Nebankovní půjčka pro problémové klienty

Nešťastné rozhodnutí, nepřízeň osudu nebo nevyrovnané závazky z minulosti můžou vážně ohrozit běžné fungování. Osobní rozpočet nebo rozpočet rodiny odčerpávají nezbytné platby za nájem a služby, neméně důležité je zajištění nákupu potravin, péče o domácnost, dojíždění do zaměstnání. V mnoha případech se přidávají pravidelné platby za školné, sportovní i zájmové kroužky, kurzy, školy v přírodě.

Nepříjemná nehoda může vážně zkomplikovat křehkou stabilitu finanční hotovosti. Havarovaný vůz omezuje dojíždění do práce, v řadě povolání dopravu za klienty. Rozbitý spotřebič stíží péči o domácnost a vážně ubírá na základním komfortu. Neočekávané platby, jako je vyúčtování elektřiny, vody, vysoký účet za telekomunikační služby není možné odložit. Pozdější úhrada je penalizovaná a může vést i k omezení čerpání služeb. Jejich obnovení je spojené s dalšími poplatky. Vaši situaci může zkomplikovat i relativně banální krádež hotovosti. Chybějící částka nemusí být vysoká, přesto způsobí stres.

Jedním z možných řešení je půjčka, která by pomohla překlenout krátké období, uhradila by závazky, a zabránila dalším nepříjemnostem. Nálepka „problémového klienta“ vám však komplikuje běžné jednání. I při sebelepším plánování a schopnosti dostát novým závazkům se pro většinu bankovních nebo spotřebitelských úvěrů setkáváte s překážkami nebo přímo s odmítnutím.

Cool Credit představuje optimální řešení, jak se vyrovnat s nepříjemnou situací. Pro čerpání půjčky nebudeme nahlížet do registru SOLUSu. Snažíme se nabídnout služby, které nepružné bankovní systémy nemůžou realizovat. Zajistíme pro vás chybějící hotovost k vyrovnání nutných závazků. Získáme pro vás čas ke zlepšení hospodaření. Naši půjčku postupně splatíte s jistotou, že dřívější pohledávky nenarostou o penále nebo nezpůsobí další nepříjemné komplikace. Mnoho služeb je spojených s pokutami i pozastavením čerpání. Obnovení vyžádá další poplatky a je především časovou ztrátou. Pokud se potýkáte s nedostatečnou hotovostí, doporučujeme problémy řešit s rozvahou a bez zbytečného oddalování.

Nelimitujeme zájemce o půjčku

Nebudeme vyčleňovat zájemce v nepříznivé situaci. Bankovní nebo spotřebitelské úvěry na sebe vážou povinnost prokázat dostatečnou výšku příjmů i další doklady. Ale víme, že nevýhodná pozice může vést k neuváženému řešení, které v budoucnu zkomplikuje původní nepříjemnosti dalekosáhlými důsledky. K uspořádání problémů přitom často stačí relativně malá částka a získaný čas krátkého překlenovacího období.

Přehledný a jednoduchý systém

Interaktivní formulář na našich stránkách vám může pomoci v rozhodování. Výšku cílové částky můžete variabilně měnit. Výsledkem získáte přesnou výšku i počet splátek. Můžete tak objektivně zhodnotit, jak váš rozpočet následující splácení zatíží.

Před vyplněním žádosti si můžete přečíst podmínky čerpání půjčky i se seznámit s procesem vyřízení. Čtení i pozdější vyplnění žádosti je otázkou pár minut. Nepřiděláváme vám zbytečně práci s dlouhými a složitými formuláři ani sháněním ověřených dokumentů. Kvůli půjčce si nemusíte sjednávat osobní schůzku s naším zástupce ani hledat nejbližší pobočku. Stačí si udělat chvíli klid a usadit se k počítači. Vyplnění formuláře sestává ze zadání základních údajů. SMS autorizuje vzájemnou komunikaci. Samotný schvalovací proces spoléhá na automatizované systémy. V řádu několika minut vyhodnotíme vaši žádost a informujeme vás o výsledku. V případě schválení ihned převádíme žádanou částku na váš účet.

Nemusíte se obávat skrytých podmínek nebo vysokých úroků. Nebankovní půjčky jsou spojené s vyšší sazbou, v tomto případě však zahrnují nízkou částku a krátké období. Při kalkulaci se obávaný vysoký úrok promění do částky několika set korun. Místo úroku můžeme mluvit o poplatku, který je vyvážený dostupnou půjčkou. Spolehlivé jednání, okamžitá dispozice peněz i důvěryhodné zázemí velké společnosti jsou přiměřenou odměnou.

Dbáme na jasné a srozumitelné podmínky ve všech krocích. Při potvrzení spolupráce od nás získáte přesně vyjádřenou výšku splátek i jejich termíny. Po celou dobu splácení garantujeme stálé a neměnné podmínky. Neúčtujeme administrativní poplatky, poplatky za vyřízení, schválení ani další skryté částky. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, můžete půjču splatit předčasně. Ani zde nebudeme komplikovat žádostmi o předčasné splacení nebo navyšováním o penalizaci. Koneckonců, je i v našem zájmu nabídnout takové podmínky, abyste byli schopni bez problémů dostát svým závazkům a plně vyrovnat půjčenou částku.

Nenechte se odradit

Bulvární noviny se často předhání v líčení strastiplných historek, kdy se klienti nebankovních půjček dostali do dlužné pasti. Rádi bychom upozornili na seriózní zázemí naší společnosti a dlouholetou působnost na trhu. Vždy budeme na vaší straně. Nesnažíme se obohatit ani čerpat z vaší nepříznivé situace. Naše služby jsou nastavené pro jednoduché a rychlé čerpání. Nabízíme vám řešení ve srozumitelných podmínkách a pevných neměnných základech.

Mám zájem o půjčku