×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Online půjčka

Online půjčka

Opravdu bleskový způsob, jak se dostat k penězům – nicméně, stále platí, že jde o poměrně drahé řešení a není určeno právě pro každý den. Online půjčka je něco, k čemu potřebujete jen připojení k internetu a mobilní telefon v ruce. Po internetu zkrátka jen zvolíte částku, kterou byste si rádi vypůjčili, stejně jako dobu splatnosti. Pak už stačí vyplnit jen krátký kontaktní formulář a zadat do příslušného políčka kód z SMS zprávy, která vám přijde na mobil. A vše je v tu chvíli vlastně hotovo.

Nejde vůbec o nic složitého

Celý proces kolem online půjčky zabere maximálně pár okamžiků. Hotovo bude dřív, než stihnete dopít právě uvařenou kávu. Možná dokonce ještě před prvním douškem. Všechno po internetu a opravdu hladce, peníze mohou být na cestě do vaší banky vlastně už během příštích několika minut. Potom už stačí vlastně jen vyrazit k bankomatu a vybrat si kýženou hotovost.

Co budete potřebovat? Za prvé, hodí se předeslat, že podmínek je v případě klasické online půjčky skutečně málo.

  • Jen několik osobních údajů, vlastně to budou výhradně takové, co máte uvedeny v jednotlivých kolonkách občanského průkazu.
  • Internetové připojení a mobilní telefon – jak jinak. Stolní PC nebo notebook pro větší uživatelské pohodlí je plus, ale nejde o nezbytnost.
  • Dále už jen pár minut času. Žádné čekání celé odpoledne, než se půjčka schválí a peníze se pošlou, bude to prostě vyřešeno mnohem dříve!

Pestrý je i výčet toho, co k půjčce a jejímu schválení vlastně vůbec nepotřebujete. Uleví se těm, kteří figurují v registru dlužníků nebo nemají aktuálně doklad o příjmu, protože si práci danou chvíli aktivně hledají nebo se řadí mezi čerstvé absolventy. A co ručitel? Ne, to je už překonaná záležitost, která se nevyžaduje od klientů nebankovních institucí už několik let – a nakonec, upouštějí od ní i české banky. Nemusíte mít bonitu přímo světových parametrů, abyste dostali malou online půjčku, to určitě ne…

Důležité je vlastně jedno – vše včas splácet

Pokud se k online půjčce skutečně rozhodnete, měli byste mít pečlivě promyšlenu finanční stránku. Jedna věc je totiž peníze dostat, druhá věc je peníze – jistinu plus dohodnuté úroky – do posledního haléře vrátit (a především do určeného data, to bývá někdy také problém). Poplatky z prodlení nemusí být právě nízké, zvláště pokud nechce klient spolupracovat a tváří se, že dluh jako takový vlastně neexistuje. To je totiž velký omyl, který může stát ve finále mnoho peněz navíc, někdy může dokonce vést až obávanému exekučnímu řízení.

Seriózní společnost dá vědět okamžitě a nečeká na dobu, kdy penále dosáhnou skutečně astronomických rozměrů. Druhý den po původním datu splatnosti bude odeslán doporučený dopis, v němž bude vylíčena situace. Výzva k zaplacení je proto na stole ihned, bez čekání, férové jednání není žádný problém. Úroky a poplatky z prodlení se jinak spojí – a z několika stovek dluhu může být poměrně brzy pár tisíc. Nic proto nepodceňujte, a to ve svém vlastním zájmu! Odpovědnost je tu až na prvním místě žebříčku priorit.

V dnešní době se všechno řeší přes internet

Moderní doba prostě přeje online rozhodnutím. Někdy se dokonce po internetu i seznamujeme, jindy řešíme nákupy potravin nebo elektroniky. Důvod je jasný – praktické řešení, co ušetří spoustu času a problémů. Není třeba nikam jezdit nebo chodit, poštovní doručovatelé vše dodají až domů. Podobně ale funguje i svět moderních nebankovních půjček, který prošel za poslední desetiletí opravdu značným vývojem. Půjčit si totiž můžete za pár okamžiků, s minimální mírou byrokracie (pokud se to tak vůbec dá nazývat), s jasnými podmínkami bez zbytečných poplatků navíc.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka