×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka rychle

Půjčka rychle

Ještě ten den, ale lépe ještě tutéž hodinu! Že to není možné? Ale ano, je! Půjčka rychle je k mání doslova na každém rohu, postačí si jen pohlídat tu nejzajímavější nabídku a za krátkou chvíli můžete vyrazit k nejbližšímu bankomatu. Zcela bez rizika, v soukromí, sousedé se nedovtípí, naprosto diskrétní jednání ze strany nebankovního poskytovatele půjčky je zaručeno.

Vyberte si prověřenou společnost a všechno půjde jako po drátkách.

A co k tomu budete potřebovat? Stačí jen jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, číslo občanského průkazu a doklad o příjmu, půjčit si peníze s minimem osobních údajů je dnes už samozřejmostí. To vše bez nutnosti osobních návštěv pobočky a nekonečného čekání, telefonátů, vyplňování obsáhlých formulářů, spoustu ušetřeného času a nervů. Jednání v naprostém klidu, kdy nemusíte například prokazovat účel dané půjčky a administrativa kolem se omezí na naprosté minimum, rozhodně potěší. Kdo by se přeci jen chtěl zbytečně nervovat?

A jaké má půjčka rychle největší výhody?

  • Vyřízení a odeslání peněz je otázkou maximálně desítek minut. Bez starostí, vše vyřídíte po internetu, bez nutnosti utrácení peněz za dopravu a zejména velkých časových investic.
  • Lepší podmínky pro klienty, kteří se po čase vracejí. A není to jen ještě o něco slibnější úrok, ale například také možnost prodloužení splátkového kalendáře bez zbytečných poplatků.
  • Je prakticky bez administrativy. Stačí pouze vyplnit online formulář. Není nutné vysvětlovat účel půjčky, o to nikdo nikde nestojí.
  • Snadný odklad splátky. Pokud nemáte dostatek peněz, stačí kontaktovat poskytovatele a za mírný poplatek se splátkový kalendář odloží o týden nebo klidně ještě delší časové období.

Věkové omezení? Naprosto minimální. Kvůli platným zákonům si takto nemohou půjčovat lidé mladší osmnácti let, malá část nebankovních poskytovatelů pak má i horní věkový strop, který je zpravidla 65 či 70 roků. Půjčit si ale můžete i tehdy, pokud jste na mateřské dovolené a máte tak velmi malý příjem. Nebojte se jednat, rozhodnutí o přidělení půjčky se dozvíte nejpozději do hodiny, peníze jsou pak doslova na počkání převedeny na vaše bankovní konto. Jednoduché, dokonale snadné!

Půjčka rychle je také v každém případě věcí dohody dvou smluvních stran, vždy se může přizpůsobit na míru vašim potřebám a přáním. Potřebujete tisíc korun na týden, dva tisíce na deset dní, případně pět tisícovek na celý měsíc? Nic z toho samozřejmě není žádný problém. Ať už potřebujete zaplatit složenky, nebo se chystáte nahradit vysloužilý elektrospotřebič, nebankovní půjčky jsou tu vždy.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka