×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Osobní půjčka pro rok 2017

Osobní půjčka pro rok 2017

Dostali jste se do finanční krize, potřebujete osobní úvěr, který vám bude doslova ušitá na míru? V takovém případě je potřeba dobře zvážit, na jakou společnost se obrátíte. V současné době nabízí výhodné půjčky prakticky pro každého převážně nebankovní soukromé instituce. Osobní půjčku však můžete za určitých podmínek získat také od banky. Je to někdy těžké rozhodnutí, komu svěřit do rukou své peníze. Doporučujeme obrátit se na prověřenou českou společnost COOL CREDIT.

Osobní půjčka za výhodných podmínek

Půjčka může v mnoha ohledech pomoci. A často se nemusí jednat pouze o finanční tíseň. Chcete si splnit svůj sen, cestovat, koupit si něco drahého, dopřát si zajímavý zážitek? Všechny tyto aktivity mohou ovlivnit náš rozpočet. A právě půjčkou to lze vyřešit snadno a rychle. Jak sjednat osobní půjčku?

Každá společnost to má trochu jinak. Většinou můžete svou půjčku sjednat z pohodlí domova online, vystačíte si pouze s mobilním telefonem a internetovým připojením. Některé instituce také umožňují sjednání přímo na pobočce.

Můžete si vybrat, zda potřebujete půjčkuna splacení svých závazků, na nečekané výdaje, na dovolenou nebo z důvodu finanční krize. Jednou z nejznámějších je osobní půjčka Cetelem. Abyste půjčku získali, budete potřebovat dva doklady totožnosti, údaje o vašich příjmech a zaměstnavateli.

Konsolidace půjček

Zajímavým produktem, který by rozhodně neměl uniknout vaší pozornosti je konsolidace půjček. Pokud platíte několik úvěrů měsíčně, často se vám může stát, že na některou splátku zapomenete. Konsolidace půjček vám umožní sjednotit všechny splátky do jedné a často za výhodnějších podmínek. Můžete tak ušetřit měsíčně až několik tisíc korun, a to se vyplatí.

Půjčujte si jen tolik, kolik jste schopní splatit

Ještě než si půjčíte určitý obnos peněz, zvažte, zda budete mít možnost své závazky splatit. Zejména pak v případě, že si půjčujete na dovolenou nebo běžné výdaje domácnosti. Pokud se jedná o krátkodobé půjčky, většinou je třeba splatit je v krátké době, tedy v několika následujících týdnech. Zde je dobré si zjistit zásady správného půjčování. Někdy zjistíte, že vám stačí místo 20 000 Kč třeba jen polovina, abyste mohli s rodinou vyrazit na dovolenou. Nemusí to být přeci luxusní hotel, ale jen 3 hvězdičkový. Místo na deset dní, můžete jet na hory jen na týden. Zkrátka to vše je potřeba zvážit, abyste vaši finanční krizi ještě více neprohloubili.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Přečtěte si také

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!