×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele Pro mladé Na auto

Konsolidace půjček

Konsolidace půjček

Pokud si nevíte rady se splátkovým kalendářem, nabízí se třeba konsolidace půjček. Zajímavá novinka, o které může uvažovat každý, kdo nestíhá splácet své závazky včas. Sloučit všechny půjčky pod jednou střechou, dostat více času na vyrovnání dluhů, to je jistě zajímavá nabídka. A v neposlední řadě – administrativa tu bude zcela minimální, většina náležitostí se dokonce vyřeší online formou. Nebude proto nutné několikrát za sebou chodit na kamennou pobočku a podepisovat stohy formulářů. Během pár minut budete vědět víc, stačí pouze zadat základní údaje o půjčkách.

Nebankovní konsolidace půjček samozřejmě funguje, stačí se jen trochu blíže informovat o podmínkách. Samozřejmě bude třeba splnit i další základní podmínky, které jsou zcela běžné i u nebankovních mikroúvěrů. Tedy, bez trvalého bydliště v ČR, věku nad osmnáct let a pravidelného příjmu, bohužel není konsolidace půjček možná. Zapotřebí je také, aby klient nebyl zrovna uprostřed exekučního řízení. Výhod samotné konsolidace je hned několik, pojďme si je rozebrat…

  • Uspoříte na poplatcích. Vedení úvěrového účtu? Peníze, co byste jinak dali za více složenek?

  • Předčasné splacení půjčky bez poplatků. Kdykoliv splatíte celou sumu bez dalších sankcí.

  • Pojištění schopnosti splácet. Lze jej sjednat a mít tak doma ještě o něco klidnější atmosféru.

Vidíte sami, že kladů je tu hned několik a rozhodně není důvod je hned zavrhovat. Spíše naopak, konsolidace půjčky je v mnoha případech doslova záchranou na poslední chvíli. Do konsolidace lze totiž včlenit nejen kreditní karty nebo kontokorenty, ale i klasické spotřebitelské úvěry nebo půjčku v hotovosti. K jejímu úspěšnému vyřízení bude potřeba oskenovat dva doklady totožnosti, ale také smlouvy k půjčkám, které chcete sjednotit v jednu. Nutnost bude také doložit trvalý příjem, například u nezaměstnaných totiž bohužel podobná možnost nepřichází v úvahu.

Porovnávejte možnosti, konsolidaci půjček rozhodně nenabízí jen jediný subjekt na trhu.

Podobně jako všude jinde, i zde najdete silnou konkurenci. Ta je ale na jednu stranu jasnou výhodou pro klienta, kterému se tak nabízejí stále lepší alternativy. Pokud váháte, kterou společnost zvolit, srovnání konsolidace půjček je otázkou několika okamžiků. Vlastně stačí jedno kliknutí, jde o srovnávače podobného charakteru, jako u klasických nebankovních půjček. Snadno si vyberete tu nejzajímavější možnost na trhu bez nekonečného hledání a srovnávání úrokových sazeb nebo doplňkových služeb. Zadáte do vyhledávače základní parametry a vše se vyřeší ještě tentýž den. Ovšem pozor, konsolidace půjček bez registru rozhodně možná není. Klienta je totiž na každý pád třeba prověřit, podobná možnost totiž není určena pro všechny.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Jak ušetřit peníze v roce 2020?
2.08.2020
Články
Domácí rozpočet
Anuita
7.07.2020
Slovník pojmů
Úvěr v defaultu
10.03.2020
Slovník pojmů
Evidence dlužníků
10.03.2020
Slovník pojmů
Lombardní úvěr
10.03.2020
Slovník pojmů