×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Podvodné půjčky

Podvodné půjčky

Někdy se prostě napálíte, ale není důvod, aby se tak muselo stát opravdu pokaždé. V životě nastane mnoho lapálií, mezi ně mohou patřit i podvodné půjčky, které se bohužel v naší společnosti stále vyskytují. Nejlepší imunitou bude vsadit na osvědčenou značku, jíž důvěřuje i vaše nejbližší okolí. Existují však indicie, se kterými nelze šlápnout vedle.

Výběr půjčky je prostě do jisté míry i detektivní pátrání, musíte si zjistit, u koho si vlastně chcete vzít úvěr – jinak platí okřídlené rčení o tom, že pozdě bycha honit.

Někdy vidíte nekalý úmysl na první pohled

Co všechno je třeba prověřit před tím, než skutečně kliknete na tlačítko, kterým odešlete kontaktní formulář a požádáte si tím oficiální cestou o menší nebo větší úvěr? Rozhodně toho není málo…

  • Úroky jsou nízko u země, dokonce je to skoro až pohádková nabídka. A opravdu tomu věříte? Konkurence na trhu sice úrokovou míru stlačuje, ale jen do určité hodnoty. Navíc, úroková sazba je individuální, každému klientovi se obvykle započítá jiná, podle jeho bonity.
  • Je webová prezentace poskytovatele hodná spíš úrovně základní školy? Špatně navolená grafika, bombastické ikony a bannery, velká nepřehlednost. Namístě je určitě nedůvěra! Copak byste takhle sami podnikali, kdybyste měli nanejvýš poctivé úmysly?
  • Pročesejte internet a hledejte reference. Chybí? Má jich snad daná firma nezvykle málo? Může to být samozřejmě jen a pouze tím, že máte tu čest s nováčkem na trhu – ale v tom horším případě jen obyčejné podvodné půjčky.
  • Chtějí se po vás poplatky předem? Tak pozor, transparentní poskytovatel nic podobného chtít nebude (s výjimkou ověřovací platby ohledně účtu, ale tady jde o symbolickou jednu korunu). Ba naopak, nejprve musíte přeci peníze dostat, abyste mohli splácet.

Pokud se v těchto bodech „najdete“, je namístě přesunout svou pozornost raději k jiné firmě. Takové, která má dobrou pověst a klientů si opravdu váží. Dá se jistě s úspěchem tvrdit, že na trhu jich je dost na to, abyste mohli podobnou podezřelou nabídku hrdě odmítnout. Proč byste se měli napálit, není k tomu důvod, že? Podvodné půjčky bohužel byly, jsou a budou. Požádáte o půjčku, zaplatíte poplatek předem a peníze možná nikdy neuvidíte. Soudní vymahatelnost práva je složitá a zdlouhavá. S tím podobné „známé firmy“ počítají. Proč se nesvěřit do péče prověřeným odborníkům, kteří mají dlouhou tradici? Jednou z takových firem je třeba COOL CREDIT, více zde. Profesionální přístup ke každému klientovi, protože požadavky a představy lidí jsou vždy různorodé a nestejné. Rychlé vyřízení, na které je spolehnutí – peníze dostanete opravdu velmi brzy, často ještě týž den, kdy jste o ně požádali. Férové jednání je pak samozřejmost. Spokojený klient je vracející se klient, no ne?

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Variabilní symbol
30.6.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.3.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů
Bezúhonnost
14.3.2021
Slovník pojmů
Věřitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Zákon o spotřebitelském úvěru
14.3.2021
Slovník pojmů
Překlenovací úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů