces, nemusíte tak na nic dlouho čekat, žádné nervy skutečně v tomto směru nehrozí. Výplata peněz probíhá instantně, schvaluje ji vlastně počítačový automat – ten nepotřebuje dovolenou a bude pracovat i během svátečního poledne, takže prodleva v žádném případě nehrozí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Přečtěte si také

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?
4.04.2019
Nebankovní půjčky
Půjčky bez doložení přijmu
Jsou nebankovní půjčky opravdu bezpečné?
20.03.2019
Nebankovní půjčky
Jak řešit finanční problémy
18.02.2019
Nebankovní půjčky
Jak to je s registry dlužníků při žádosti o půjčku
31.01.2019
Oblíbené
Půjčka bez registru
Jak na ověření totožnosti při online půjčce
31.01.2019
Oblíbené
Online půjčka
Proč musím u půjčky zasílat 1 Kč?
30.01.2019
Oblíbené
Online půjčka

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?
4.04.2019
Nebankovní půjčky
Půjčky bez doložení přijmu
Proč mám půjčky porovnávat?
4.04.2019
Online půjčka
Jak vybrat půjčku bez rizika?
4.04.2019
Krátkodobé půjčky
Jak si půjčit, ale nenaletět
26.03.2019
Online půjčka
Souboj: Exekuce vs insolvence
26.03.2019
Půjčka bez registru
Kdo je exekutor a co si může dovolit?
26.03.2019
Půjčka bez registru
Smlouva o půjčce. Na co si dát pozor?
26.03.2019
Krátkodobé půjčky
Co musíte vědět o každé půjčce?
25.03.2019
Půjčka bez registru