×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Na co si dát pozor u mikropůjček

Na co si dát pozor u mikropůjček

Mikropůjčky jsou samozřejmě dobrým řešením v případě, kdy potřebujete určitou menší finanční hotovost – a potřebujete ji, pokud možno co nejdříve. V takových případech je tato možnost, jak získat dva nebo pět tisíc korun ihned na účet, opravdu lákavá. Ale pozor, není všechno zlato, co se třpytí, jak říká správně okřídlené úsloví. I mikroúvěry mají svá stinná místa, musíte se jim vyhnout!

Co už na první pohled mluví jasnou řečí?

Důvodů, proč daný mikroúvěr raději vůbec nezvažovat, je rozhodně dost. Pojďme si tedy trochu připomenout ty, na které v tuzemských luzích a hájích narazíte vůbec nejčastěji…

  • Vyžadování poplatku předem. To přeci nemůže žádná poctivá společnost chtít. Naopak, tohle je známkou nesolidnosti. První peníze od vás by měly poskytovateli přijít až s první splátkou.
  • Úrok, který doslova přesahuje meze slušnosti. Určitá hranice tu přeci jen je, ačkoliv o mikroúvěrech se ví, že úroky jsou tu relativně vysoké – oproti větším půjčkám. Nenechte se napálit!
  • Historie zahalená tajemstvím. Nechcete se přeci svěřit do rukou firmy, o které nic nevíte a je o ní na internetu skutečné minimum zpráv – nebo dokonce i jakékoliv informace prakticky chybí.
  • Nic nepodepisujte, dokud důkladně nepročtete smlouvu. A pozor! Pokud je smlouva na jednu, maximálně dvě strany formátu A4, je vše v pořádku. Dlouhá a nesrozumitelná smlouva určitě ne!

V neposlední řadě si také prověřte, jak to bude při nesplácení závazků. Samozřejmě, nemalujme hned čerta na zeď, ale stát se to může – nikdy nevíte, co vás příští měsíc potká. Je možné se rozumně domluvit s poskytovatelem na odložení splátek? Nečekají na vás velké pokuty za nedodržení smluvních podmínek? Vše si pečlivě ověřte předem, protože to je zkrátka hodně důležité! Co takhle zkusit společnost COOL CREDIT?

Česká firma, s dlouholetou zkušeností na trhu, nízkými úroky a jasně danými smluvními podmínkami. Až sedm tisíc korun ihned, pro stálé klienty jsou tu poté připraveny i zajímavé bonusy. Vyřízení této půjčky je ještě jednodušší, než si vůbec myslíte, je to otázka pár minut!

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!