×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Proč mám půjčky porovnávat?

Proč mám půjčky porovnávat?

Každá mince má dvě strany. Snadno dostupná půjčka může skrývat vyšší úroky, naopak půjčky ve výhodné sazbě můžou být zatížené poplatky navíc a také náročnější administrativou. Zažádat o půjčku můžete u banky i nebankovních poskytovatelů. Výběr je jen na vás, ale závažnému kroku, kterým půjčka vždy bezesporu je, by měla předcházet zralá úvaha. Dejte si chvíli čas a zorientujte se v aktuální nabídce. Pečlivé vybírání vám ušetří nemalé náklady a také minimalizuje riziko.

Vysoké úroky?

Prvním parametrem pro porovnání půjček je zpravidla výška úroku. Média nás často straší nevýhodami vysokých úroků. Popravdě, nebankovní sektor nabízí výrazně dostupnější produkty. Nevyčleňují z úspěšného jednání rodiče na mateřské, studenty, nezaměstnané ani klienty se zápisem v registru dlužníků. Pracují tak s vyšším rizikem a to je vyvážené i vyšší úrokovou sazbou. Vysoký úrok však není jediným nákladem, který se na splácení podepíše. Při zažádání o půjčku může být celková splácená částka navýšená poplatky za schválení půjčky, administrativní poplatky, penále za předčasné splacení, nebo i třeba za vedení účtu.

Srovnejte si do přehledného seznamu všechny náklady, které budete muset uhradit. Dost možná zjistíte, že méně atraktivní půjčka s vyšším úrokem je ve výsledku levnější.

Rychlé a jednoduché vyřízení?

Neméně důležité je také utřídit si podmínky, za kterých vám bude půjčka poskytnuta. Pokud žádáte o půjčku výjimečně, máte výhodu v trvalém zaměstnání, pak je vaše výchozí situace snazší. Nicméně i v nevýhodné situaci můžete využít optimální řešení. Cool credit nabízí dostupné půjčky všem žadatelům. Neklade si podmínky v náročné administrativě, doložení příjmu, ani v kontrole registru. Veškerá komunikace probíhá online. Doslova v pár minutách vyplníte srozumitelně strukturovanou žádost. Automatizované systémy stejně rychle vaši žádost vyhodnotí a zpětně informují o schválení. Současně převádí žádanou částku na váš účet. Půjčka může být opravdu až takhle rychlá a jednoduchá.

Opozdím se ve splácení nebo splatím půjčku předčasně?

Při porovnávání jsou zásadní také podmínky v průběhu splácení. Možná jen řešíte překlenovací dobu, řešíte pár dní ke zpožděné výplatě a půjčkou potřebujete pokrýt jen pár nutných výdajů. Bude půjčka zatížená penálem za předčasné splacení? Budete muset dodržet původní počet splátek i termín nebo vám dovolí poskytovatel jednoduše se vyvázat z půjčky dřív?

Myslet musíte i na zadní vrátka v opačném případě. Vaše nepříjemná situace se dál komplikuje a zjistíte, že stanovenou splátku nebude ve vašich silách uhradit včas. Jak rychle bude následovat pokuta z prodlení? Můžete počítat s úpravou splátkového kalendáře?

Projděte si pro inspiraci stránky Cool Credit. Veškeré informace o poskytovaných on-line půjčkách najdete na jediném přehledném webu. Využít můžete dokonce interaktivní kalkulačku, která vám k zadané výšce půjčky ihned zobrazí reálnou výšku i počet splátek. Objektivně se rozhodnete o výhodách a možnostech půjčky a náročné období vyřešíte s minimálními negativními dopady. A navíc s jistotou, že každá situace má řešení!

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Přečtěte si také

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!