×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlé půjčky

Rychlé půjčky

Řešení, když se nedostává financí před výplatou nebo na zaplacení nejnutnějších složenek. Rychlá půjčka je určena pro všechny, kteří nechtějí dlouho čekat a očekávají, že vyžádanou finanční hotovost dostanou obratem. Nebankovní společnosti poskytující rychlé půjčky jednají rychle, ale samozřejmě jsou také nuceny prověřit klientovu bonitu – ochrání tím nejen svou investici, ale i potenciálního klienta. Důležité totiž je, aby se kýžený dluh řádně splatil. Pokud je kvůli nízké bonitě minimální šance, že by nenastala nějaké komplikace, nebankovní poskytovatel se obvykle rozhodne žádost o půjčku odmítnout. Více zde

Jde to opravdu až mimořádně jednoduše

Rychlé půjčky se zpravidla vyřídí v horizontu několika minut. Nejde o vyplňování sáhodlouhých formulářů s otázkami na tělo, nýbrž jen o krátký kontaktní formulář, kde se vypíší jen základní osobní údaje nutné k plné identifikaci žadatele. Výhodou je kompletní vyřízení celé transakce po internetu, kde stačí udělat několik jednoduchých kroků. Osobní jednání je sice mnohdy výhodou, nikoliv však v případech, kde by stálo zbytečný čas a peníze. Pokud snad klient spěchá, je bleskové vyřízení opravdu žádoucí.

Odsouhlasení rychlých půjček je vyřízeno obratem, protože se o žádosti stará zpravidla počítačový automat, který vyhodnocuje vše v řádu sekund. Stačí jen navolit na posuvníku na webu nebankovní společnosti, jakou částku klient požaduje (zpravidla je maximum stanoveno na deset tisíc korun) a jak dlouho by měl trvat ideální splátkový kalendář (obvykle jde řádově o dny).

Postačí jen připojení k internetu a mobilní telefon

Rychlé půjčky mají naprosté minimum podmínek, které většina žadatelů opravdu bez jakýchkoliv problémů splní (většinou jde totiž jen o malé částky a stačí dokázat schopnost půjčku splatit). Stačí jen několik kliknutí a vyplnění základních osobních dat, po odsouhlasení dorazí na mobilní telefon žadatele SMS zpráva s autorizačním kódem. Ten se následně zadá do systému, aby mohlo dojít k neprodlenému vyplacení finanční sumy na předem určený bankovní účet. Až tak je to jednoduché, prostá půjčka přes sms!

Minimum požadavků je u tohoto druhu půjček naprostou samozřejmostí. Není důležité, aby klient prozrazoval, jestli žije v nájemním 1+1 nebo vlastní rodinný domek. Vlastně postačí jen ty údaje, které jsou uvedené v jeho občanském průkazu, intimní data jsou samozřejmě pro nebankovní instituce poskytující půjčky naprostým tabu!

Žádné tajnosti, klienti se vše dozví předem

Úroková sazba se nebude měnit, poplatky navíc tu také nelze očekávat, moderní doba jim prostě nepřeje – a ostatně, kdo by je vlastně rád platil? Mikroúvěry jsou dnes maximálně transparentní záležitostí, před odsouhlasením celé smlouvy dostane klient pečlivou dokumentaci o tom, jak bude celá půjčka probíhat. Tedy, mimo jiné – kolik bude vyplaceno peněz, kdy je termín splatnosti úvěru, jaké jsou možnosti, pokud by se snad musel splátkový kalendář o něco prodloužit. Smluvní pokuta z prodlení je sice možná celospolečenským strašákem, dnes se od ní ale ustupuje. V případě mikroúvěrů je možné splátky jednoduše prodloužit. A sice například o týden, dva týdny, ale klidně i celý měsíc, to vše za mírný poplatek.

Odložení splatnosti je zcela bezproblémová záležitost. Důležité je snad jen to, aby klient spolupracoval a chtěl se aktivně dohodnou. Potom vyjde vstříc i většina nebankovních poskytovatelů půjček. Vážné problémy nastanou až teprve tehdy, kdy se vinou klienta nezačne vůbec nic řešit a načítají se poplatky z prodlení, které mohou nabrat až astronomických rozměrů. Pomoci vám může také třeba půjčka na splátky, což je produkt, který někteří poskytovatelé půjček nabízí.

Rychlé půjčky slouží k překlenutí finanční tísně, která vznikla například z důvodu opoždění termínu výplaty v zaměstnání. Rozhodně lze použít okřídlené úsloví, že je to dobrý sluha, ale současně zlý pán. Měly by se proto sjednávat jen tehdy, když je žadatel zcela přesvědčen o tom, že nenastanou problémy při splácení.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka