×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

SMS půjčka pro cizince

SMS půjčka pro cizince

I přes to, že tady žijete několik let, platíte nájem, využíváte služby, poctivě pracujete nebo studujete... Úředně patříte mezi cizince a jako cizinec máte v jednání s úřady nebo velkými institucemi svázané ruce. Velká omezení platí zejména ve styku s úřady, školami, bankami. Na komplikace narazíte při žádosti o zavedení bankovního účtu, koupě zboží na splátky, řešení smluvních vztahů s poskytovateli služeb nebo i u půjčky. V náhlé nepříjemné situaci potřebujete půjčit pár tisíc.

Máte nejlepší vůli závazek splatit a navíc si půjčujete pouze na překlenovací dobu. Pro banku je takový požadavek naprosto banální záležitostí, pro vás je však vyřízení půjčky během na dlouhou trať a navíc s velmi nejistým výsledkem. Musíte se utkat s řadou formalit a vyplněním dokumentů, podmínky půjčky v mnoha ohledech vymezují doložení stálého příjmu, trvalé bydliště. Někdy je dokonce schvalovací proces podmíněn českých občanstvím a to je pro vaši situaci konečná. Hledáte možnost jak schůdně vyřešit stávající problém? Nabízíme vám okamžité řešení a nebudeme vám složitou situaci ještě více komplikovat.

Nebudeme pátrat po tom, zda vám vypověděla službu lednička, rozbilo se auto a pro práci jej nutně denně potřebujete. Nepotřebujeme slyšet anabázi o pozdě došlé výplatě, nutnosti uhradit splátku za byt nebo nájem, o příčině náhle vysokého účtu za služby. Zcela jednoduše a prostě vám pomůžeme vyrovnat chybějící částku v rozpočtu. Pozdě uhrazené platby můžou vést k omezení poskytovaných služeb, můžou na vás vrhnout špatný stín a zhoršit vaše vztahy s nájemcem bytu nebo prostor k podnikání. Neriskujte zbytečně, obraťte se na nás. Pomůžeme vám získat čas, rozumně vyřešit dočasný nedostatek peněz a odrazit se.

Nechováme se jako nepřístupná banka

Bankovní instituce samozřejmě chrání své zájmy. Žádost o půjčku je třeba podložit schopností splácet. Špatné zkušenosti s nevymahatelností pohledávky vedou ke zpřísnění podmínek. Ani žadatelé s českým občanstvím nejsou mnohdy v lehké situaci. Nepřiměřené nároky, řada dokumentů a často i doložení nakládání s půjčkou podle uvedených důvodů odrazují řadu klientů. Situace je pro vás, oficiální cizince, ještě složitější. Naším řešením je jednoduchá a dostupná půjčka. Žádost stačí vyplnit na internetu. Srozumitelný formulář požaduje pouze vaše identifikační údaje a aktuální spojení. Autorizační SMS nás pak vzájemně napojí a potvrdí platnost údajů. Následné schválení žádosti probíhá velmi rychle.

Automatizované systémy obratem vyhodnotí vaši důvěryhodnost i reálnou možnost dostát sjednávanému závazku. Po potvrzení podmínek poskytnuté půjčky dochází k okamžitému převodu částky na váš účet. Bez zdržování, docházení do banky, bez vyplňování dlouhých a nesrozumitelných kolonek. Vyhněte se nepříjemnému osobnímu jednání. Nemusíte nikomu svěřovat důvody půjčky, cítit se hloupě nebo dokonce zápasit s odbornými termíny v pro vás cizím jazyce. SMS rychlá půjčka pro cizince je skvělou variantou jak skutečně efektivně překlenout náročné období.

Srozumitelné a stálé podmínky

Podmínky půjčky - termíny i výška splátek jsou pevně dané ve chvíli potvrzení žádosti a platné zůstávají po celou dobu naší spolupráce. Nebudeme průběžně navyšovat úrokovou sazbu ani měnit lhůty splátek. Na našich stránkách najdete interaktivní pomůcku, která přesně zobrazí variabilní možnosti výše půjčky a následně průběh jejího splácení. Lépe si tak představíte vaši reálnou možnost splácet a můžete upravit požadovanou výšku půjčky tak, abyste ji bezpečně mohli splatit a zároveň tak nezvýšili riziko platební schopnosti, nebo nesnížili svůj životní komfort.

Velmi důležitá je také komunikace. Pokud se vaše situace dál komplikuje, očekávané příjmy přijdou se zpožděním nebo vám do cesty vstoupí další výdaje, neohrozíme vaši situaci. Svým závazkům samozřejmě musíte dostát, ale vyjdeme vám vstříc, prodloužíme termín splátek nebo vám navrhneme jiné schůdné řešení. Velmi příjemné změny a příjem vyšší částky můžete naopak vhodně využít k dřívějšímu splacení. Ani zde vás nezatížíme formuláři nebo žádostmi. Předčasné splacení není pokutováno, ani vás nebudeme vázat pevně danými podmínkami a trvat na dodržení původního předepsaného splátkového kalendáře. Konec konců, naším zájmem je vám pomoci a získat zpět vynaložené prostředky. A to se předčasným splacením vyplní ještě s lepším efektem.

Nepůjčujte si zbytečně

Všechny naše klienty můžeme ujistit o diskrétním nakládání se svěřenými osobními daty. Garantujeme rychlé jednání, veškeré dokumenty jsou srozumitelné, neuvádí drobné poznámky ani odkazy na dodatky. Zároveň však považujeme za nutné ujistit se, že žádané půjčky jsou podložené rozumnými důvody. Pokud se ocitnete ve vážné situaci a potřebujete řešit okamžitou dispozici konkrétní částky, jsme tady samozřejmě pro vás. Rádi bychom se však vyhnuli zbytečnému zadlužování a narůstajícím problémům. Rozbitý vůz, nové potřebné vybavení domácnosti nebo pracovní dílny, splátky nájmu, služeb nebo péče o děti jsou důležitými výdaji. Na dovolenou nebo luxusní dárky je však vždy lepší nejdříve našetřit a pořizovat je s připravenou hotovostí.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka