×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka na účet

Rychlá půjčka na účet

Denní rutina představuje docházku do práce, péči o rodinu a domácnost, samozřejmý je i čas na koníčky nebo přátele. Běžný režim však může náhle ohrozit nečekané výdaje. V dnešní době je velmi těžké držet si trvale dostatečnou finanční pojistku pro případ poruchy velkého spotřebiče, havárie vozu nebo nepříjemné osobní situace.

Řešte problémy včas! Nenechávejte platby služeb, nájmů nebo oprav na poslední chvíli. Bez funkční pračky se dá několik dní relativně dobře obejít. Stranou omezeného pohodlí můžete počkat do výplaty, moderní obchody nabízí prodej na výhodné splátky. U opravy vozidla nebo platby nájmu bytu však přílišný prostor nedostanete. Smluvené termíny a částky jsou pevně dané, placení v prodlení na sebe váže vysoké penále, omezení nebo dokonce pozastavení služeb.

Své problémy nemusíte řešit složitě. Můžete ztratit hodiny hledáním, porovnáváním a orientací v bankovní džungli nebo využít naší službu a vyřešit problém za pár minut. Rychlá půjčka na účet dokáže překlenout náročnou situaci. Získá vám čas urovnat nutné pohledávky a chybějící finance později postupně dorovnat. Naplánujte si efektivní vyřízení vleklých sporů, vyhněte se trvalejším a vážnějším problémům rozhodným a účinným krokem.

Podání žádosti, schválení i převod částky - rychle

Proč to komplikovat. Nebudeme vás nudit dlouhým čekáním ani vás následně nezahltíme kvantem formulářů a podmínek poskytnutí půjčky. Naše pravidla jsou jednoduchá, jasná a srozumitelná. O půjčku u nás může zažádat kdokoli, nebudeme se ptát po důvodech, nežádáme zpětné doložení využití peněz. Ke schválení žádosti nemusí přispívat další ručitel, nemusíte svoji schopnost splácet zvyšovat zastavením nemovitosti nebo hodnotného vybavení.

Jednoduchý formulář vyplníte v pohodlí z domova. Základní podmínkou je občanství ČR, plnoletost, trvalý příjem a aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Základní údaje vyplníte během pár minut. Ověřovací SMS potvrdí vaši totožnost a oběma stranám, nám i vám, dodá potřebnou míru jistoty, že jednáme s oprávněnou osobou.

O schválení půjčky nejedná team expertů, ale specializovaný automatizovaný systém. Rychle vyhodnotí váš profil a potvrdí vám vyřízení žádosti, které je u drtivé většiny žadatelů kladné. Následuje okamžitý převod částky. Pokud máte účet u běžných velkých bank, ještě tentýž den máte plně k dispozici celou sumu.

Bezpečný systém a ochrana dat

Jsme tady pro vás. Svěřené osobní údaje považujeme za nedotknutelné. Vaše data a informace nikde nebudeme šířit a vždy budeme diskrétní. Vážíme si vaší důvěry. Veškeré jednání vždy povedeme s přednostní rychlostí a diskrétností. A pro stále klienty máme pravidelné akce. Protože, když už se známe, věříme Vám a máte naše služby zlevněné, nenutíme vás půjčit si vyšší částku, než byl váš původní záměr. Plně respektujeme vaše rozhodnutí.

Stejně tak pevní jsme i v dodržení nastavených podmínek. Ve chvíli schválení půjčky a uzavření smlouvy jsou veškeré podmínky pevně dané. Nebudeme v průběhu spolupráce měnit dodatky ke smlouvě, upravovat výši úroků. V našich podmínkách nejsou drobným písmem uvedené doplňky ani úpravy. Okamžitě a trvale máte k dispozici přesný výčet výšky splátky i termínu.

Vysoké úroky? Ano, ale...

Nebankovní půjčky provází uměle vyvolaní strašáci. Prvním je exekuce. V žádném případě na vás nehodláme posílat vymáhací agentury po pár dnech zpoždění od termínu splátky. Veškeré problémy a prodlevy s vámi vždy budeme řešit smírně. Můžete se dostat do vleklejších problémů a plánovaný příjem se k vám nedostane v termínu, nepříjemnou životní situaci zkomplikuje další. Komunikujte s námi, vždy se budeme snažit najít řešení, posuneme termín splátky nebo nabídneme další varianty. Prodloužení splátek na základě vaší žádosti probíhá smírně a v souladu s dobrým jednáním.

Stejný mýtus obestírá nebankovní půjčky i v podobě vysokých úroků. Rychlá půjčka na účet využívá vyšší úrokové sazby. Vezměte si k ruce obyčejnou kalkulačku. Půjčujeme malé sumy - do 10 000, a vždy půjčujeme na krátkou dobu. Vysoký úrok se jednoduchou matematickou operací rozpustí a promění v podstatě běžný administrativní poplatek. Výše úroku je nesmírně důležitá u zásadních sum nebo hypoték. Nepůjčujeme vám na dům, jen pro vás získáváme čas a okamžitou hotovostí vám pomáháme překlenout náročnou nebo vyhrocenou situaci.

Předčasné splacení nebo prodleva?

Již jsme jednou zmínili, že nebudeme v průběhu spolupráce měnit nastavené podmínky. Pokud se vyvine vaše situace negativně i příznivým směrem. Půjčku můžete kdykoli splatit dřív. Nebude vás čekat pokuta, administrativa s úpravou vztahu, ani skryté poplatky.

Jsme tady pro vás a rádi vám pomůžeme zorientovat se v nepříjemné situaci. Při řešení obtížné životní situace je nesmírně důležité získat čas znovu se nadechnout a začít znovu s čistým štítem. Vždy naše klienty nabádáme k dobré rozvaze. Uvažte vaše reálné možnosti, aktuální příjmy i závazky vůči dalším stranám. Na našich stránkách najdete praktický nástroj, který vám přehledně zobrazí variabilní výšku půjčky, délku splácení i výši jednotlivých splátek. Pomůže vám najít ideální výši půjčky a naplánovat řádné splácení. Je i naším zájmem navázat spolupráci s klienty, kteří jsou rozhodnuti a schopni čestně dostát svým závazkům. Nebudeme vás strašit, raději vám nabídneme informace srozumitelnou formou a adekvátní řešení vašich problémů.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka