×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Porovnání mikropůjček: Půjčka 5000 Kč na 7 a 14 dní

Porovnání mikropůjček: Půjčka 5000 Kč na 7 a 14 dní

Každý hledá příležitost k tomu, aby si výhodně půjčil peníze. Na tom jistě není nic zvláštního, protože pokud už potřebujete opravdu nutně úvěr, hodláte si najít nejlepší nabídku na trhu. Podobně je tomu i tehdy, když si vybíráte nového poskytovatele elektrické energie nebo firmu, která kupříkladu zprostředkuje mobilní paušál.

Pojďme si představit jeden velmi zajímavý tip

Společnost COOL CREDIT je ryze česká, žádné zahraniční sídlo, žádné zjevné pochybnosti. Férová nabídka nejen pro nové žadatele, ale i pro ty, kteří si půjčují opakovaně. Pro stálé klienty je tu připravena navíc stále vyšší částka, například po splacení třetího úvěru si lze půjčit až deset tisíc korun. Patnáctitisícová hranice je dostupná pro klienty, kteří si půjčili a následně v pořádku splatili už celkem pět půjček.

Tabulka jistě napoví více

Celková výše půjčky 5 000 korun 5 000 korun
Lhůta splatnosti 7 dní 14 dní
Poplatek (celková splátka) 750 (5 750) korun 1250 (6250) korun
RPSN 146 104 % 33 519 %
  Vidíte sami, že týdenní nebo dvoutýdenní úvěr rozhodně nebude nijak drahý. Zaplatit za týden půjčení pětitisícovky řádově několik stokorun, to je v českých podmínkách nebankovních půjček zcela běžné. V případě, že máte zájem půjčit si pět tisíc korun na dobu jednoho měsíce, resp. třiceti kalendářních dnů, zaplatíte navíc 1.625 Kč.

Nejde o nic složitého, prostě požádáte online formou

Žádné návštěvy poboček ani podobné záležitosti náročné na čekání, nervy a peníze. Internet přeje rychlosti, dnešní svět funguje prakticky celý online – a jinak tomu není samozřejmě ani u nebankovních půjček. Jednoduše, u COOL CREDIT si zvolíte, o jakou sumu byste stáli (nezapomeňte, že pro nové klienty je maximum sedm tisíc korun) a vyplníte krátký kontaktní formulář. Půjčit si bez ručitele, několikadenního čekání a nekonečného papírování je tedy na dosah ruky, stačí si jen zjistit více informací, vše promyslet a rozhodnout se. Převod na účet je poté otázkou několika málo okamžiků, stačí totiž jen a pouze formální potvrzení žádosti, neprodleně poté začíná schvalovací proces.

Nebankovní půjčky s sebou nenesou žádnou složitost. Musíte si však prověřovat, s kým máte tu čest. Pokud je například webová prezentace firmy, u které si chcete půjčku sjednat, poněkud odbytá nebo budete muset platit skryté poplatky, co nejsou na první pohled vidět, nemáte patrně vybráno příliš dobře. Zkuste se proto porozhlédnout na našem úvěrovém trhu trochu více, je velmi pravděpodobné, že narazíte na nějakou zajímavější možnost. A proč by to nemohl být právě COOL CREDIT?

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!