×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Jak fungují tzv. mikropůjčky?

Jak fungují tzv. mikropůjčky?

Určitě jste se už někdy ocitli v situaci, kdy do výplaty zbývá pár dní a musíte náhle řešit úhradu vyúčtování, zapomenutou platbu pojištění, akutně sháníte finance na opravu auta nebo pořízení nového telefonu. Můžete si plánovat výdaje a příjmy sebepečlivěji, chod nepříjemných nehod prostě neovlivníte. Svízelnou situaci můžete řešit vždy několika způsoby. Optimální je krátkodobá půjčka, která vám dovolí pohledávku vyrovnat ihned a v následujícím období dlužnou částku s relativně minimálním zatížením vyrovnat.

Jednoduše překlenete náročné období

Mikropůjčky představují ideální způsob jak dočasně doplnit domácí nebo osobní rozpočet. Na rozdíl od bankovních půjček nejsou svázány přísnými pravidly. Nabízí jednoduché a dostupné řešení všem žadatelům. Nemusíte si brát volno, obíhat pobočky ani shánět potvrzení o příjmu od zaměstnavatele. Mikropůjčky jsou často jediným řešením, jak dosáhnout na chybějící peníze i žadatelům, kteří z nějakého důvodu nedokážou splnit podmínky dostatečně vysokého příjmu. Pokud pracujete na dohodu, brigádně, rodiče na mateřské, studenti, nezaměstnaní nebo důchodci – početná skupina je předem vyloučena z úspěšného jednání už právě z důvodu chybějícího dokladu. Mikropůjčka vás však z řízení nevyloučí, naopak. Nabídne řešení i vám.

Rychlé a snadné vyřízení

Obrátit se můžete třeba na Cool credit. Nabízí zázemí důvěryhodného poskytovatele a řadu produktů, které vyhoví dostupností i rychlostí vyřízení. Veškeré informace najdete na přehledném webu. Využít můžete i interaktivní kalkulačku, která vám pomůže objektivně zvážit výšku půjčky. Proměnou cílové částky zjistíte přesnou výšku i počet návazných splátek. Rozhodujete se s přesnými čísly a navíc v klidu doma od počítače. Žádost stačí vyplnit online nebo dokonce zaslat SMS zprávou. Obratem dostanete odpověď a ta je navíc v naprosté většině kladná. Současně s „ano“ Cool Credit převádí požadovanou částku na váš účet.

Konečně bez stresu

Mikropůjčky jsou unikátním produktem, který úspěšně nahrazuje nepružné systémy bank. Pomůže vám vyřešit akutní nedostatek peněz a včasnou úhradou pohledávky předejít upomínání, penále z prodlení a dalším nákladům. Jednoduchý systém zažádání, peníze ihned k dispozici a férové podmínky pro splácení staví mikropůjčky mezi nejoblíbenější služby na trhu. Nemusíte si dělat zbytečné starosti. Využijte služeb Cool credit a odrazte se ode dna bez zbytečných komplikací. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Variabilní symbol
30.6.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.3.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů
Bezúhonnost
14.3.2021
Slovník pojmů
Věřitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Zákon o spotřebitelském úvěru
14.3.2021
Slovník pojmů
Překlenovací úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů