×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Půjčka bez doložení příjmu ihned

Půjčka bez doložení příjmu ihned

Nepříjemné komplikace můžou rozetnout i docela hezký běžný den. Havarované auto komplikuje denní dojíždění do práce a veškeré pracovní povinnosti, naruší i logistiku rodiny při cestě s dětmi do školy nebo na kroužky. Údržba domácnosti a péče o rodinu závisí do velké míry na spolehlivosti velkých spotřebičů. Rodiny se školními dětmi často řeší úhrady školních a sportovních pomůcek, kurzů nebo kroužků. Na nepříjemném stresu se může podílet i docela obyčejná ztráta nebo zcizení dokladů a hotovosti v peněžence. Bankovní půjčky nebo spotřebitelské úvěry můžou dobře řešit nedostatečnou hotovost. Jsou nabízenou variantou pro nákup vybavení, můžou převzít úhradu sjednaných služeb a závazků a nabízí přijatelné podmínky. Na straně druhé však přísnými kritérii omezují početnou skupinu žadatelů z úspěšného vyřízení žádosti. Pro jednání v bance si musíte vyhradit dostatečnou časovou rezervu, žádost je třeba doložit potřebnými dokumenty, nejvíce obávaným je doklad o příjmech. Maminky na mateřské, důchodci, studenti, nezaměstnaní jsou tak z úspěšného výběru vyřazení zcela.

Půjčka nemusí stát vždy za plánovaným náročným výdajem. Relativně banální nehoda, pojistná událost nebo zpožděná výplata vás může vystavit nepříjemnému stresu. Pozdní platby za služby nebo nájem můžou vést k dalším nákladům v podobě penále. V horším případě i omezení služeb a ztrátě důvěryhodnosti. Pokud nemáte čas nebo dostatečnou jistotu o úspěšném jednání v bance, jistě zvažujete i další řešení. Příliš rozumné není kontaktovat neověřené zdroje nebo se zavázat nevýhodnými podmínkami a rizikem ztráty cenností v zastavárně. V mnoha případech nedoporučujeme ani žádat o peníze v rodině nebo přátele. Citlivé vazby můžete narušit závazkem a těžko obnovíte důvěru. Náročné období může představovat rozdíl několika málo dní, kdy čekáte výplatu nebo příjem, který finanční mezeru opět vyplní. Optimálním řešením pro získání dostatečné hotovosti k překlenutí náročného období může představovat Cool Credit. Půjčka bez doložení příjmu ihned vám dá k dispozici potřebnou sumu, nesváže vám ruce a postupným splácením pomůže stabilizovat váš rozpočet. Nevyužíváme vaší nevýhodné situace, ale nabízíme řešení. Půjčka zatíží běžný chod domácnosti nebo firmy jen minimálně. Dostupné a rychlé řešení vám pomůže předejít vážnějším problémům s upomínkami, předejdete navýšení dluhu naskakujícím penále z prodlení a uchováte si i dobrou pověst.

Nikam nemusíte - vše vyřídíte doma!

Půjčka bez doložení příjmu ihned je sestavená jako rychlá a snadno dostupná pomoc. Nemusíte se bát náročné administrativy, osobního jednáním ani ztráty času. Cool Credit pro své půjčky používá jednoduchá a srozumitelná pravidla. Všechny informace si můžete kdykoli projít na internetové stránce. Projděte si podmínky, seznamte se s formuláři. Volně si můžete vyzkoušet i interaktivní kalkulačku. S přesnými čísly si uděláte nejlepší představu o budoucím zatížení vašeho rozpočtu. Podle uvážení můžete snižovat i zvyšovat cílovou částku a okamžitě uvidíte přesný náhled na počet splátek i jejich výšku. Díky přesným číslům se můžete dobře rozhodnout a v rámci možností ovlivnit budoucí splácení.

Žádost o půjčku je vyplněná během několika minut, potřebuje běžné údaje, jako je váš email, telefonní číslo a bankovní účet. Autorizační SMS odstartuje schvalovací proces, který je plně automatizovaný. Nebudeme vás soudit ani poučovat. Nehodnotíme váš příjem ani důvody, pro které o půjčku žádáte. Nebudeme se dotazovat ani pátrat po tom, jaké máte zkušenosti s půjčkami a jaká byla vaše platební morálka. Věříme, že jste dobře vyhodnotili své možnosti a závazek u Cool Credit vyrovnáte v plné výši. Informaci o schválení vaši žádosti jsme schopni zaslat obratem. Současně se schválením převádíme žádaný obnos na váš účet. S penězi můžete disponovat podle potřeb, ani zpětně není třeba dokladovat účel vynaložených prostředků.

Okamžité řešení bez komplikací

Cool Credit se vždy snaží vystupovat jako důvěryhodný a rovnocenný partner. Nabízíme pevné zázemí a spolehlivé jednání. Každou naši půjčku provází neměnné podmínky, od začátku až po splacení poslední splátky budete mít zaručené stejné podmínky a dokonalý přehled nad stavem vaší půjčky. Vytvoříme pro vás osobním profil, kde můžete kdykoli ověřit stav úhrad i zbývající částku. Přesný rozpis výšky splátek i jejich termínů dostanete ve chvíli potvrzení žádosti a tyto údaje se nemění. Půjčku nezatížíme skrytými poplatky, poplatky za vyřízení, administrativními poplatky ani pokutami za předčasné splacení.

Nebankovní půjčky se často spojují s vysokým úrokem. Ano, pracujeme s vyšším rizikem, půjčky nabízíme jako lehce dostupný a rychle realizovaný produkt. Obávaný vysoký úrok je však možné snadno převést. Půjčka bez doložení příjmu pracuje s malou částkou a krátkým termínem. I běžným výpočtem na kalkulačce se dostáváme k částce ve výši pár set korun. Vyšší úrok dostatečně kompenzujeme snadností v zažádání, maximální úspěšností při vyřízení a okamžitou dispozicí peněz.

Zpožděný příjem, pojistná událost, náhlá porucha domácího spotřebiče, auta nebo další neočekávané události samozřejmě ovlivní chod každé rodiny i její hospodaření. Ochotně vám pomůžeme vyřešit nepříjemnou situaci. Půjčíme vám bez komplikovaného jednání nutnou částku. Pomůžeme vám překlenout náročné období. Hlavní výhody půjček Cool Credit jsou dostupnost, srozumitelné podmínky a rychlost.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka