×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá půjčka pro studenty

Rychlá půjčka pro studenty

Náhlé výdaje? Potřebujete řešit nefunkční počítač, mobil, uhradit nájem nebo řešit opravu spotřebiče nebo vozu? Jako studenti budete jen těžko sahat do rezerv nebo žádat v zaměstnání o mimořádnou výplatu. Nechce se vám s problémy zatěžovat rodiče, nebo ani oni nejsou v situaci, kdy by vám mohli okamžitě pomoc? Nehledejte složitá řešení a zvažte vaše možnosti objektivně.

Rychlá půjčka rychle překlene akutní finanční tíseň. Jednoduchý systém vás přiblíží k částce, která vám pomůže splatit závazek a získat čas pro řádné narovnání. Půjčka může být řešením špatně rozvržené investice při začátcích podnikání i důstojným řešením krátkodobých problémů.

Jde to opravdu až mimořádně jednoduše

Jste plnoletí, máte mobilní telefon a přístup k internetu? Pak je vše ostatní otázkou pár minut - doslova. Ve formuláři na webové stránce stačí vyplnit základní údaje. Nebudeme po vás chtít víc, než e-shop, kde si bezstarostně objednáváte oblečení. Nemusíte hledat nejbližší pobočku, oblékat se seriózně ani si připravovat obhajobu pro osobní jednání a schvalovací proces půjčky. Nebudeme se vás ptát na důvody půjčování peněz, nebudeme požadovat dlouhý seznam podkladů o vaší schopnosti dostát splátkovému kalendáři. Nebudeme ani požadovat blízkou osobu jako ručitele. Jednáme s vámi na rovinu, věříme, že jste schopni řídit své jednání, samostatně se rozhodovat a reálně posoudit vážnost situace i vědomí spolehlivě dostát svému závazku.

Schvalovací proces je vedený automatizovaně. Nebudeme vás zdržovat ani napínat. Pro vyhodnocení používáme běžná a pevně daná kritéria. O schválení se dozvíte během pár minut po odeslání žádosti. Na váš telefon zašleme autorizační kód, po jeho zadání pak převádíme sjednanou částku přímo na váš účet. U bankovních účtů je převod realizován ještě týž den!

Nemusíte procházet nesrozumitelné smlouvy

Žijete na plno, snažíte se věnovat oboru, který vás zajímá. Prosazujete se v prvním zaměstnání, využíváte příležitost k cestování i objevování. Na prahu dospělosti se s mnoha situacemi setkáváte poprvé - nebudeme zneužívat vaší důvěru ani vám rodičovsky kázat. Podmínky půjčky vám předložíme v jednoduché a jasně srozumitelné formě. Půjčíte si danou částku, v konkrétních splátkách podle pevného splátkového kalendáře ji splatíte. Nic víc, nic míň. Nemusíte číst dlouhé stránky odborného textu, hledat termíny a přepočítávat složitými vzorci úrokové sazby, podmínky předčasného nebo pozdního splacení, výši pokut i možnosti jejich stanovení. Postavíme před vás jasná a konkrétní data.

Bez skrytých podmínek a poplatků navíc

Úroková sazba, výška splátek, termíny - tyto tři základní údaje jsou hlavními body smlouvy. Neméně důležité jsou také možnosti prodloužení splátek. Nebudeme vás strašit úroky z prodlení ani pokutami za nesplácení dluhu. Nevyvíjí se vaše situace podle plánu? Komunikujte s námi! Povedlo se vám půjčkou vyřešit akutní problém, ale k prvnímu závazku se přidaly další nepříznivé okolnosti? Vyjdeme vám vstříc, pomůžeme vám najít náhradní vhodný termín a oceníme vaši snahu čestně řešit svůj závazek. Poplatky z prodlení můžeme účtovat, ale pouze ve výjimečně závažných případech. Věříme vám a věříme, že umíte objektivně vyhodnotit vaši situaci i reálnou schopnost splácet půjčenou částku.

Druhým strašákem je vysoká úroková sazba. Jako studenti si můžete čerstvě vybavit matematické postupy pro výpočet úroků. Naše rychlá půjčka pro studenty je koncipována pro velmi krátké období. Vysoký úrok je relativním pojmem, který se v tomto konkrétním případě - nízká půjčka a krátké období - rozmělní do výšky rozumného poplatku. Neplatíte vysoké úroky z půjčky na dům, ale získáváte okamžitě dostatečnou hotovost pro řešení akutního problému. Získáváte čas řešit své problémy čestně a bez trvalého zatížení vás nebo vaší rodiny.

Přesto naše klienty vždy navádíme k zodpovědnosti. Vyhodnoťte dobře svou situaci, nejednejte zkratkovitě. Rádi vám pomůžeme a rychle s vámi projdeme úspěšné schvalovací řízení. Výšku půjčky i její skutečné opodstatnění si nejprve projděte v klidu. Svěřte se svým problémem a snažte se najít vhodné řešení. Na našem webu můžete projít obchodní podmínky i systém zažádání o půjčku. Praktický interaktivní nástroj přehledně zobrazí proměnu ve výšce půjčky, k době splácení i konkrétní výšky splátky. Pomůže vám správně se rozhodnout a dobře si naplánovat další kroky.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka