×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás
Top
článek
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
Peníze dostanete na ruku, ovšem požádat o ně můžete standardní rychlou cestou online, jak dnes bývá zvykem. Vyplníte formulář a bez dlouhého zdržování odešlete žádost. Věřitel vás pak kontaktuje a domluví se na osobním setkání. Například některé společnosti nabízí hotovostní půjčky s doručením peněz přímo k vám domů. Hotovostní půjčka je záležitostí několika hodin. Záleží, jak daleko to k vám kurýr má a také na vašich požadavcích. Lze si totiž domluvit i schůzku v brzkých ranních nebo pozdních večerních hodinách, až přijdete z práce. Kurýr s vámi vše v klidu probere a oproti podepsané smlouvě vám potom dá peníze na ruku.
Hotovostní půjčka bez doložení příjmu
Cool Credit nabízí řešení, jak z pohodlí domova a bez nutných dokladů o příjmech, dosáhnout k půjčce. Pomůže vám překlenout vyhrocené období a v náhradním termínu půjčku splatit, aniž byste vážně ohrozili budoucí fungování rodiny nebo firmy. Hotovostní půjčka bez doložení příjmu je optimální variantou pro rychlé řešení.
Hotovostní půjčky
Existují dva druhy půjček – bezhotovostní, které jsou mnohem oblíbenější a vyhledávanější, ale také hotovostní, jež přijdou vhod zejména těm, kteří jsou zvyklí v každém případě na osobní jednání či nemají vlastní účet v bance.
Půjčky pro živnostníky
Podnikáte a dostali jste se do tíživé životní situace, kdy potřebujete půjčit peníze? Osoby samostatně výdělečně činné neboli OSVČ se také mohou dostat do finanční nouze. Dokonce možná i častěji, než běžní zaměstnanci. Podnikání skýtá mnoho různých překážek. Jeden měsíc se vám může dařit skvěle, druhý naopak vůbec. Půjčky pro živnostníky mohou pomoci v dané situaci asi nejvíce.
Půjčka na mateřské dovolené
Půjčit si dnes může naprosto každý a požadovaných podmínek je minimum. Plnoletost, účet u tuzemské banky a české občanství. U malých úvěrů je to vlastně všechno, a protože nemusíte dokládat příjem v určité výši, mohou si požádat opravdu všichni. To platí i pro půjčky na mateřské dovolené.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned