×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Rychlá SMS půjčka

Rychlá SMS půjčka

Krátkodobý mikroúvěr, který je poskytován zásadně přes SMS nebo internet. Mnoho klientů s povděkem kvituje rychlost, s jakou je taková půjčka poskytnuta. Vyřízení online totiž zpravidla nepřekročí lhůtu několika minut, k penězům se dostanou nejčastěji ještě týž den. Na druhou stranu, jde ale o poměrně drahý úvěr – z hlediska úrokové sazby, která je vlastně velmi vysoká, ačkoliv je splátkový kalendář zpravidla dost krátký. Slouží ale k rychlému překlenutí nějakého finančního problému, ať už žijete single nebo potřebujete vyřešit ekonomické potíže v rámci rodinného rozpočtu. Další informace naleznete zde.

Skutečně, jde o velký hit moderní doby

Výhod je tu hned několik, a to nejen pro nové klienty, ale především pro ty stálejší, kteří nepochybně ocení zajímavé věrnostní slevy. Jaké bonusy lze tedy na tomto místě zmínit?

·        Požádat online je velmi jednoduché, vypíšete několik málo údajů do krátkého kontaktního formuláře a polovina administrativy kolem půjčky je vlastně v tu chvíli už za vámi. Skvělé, že?

·        SMS půjčka je naprosto na cokoliv, není důvod k tomu, aby zájemce vypisoval, kvůli čemu si chce onu menší sumu vlastně vypůjčit. Uznejte sami, není takový krok docela zbytečný? Prostě máte ještě před výplatou a potřebujete poplatit účtenky…

·        Vždy máte přesný přehled o tom, kolik vlastně zaplatíte. Jistina plus úrok, bez poplatku navíc, to je dnes už zkrátka přežitek. Transparentní podmínky, co se nebudou nikdy měnit!

·        Půjčka může být vyplacena úplně každému, přestože bez kontroly registru už se společnost ze zákona neobejde. To, že někdo dostal nálepku „problémový klient“ za pozdní zaplacení paušálu nebo byl chvíli nezaměstnaný, není důvod pro zamítnutí žádosti.

Skvělým bonusem je i možnost prodloužení termínu splatnosti, to vše za mírný poplatek. Nemusíte se proto obávat, že při nedodržení původního termínu nastane problém, stačí se aktivně dohodnout a vše bude v naprostém pořádku. Pokud však překročíte i tuto prodlouženou lhůtu, budou poplatky z prodlení velmi vysoké. Je proto třeba si dobře promyslet, jestli máte půjčku z čeho splácet. A to platí i pro menší půjčky, které si sjednáte často formou jediné SMS zprávy, stejně tak i pro spotřebitelské úvěry v řádu desítek nebo dokonce až stovek tisíc korun.

Kolik si vlastně budete moci půjčit?    

Poskytovatelé rychlých SMS půjček mají pro nové klienty připraven zajímavý bonus, našli bychom tu ale také jistá omezení. Nováček si může sjednat první půjčku zdarma, pokud bude v pořádku jeho platební morálka, úroky se mu následně galantně odpustí. Pro nové klienty však není připravena vysoká suma, maximum je v řádu několika tisíc korun. Poté, co je první půjčka v pořádku splacena, strop se obvykle navýší – u většiny společností poskytujících mikroúvěry bývá hranice deset tisíc korun, v určitých případech se dočkáte i o něco málo vyšší sumy peněz.

Nezáleží také na tom, jaké je vaše sociální postavení, zaměstnání nebo kde máte hlášené trvalé bydliště. Nebankovní SMS půjčky totiž garantují jasné a srozumitelné podmínky pro všechny, obvykle je těchto podmínek tak málo, že na ně dosáhne prakticky kdokoliv. Půjčit si teoreticky mohou všichni žadatelé starší osmnácti let věku, kteří mohou doložit trvalý příjem (to ale samozřejmě neplatí vždy a všude, u opravdu malých částek se tento doklad zpravidla nepožaduje) a také adresu trvalého bydliště na území ČR.

Vyšší úrok je sice zpravidla nevýhodou, mějte ale na paměti, že ho budete splácet třeba jen týden nebo měsíc. V takovém případě nebude částka, o kterou se navýší původní jistina úvěru, nikterak závratná. Nejčastěji půjde o sumu několika stokorun, která je ve své podstatě daní za to, že dostanete peníze ihned na účet a bez zbytečných otázek nebo jiných formalit.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka