×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?

Je půjčka bez doložení příjmů cestou do pekel?

Současný trh dokáže celkem snadno vzbudit dojem, že dosáhnout na peníze nepředstavuje žádnou vážnou komplikaci. Zejména nebankovní poskytovatelé nabízí jednoduchý systém zažádání, stačí do počítače naťukat základní údaje a v pár minutách vám pípne potvrzení o převedené částce na vašem účtu. Jednoduché podmínky už nevymezují z úspěšného jednání studenty, důchodce, rodiče na mateřské ani nezaměstnané. Peníze si můžete půjčit i se zápisem v registru dlužníků. Velká svoboda pak může přinášet zároveň nepříjemné zklamání a velké problémy.

Místo do banky pohodlně k počítači

Kvůli žádosti o půjčku už dnes nemusíte absolvovat vleklé osobní jednání na pobočce. Všechno najdete na internetu. Můžete si projít podmínky půjčky, vyplnit žádost i spravovat převod peněz.

Náročná administrativa není jen samotnou zlovůlí bank. Banky jsou přímo povinovány zákonem vyžadovat k nabízeným půjčkám doklad o příjmu. Musí omezit riziko na minimum a potřebnými doklady vymezují žadatele na ty, kteří poskytnutou částku s nejvyšší pravděpodobností bance zase vrátí. Tím svým způsobem chrání i své klienty. Půjčí jednoduše pouze těm klientům, kteří mají dlouhodobě k dispozici dostatečný příjem, a neohrozí splácením svou životní úroveň.

Každá mince má dvě strany

Zejména nebankovní subjekty si můžou dovolit jít do většího rizika. Nabízí půjčky dostupné všem a tím vyplňují mezeru na trhu. Pracují pouze s teoretickou informací o příjmech a nemusí brát ohledy na potřebné životní minimum, nesplacené závazky ani třeba zodpovědnost vůči dalším vyživovaným osobám ve společné domácnosti. Můžou nabízet půjčku dostupnou všem žadatelům a to doslova.

A právě tady narážíme na velký rozpor.

I s pečlivým plánováním výdajů se můžete bez vlastního zavinění dostat do náhlé finanční nouze. Zaměstnavatel pozdrží výplatu, rozbije se auto, na kterém závisí denní logistika celé rodiny, porouchá se velký domácí spotřebič nebo… vás zaskočí účet u zubaře. Náhlou nepřízeň osudu musíte rychle vyřešit a předejít horším problémům.

Jako by nestačilo, že pracujete pouze na dohodu, pobíráte důchod nebo jste dočasně zařazen do kategorie krásných, ale finančně nedoceněných, rodičovských povinností. Nebankovní půjčky jsou pro vás prakticky jedinou šancí, jak důstojně a rychle vyřešit náhlý problém.

Srozumitelné podmínky a spolehlivé jednání

Cool Credit představuje nebankovní půjčky, které vám rychlostí a dostupností dovolí ihned vyřešit akutní nedostatek financí a pomůžou překlenout náročné období. Zároveň nabízí nástroje, které vám pomůžou objektivně se rozhodnout o cílové částce. Přímo na stránkách Cool Credit si můžete projít přehledně uvedené podmínky a navíc využít i interaktivní kalkulačku. Proměnnou výšky půjčky získáte ihned reálná čísla o výšce a počtu splátek. Lépe tak zhodnotíte vaši situaci a vyberete si řešení, které vám nyní pomůže a v následujícím období neohrozí běžné hospodaření rodiny. Cool Credit zůstává plně otevřený jakékoli proměně vaší situace. Nebrání předčasnému splacení půjčky a nezatíží vás pokutou. V případě neschopnosti dostát včasné úhrady splátky nabízí řešení v oddálení platby nebo nový splátkový kalendář. Půjčka je závažným krokem a vždy by jí měla předcházet zralá úvaha. Vybrat si však můžete bezpečné a dostupné řešení.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka