×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Jak fungují tzv. mikropůjčky?

Jak fungují tzv. mikropůjčky?

Určitě jste se už někdy ocitli v situaci, kdy do výplaty zbývá pár dní a musíte náhle řešit úhradu vyúčtování, zapomenutou platbu pojištění, akutně sháníte finance na opravu auta nebo pořízení nového telefonu. Můžete si plánovat výdaje a příjmy sebepečlivěji, chod nepříjemných nehod prostě neovlivníte. Svízelnou situaci můžete řešit vždy několika způsoby. Optimální je krátkodobá půjčka, která vám dovolí pohledávku vyrovnat ihned a v následujícím období dlužnou částku s relativně minimálním zatížením vyrovnat.

Jednoduše překlenete náročné období

Mikropůjčky představují ideální způsob jak dočasně doplnit domácí nebo osobní rozpočet. Na rozdíl od bankovních půjček nejsou svázány přísnými pravidly. Nabízí jednoduché a dostupné řešení všem žadatelům. Nemusíte si brát volno, obíhat pobočky ani shánět potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Mikropůjčky jsou často jediným řešením, jak dosáhnout na chybějící peníze i žadatelům, kteří z nějakého důvodu nedokážou splnit podmínky dostatečně vysokého příjmu. Pokud pracujete na dohodu, brigádně, rodiče na mateřské, studenti, nezaměstnaní nebo důchodci – početná skupina je předem vyloučena z úspěšného jednání už právě z důvodu chybějícího dokladu. Mikropůjčka vás však z řízení nevyloučí, naopak. Nabídne řešení i vám.

Rychlé a snadné vyřízení

Obrátit se můžete třeba na Cool credit. Nabízí zázemí důvěryhodného poskytovatele a řadu produktů, které vyhoví dostupností i rychlostí vyřízení. Veškeré informace najdete na přehledném webu. Využít můžete i interaktivní kalkulačku, která vám pomůže objektivně zvážit výšku půjčky. Proměnou cílové částky zjistíte přesnou výšku i počet návazných splátek. Rozhodujete se s přesnými čísly a navíc v klidu doma od počítače. Žádost stačí vyplnit online nebo dokonce zaslat SMS zprávou. Obratem dostanete odpověď a ta je navíc v naprosté většině kladná. Současně s „ano“ Cool Credit převádí požadovanou částku na váš účet.

Konečně bez stresu

Mikropůjčky jsou unikátním produktem, který úspěšně nahrazuje nepružné systémy bank. Pomůže vám vyřešit akutní nedostatek peněz a včasnou úhradou pohledávky předejít upomínání, penále z prodlení a dalším nákladům. Jednoduchý systém zažádání, peníze ihned k dispozici a férové podmínky pro splácení staví mikropůjčky mezi nejoblíbenější služby na trhu. Nemusíte si dělat zbytečné starosti. Využijte služeb Cool credit a odrazte se ode dna bez zbytečných komplikací. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!