×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky

Existují dva druhy půjček – bezhotovostní, které jsou mnohem oblíbenější a vyhledávanější, ale také hotovostní, jež přijdou vhod zejména těm, kteří jsou zvyklí v každém případě na osobní jednání či nemají vlastní účet v bance. Možností je na dnešním trhu opravdu celá řada, tudíž není důvod o nich nepopřemýšlet, když nastanou menší ekonomické problémy a rodinný rozpočet nepočítá z nějakého důvodu s rezervami.

Osobní kontakt s kurýrem, peníze na ruku

Vyplacení peněz na ruku oproti podepsané smlouvě. Žádný spěch, korektní a příjemné jednání, které nebude nikoho stresovat. Žádost může proběhnout samozřejmě online, ale v případě těch, kteří nedisponují stabilním internetovým připojením, klidně i elektronickou formou. Nikam se nebude spěchat, nebankovní kurýr vám vše pečlivě vysvětlí a probere jakékoliv nejasnosti, které se zrovna vyskytnou. Je však pravdou, že celková smlouva je přehledná a neznamená žádný opravdu závažný problém.

Další výhody hotovostních půjček?

  • Nároky na žadatele jsou opravdu malé. Stačí jen klasické požadavky – plnoletost a trvalý pobyt na území ČR. Skutečně, nic více a nic méně…
  • Žádné prověřování v registrech dlužníků a podobné věci, tedy – minimum byrokracie a maximální úspora času, to se hodí vždy a všude. Nakonec, kdo čeká rád fronty?
  • Rychlost vyřízení je samozřejmá. Podobně jako u bezhotovostní půjčky, která přijde do vaší banky ještě dnes, je i hotovostní půjčka v případě, že spěcháte, otázkou maximálně hodin.

Peníze až domů, zcela bez rizika. Osobní podpis krátké smlouvy, dostanete svou kopii, abyste měli detailní přehled o všech náležitostech celé transakce. A splátky? S těmi si určitě nemusíte dělat nějak těžkou hlavu. Každý týden se u vás doma zastaví kurýr, který vyzvedne konkrétní splátku. Úroková sazba je přijatelná a splátkový kalendář je možné přizpůsobit osobním potřebám žadatele, tudíž ani jedna smluvní strana nebude ve finále nespokojena. Vše si však v každém případě podrobně a pečlivě promyslete!

V mnoha případech není nutné prokazovat se trvalým příjmem v určité výši, což může být pro mnohé problém. Většinou postačí prostě trvalý měsíční příjem, může jít i o důchod nebo peněžitou podporu v mateřství či jiné sociální dávky. Není nutné, abyste se prokazovali čistým měsíčním příjmem dvacet tisíc korun a více, což nemůže říct o sobě zdaleka každý občan ČR. Současně nebudou vyžadovány žádné poplatky předem, naopak, nabídnut vám bude produkt přesně na míru, který bude vyhovovat aktuálním potřebám vás a vaší rodiny.

Samozřejmě se obejdete i bez nekonečného čekání, je tu i možnost, že kurýr vás doma navštíví i ve večerních nebo ranních hodinách, zkrátka podle aktuální potřeby. Vše je zde věcí dohody, tudíž se nebojte zeptat!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!