×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá SMS půjčka ihned na účet

Rychlá SMS půjčka ihned na účet

Krátkodobá půjčka, která je poskytována zásadně přes SMS nebo přes internet. Mnoho klientů s povděkem kvituje rychlost, s jakou je taková půjčka poskytnuta. Vyřízení online totiž zpravidla nepřekročí lhůtu několika minut, k penězům se dostanou nejčastěji ještě týž den. Na druhou stranu, jde ale o poměrně drahý úvěr – z hlediska úrokové sazby, která je vlastně velmi vysoká, ačkoliv je splátkový kalendář zpravidla dost krátký. Slouží ale k rychlému překlenutí nějakého finančního problému, ať už žijete single nebo potřebujete vyřešit ekonomické potíže v rámci rodinného rozpočtu. Vždy si ale ověřte od koho si peníze půjčujete! Ti nejspolehlivější poskytovatelé jsou licencovány Českou národní bankou. To, že některé společnosti půjčí úplně každému, včetně problémových klientů je spíše důvodem ke zpozornění. Takové společnosti vás často překvapí obrovskými úroky, dlouhou a nesrozumitelnou smlouvou a skrytými poplatky!  Další informace naleznete zde.

Zkuste to u nás! Jsme transparentní, rychlí a licencovaní ČNB!

U nás v Coolcreditu se nemusíte bát žádných skrytých poplatků. Jsme seriózní, transparentní a smlouva je vždy srozumitelná i lidem, kteří se běžně ve smlouvách nepohybují. Zapomeňte na riskantní půjčky a zkuste to s námi! Do finančních potíží se může dostat úplně každý a vzít si menší SMS půjčku pro krátkodobé vyřešení svých závazků není žádná ostuda. Bez kontroly schopnosti splácet se u nás neobejdete, ale díky tomu chráníme především vás. Vždycky se ale snažíme najít možné řešení a poradit vám, jak z vašich finančních obtíží ven. Nebojte se nás tedy kontaktovat i pro obyčejnou radu. Zkuste si nezávazně spočítat cenu půjčky u nás třeba rovnou tady, pomocí kalkulátoru vpravo.

Poskytovatele vybírejte důkladně, aneb důvěřuj, ale prověřuj!

Pokud jde o finance, měli byste být vždy ve střehu. Na trhu totiž existují poskytovatelé, kterým jde pouze o vlastní zisk i s vědomím toho, že vám mohou opravdu uškodit. Důležité je proto vybírat poskytovatele SMS půjčky důkladně. Prověřte si například, je-li poskytovatel oficiálně licencován Českou národní bankou. Opravdu důkladně se věnujte studiu smlouvy! Je smlouva příliš dlouhá, nepřehledná a nejste si jisti, že ji zcela rozumíte? Pak se radši s někým poraďte a nebo jděte o dům dál. Právě nepřehlednost smluv často nahrává podvodníkům. Společnost si vždy důkladně proklepněte! Jsou o ní a její historii veřejně dohledatelné informace? Víte, kdo za ní stojí? Má společnost dobré hodnocení a reference? To vše by nemělo uniknout vaší pozornosti. Pokud o společnosti není nikde ani zmínka, může to být přinejmenším podezřelé. Udělejte si seznam společností, které jsou transparentní a odpovídají vašim představám a až poté porovnávejte RPSN či přpadné poplatky. A pokud vám jsme sympatičtí my, neváhejte a napište! Rádi vám s vaší finanční tíží vypomůžeme! Napište nám i potřebujete-li jednoduše poradit, jsme tu pro vás!

Skutečně, jde o velký hit moderní doby

Výhod je tu hned několik, a to nejen pro nové klienty, ale především pro ty stálejší, kteří nepochybně ocení zajímavé věrnostní slevy. SMS půjčka je zkrátka oblíbený produkt.  Jaké bonusy lze tedy na tomto místě zmínit?

·        Požádat online je velmi jednoduché, vypíšete několik málo údajů do krátkého kontaktního formuláře a polovina administrativy kolem půjčky je vlastně v tu chvíli už za vámi. Skvělé, že?

·        SMS je možné si vzít naprosto na cokoliv, není důvod k tomu, aby zájemce vypisoval, kvůli čemu si chce onu menší sumu vlastně vypůjčit. Uznejte sami, není takový krok docela zbytečný? Prostě čekáte na výplatu a potřebujete poplatit účtenky…

·        Vždy máte přesný přehled o tom, kolik vlastně zaplatíte. Jistina plus úrok, bez poplatku navíc, to je dnes už zkrátka přežitek. Transparentní podmínky, co se nebudou nikdy měnit!

·        Některé společnosti vám půjčí i bez 1 Kč v peněžence, zejména potom menší částky do 5000 Kč. Samozřejmě ale budete muset doložit, že budete mít z čeho půjčku splatit (alespoň u těch důvěryhodných společnosti).

Skvělým bonusem je i možnost prodloužení termínu splatnosti, to vše za mírný poplatek. Nemusíte se proto obávat, že při nedodržení původního termínu nastane problém, stačí se aktivně dohodnout a vše bude v naprostém pořádku. Pokud však překročíte i tuto prodlouženou lhůtu, budou poplatky z prodlení velmi vysoké. Je proto třeba si dobře promyslet, jestli máte půjčku z čeho splácet. A to platí i pro menší půjčky, které si sjednáte často formou jediné SMS zprávy, stejně tak i pro spotřebitelské úvěry v řádu desítek nebo dokonce až stovek tisíc korun.

Kolik si vlastně budete moci přes SMS půjčit?    

Poskytovatelé rychlých SMS půjček mají pro nové klienty připraven zajímavý bonus, našli bychom tu ale také jistá omezení. Nováček si často může sjednat první SMS půjčku zdarma, pokud bude v pořádku jeho platební morálka, úroky se mu následně galantně odpustí. Pro nové klienty však není připravena vysoká suma, maximum je v řádu několika tisíc korun. Poté, co je první půjčka v pořádku splacena, strop se obvykle navýší – u většiny společností poskytujících mikroúvěry bývá hranice deset tisíc korun, v určitých případech se dočkáte i o něco málo vyšší sumy peněz.

Nezáleží také na tom, jaké je vaše sociální postavení, zaměstnání nebo kde máte hlášené trvalé bydliště. Půjčit si teoreticky mohou všichni žadatelé starší osmnácti let věku, kteří mohou doložit trvalý příjem (to ale samozřejmě neplatí vždy a všude, u opravdu malých částek se tento doklad zpravidla nepožaduje) a také adresu trvalého bydliště na území ČR.

Vyšší úrok je sice zpravidla nevýhodou, mějte ale na paměti, že ho budete splácet třeba jen týden nebo měsíc. V takovém případě nebude částka, o kterou se navýší původní jistina úvěru, nikterak závratná. Nejčastěji půjde o sumu několika stokorun, která je ve své podstatě daní za to, že dostanete peníze ihned na účet a bez zbytečných otázek nebo jiných formalit.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka