×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Hotovostní půjčky

Hotovostní půjčky

Existují dva druhy půjček – bezhotovostní, které jsou mnohem oblíbenější a vyhledávanější, ale také hotovostní, jež přijdou vhod zejména těm, kteří jsou zvyklí v každém případě na osobní jednání či nemají vlastní účet v bance. Možností je na dnešním trhu opravdu celá řada, tudíž není důvod o nich nepopřemýšlet, když nastanou menší ekonomické problémy a rodinný rozpočet nepočítá z nějakého důvodu s rezervami.

Osobní kontakt s kurýrem, peníze na ruku

Vyplacení peněz na ruku oproti podepsané smlouvě. Žádný spěch, korektní a příjemné jednání, které nebude nikoho stresovat. Žádost může proběhnout samozřejmě online, ale v případě těch, kteří nedisponují stabilním internetovým připojením, klidně i elektronickou formou. Nikam se nebude spěchat, nebankovní kurýr vám vše pečlivě vysvětlí a probere jakékoliv nejasnosti, které se zrovna vyskytnou. Je však pravdou, že celková smlouva je přehledná a neznamená žádný opravdu závažný problém.

Další výhody hotovostních půjček?

  • Nároky na žadatele jsou opravdu malé. Stačí jen klasické požadavky – plnoletost a trvalý pobyt na území ČR. Skutečně, nic více a nic méně…
  • Žádné prověřování v registrech dlužníků a podobné věci, tedy – minimum byrokracie a maximální úspora času, to se hodí vždy a všude. Nakonec, kdo čeká rád fronty?
  • Rychlost vyřízení je samozřejmá. Podobně jako u bezhotovostní půjčky, která přijde do vaší banky ještě dnes, je i hotovostní půjčka v případě, že spěcháte, otázkou maximálně hodin.

Peníze až domů, zcela bez rizika. Osobní podpis krátké smlouvy, dostanete svou kopii, abyste měli detailní přehled o všech náležitostech celé transakce. A splátky? S těmi si určitě nemusíte dělat nějak těžkou hlavu. Každý týden se u vás doma zastaví kurýr, který vyzvedne konkrétní splátku. Úroková sazba je přijatelná a splátkový kalendář je možné přizpůsobit osobním potřebám žadatele, tudíž ani jedna smluvní strana nebude ve finále nespokojena. Vše si však v každém případě podrobně a pečlivě promyslete!

V mnoha případech není nutné prokazovat se trvalým příjmem v určité výši, což může být pro mnohé problém. Většinou postačí prostě trvalý měsíční příjem, může jít i o důchod nebo peněžitou podporu v mateřství či jiné sociální dávky. Není nutné, abyste se prokazovali čistým měsíčním příjmem dvacet tisíc korun a více, což nemůže říct o sobě zdaleka každý občan ČR. Současně nebudou vyžadovány žádné poplatky předem, naopak, nabídnut vám bude produkt přesně na míru, který bude vyhovovat aktuálním potřebám vás a vaší rodiny.

Samozřejmě se obejdete i bez nekonečného čekání, je tu i možnost, že kurýr vás doma navštíví i ve večerních nebo ranních hodinách, zkrátka podle aktuální potřeby. Vše je zde věcí dohody, tudíž se nebojte zeptat!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Variabilní symbol
30.6.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.3.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů
Bezúhonnost
14.3.2021
Slovník pojmů
Věřitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Zákon o spotřebitelském úvěru
14.3.2021
Slovník pojmů
Překlenovací úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů