×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčky online bez doložení příjmu

Půjčky online bez doložení příjmu

Nepříjemná nehoda, nedopatření, špatně odhadnuté příjmy a výdaje nebo pozdržená výplata můžou vážně zkomplikovat běžný den. Před cestou do práce nenastartujete a v servisu si vyslechnete nemile vysokou částku za opravu, rozbitý domácí spotřebič zkomplikuje uložení potravin nebo běžné praní. Rodiny s dětmi musí počítat s nárazovými požadavky ze škol na platbu kroužků, školních kurzů i kulturních akcí.  

Vyváznout z kolotoče povinných plateb jako je nájem, služby, energie, telefony, internet a zachovat si dostatečnou rezervu pro případ... je téměř nereálnou možností. Bohužel v řadě případů je třeba nenadálé výdaje uhradit bezodkladně. Poskytovatelé služeb rychle navýší dlužnou částku o penále a můžou váš komfort ohrozit blokací služeb. Bez auta nebo spotřebiče se dost komplikuje běžná starost o rodinu i dojíždění do práce.  

Pokud se dostanete do svízelné situace, můžete zvážit půjčku v bance. Jednání vás bude stát čas, budete muset shromáždit dokumenty, dokladovat příjmy. Doložení příjmu je ovšem kamenem úrazu pro velkou skupinu žadatelů. Matky na mateřské, důchodci, studenti, nezaměstnaní nebo lidé s nedostatečně vysokým příjmem jsou předem vyloučeni. V bance tak strávíte mnoho času i energie řešením, které se zcela míjí účinkem. Navíc bance často zaplatíte vstupní poplatky za vyřízení a administrativu. Další možností je žádat chybějící peníze v rodině nebo po přátelích. Riskujete zbytečnou kritiku a můžete necitlivě narušit osobní vazby. Závazek vůči blízkým lidem vám sváže ruce a potáhne se s vámi mnoho let. Pokud vám schází malý obnos a čekáte doslova pár dní na výplatní termín, schůdným řešením pro vás můžou být služby Cool Credit.  

Bez čekání a bez papírování

Cool Credit pracuje pružně a využívá moderní technologie. Namísto dlouhého jednání, setkání s finančním konzultantem nebo vyplňování nadbytečných formulářů vám přinášíme jednoduchý a snadno dostupný systém. Půjčky online bez doložení příjmu můžete využít kdykoli. Vše vyřídíte v klidu z domova. K podání žádosti vám stačí připojení k internetu, mobilní telefon a bankovní účet.  

Základní údaje vyplní během chvíle. SMS autorizuje schvalovací proces, který během dalších pár minut provede náležité kroky. Obratem jsme schopni vás kontaktovat a ve většině případů informovat o kladném schválení půjčky. Se stejnou rychlostí dochází i k převodu žádané částky.  

Nebudeme ověřovat údaje u vašeho zaměstnavatele, nebudeme pátrat v registrech dlužníků ani požadovat důvody, na co půjčku využijete. Nemusíte nám zpětně dokladovat využití peněz. Dáme vám k dispozici peníze ihned a bez zbytečných administrativních komplikací.  

Důvěryhodné jednání

Nebudeme zneužívat vaší nepříjemné situace. Nabízíme služby, které vám pomůžou okamžitě uhradit nutné pohledávky, zajistit základní potřeby nebo vyrovnat domácí rozpočet. Nahrazujeme nepružné banky, které nejsou schopny reagovat rychle a vyhovět potřebám běžných klientů.  

Po celou dobu spolupráce vám můžeme garantovat neměnné podmínky. V osobním profilu můžete kdykoli ověřit stav splátek. Nenavyšujeme úrok ani vás nezatížíme skrytými poplatky. Neplatíte za vyřízení půjčky, nepokutujeme ani předčasné splacení. V případě, že se vaše situace dále komplikuje a jste si vědomi, že nebudete schopni splnit předepsaný splátkový kalendář, stačí nás kontaktovat. Je i v našem zájmu získat zpět vynaložené prostředky. Pomůžeme vám najít řešení a vyjdeme vám vstříc odloženou splátkou nebo novým systémem. Příjemnější variantou je možnost splatit půjčku dříve. Ani zde před vás nepostavíme další komplikace. Půjčku můžete uhradit bez poplatků nebo administrativy.  

S nebankovními půjčkami vyvstává často obava z vysokých úroků. Ano, půjčky Cool Credit jsou hodnocené vyšší sazbou, nemusíte se však starat o velké částky. Samotná půjčka počítá s nízkou částkou a probíhá v krátkém období. Vysoký úrok se tak promění v sumu několika set korun, což je v podstatě minimální poplatek za okamžitou dispozici peněz bez nutnosti dokazovat příjmy nebo se potýkat s dlouhým procesem při vyřizování. Fungujeme pružně a rychle.  

Rychlé a efektivní řešení

Půjčky online bez doložení příjmů jsou dostupným řešením pro každého a zejména jsou řešením, jak se vyhnout pozdějším a větším problémům. Neuhrazené pohledávky můžou vést k vleklým sporům nebo navýšení o penále z prodlení, poplatky za upomínání a další. Nedostatečná hotovost před výplatou ztíží běžné činnosti od základních potřeb k nákupu potravin, ovlivní komfort celé rodiny. Nabízíme vám řešení, které pomůže získat chybějící částku a stabilizovat rozpočet. Nízkou částku v krátké době bez velkého zatížení splatíte. Získáte čas a klid vyrovnat důležité nebo nezbytné záležitosti.  

Považujeme za důležité upozornit na rozumné vyhodnocení vašich potřeb před zažádáním o půjčku. Luxusní dárky, šperky, drahá elektronika nebo zájezdy do atraktivních destinací jsou lákavé, ale k jejich pořízení byste se měli rozhodnout až ve chvíli, kdy máte k dispozici dostatečný příjem včetně možné rezervy. Půjčky online bez doložení příjmů od Cool Credit pomáhají řešit nedostatek financí pro zajištění důležitých potřeb nebo vážných pohledávek.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka