×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Půjčka 15 000 Kč

Půjčka 15 000 Kč

Nebojte se a požádejte o výhodnou půjčku! Bez rizika, nekonečného čekání a nervů. Prostě COOL CREDIT půjčka 15 000 Kč, výhodně a bleskově. Jednoduchá smlouva, podmínky, na které dosáhne úplně každý. Registrace za několik okamžiků, osobní účet na webu poskytovatele, díky kterému budete mít okamžitý přehled o všech transakcích a splátkách včetně přesných termínů.

A mimochodem, termíny jde poměrně snadno odložit – není to nic, za co byste platili vysokou pokutu nebo snad měli čekat návštěvu exekutora. Postačí jen mírný tabulkový poplatek a splatnost může být odložena až o třicet kalendářních dnů.

Žádný ručitel, žádná hmotná zástava

Je nutné zastavovat nemovitost nebo snad ručit něčím jiným? Nebo dokonce shánět ručitele, což je v dnešní době věc skoro nemožná? Nic takového! Půjčka 15 000 Kč nabízí úroky položené velmi nízko, stejně jako transparentní jednání, na které je absolutní spoleh. Diskrétní poskytovatel krátkodobých úvěrů, to je vše, co zrovna potřebujete, když přijde menší rodinná finanční krize. Není také důležité, kvůli jakému důvodu si chcete půjčku sjednat.

Jinými slovy, půjčka od COOL CREDIT je stoprocentně bezúčelová. Formuláře, kde jasně uvádíte, na co chcete peníze, tedy v žádném případě nečekejte. Stačí jen několik málo osobních údajů, které vyplňujete i tehdy, když si objednáváte zboží z nějakého internetového obchodu. Nikoho nezajímá, jestli žijete v 1+1 nebo máte třeba stometrový panelákový byt. Také není rozhodující, jestli pracujete jako zaměstnanec nebo jste OSVČ, stejně tak nehraje žádnou roli ani věk (nicméně půjčovat je možné peníze touto cestou až od osmnácti let věku, a to ze zákona). Takže si to shrňme – co je potřeba, aby se stala COOL CREDIT půjčka 15 000 Kč realitou? Plnoletost, občanství ČR, trvalý příjem a vlastní účet v tuzemské bance. Nezbytností je samozřejmě i internetové připojení, ale to snad ani uvádět nemusíme.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!