×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Mini půjčky

Mini půjčky

Půjčit si třeba pětistovku nebo tisícovku? Ano, to je dnes velmi snadno možné. Po internetu, doslova během pár vteřin. Mini půjčky jsou oblíbené u všech, kteří nevyjdou do výplaty či potřebují nějaký menší výdaj, a to co možná nejrychleji to bude možné. Každý to již někdy zažil, každý to někdy potřeboval. Příbuzní a přátelé ale nepůjčili a problém byl na světě. Existuje však řešení, na nějž je stoprocentní spoleh. Jsou jím nebankovní půjčky, které vás nikdy nenechají takříkajíc na holičkách.

Menší úvěr během pár minut, každému pomůže

Mini půjčky jsou atraktivní nejen díky své rychlosti. Důležitým faktorem je tu i jednoduchost, spojená s jejich vyřízením. Splatnost? Jednorázově, nejpozději k určenému datu, zpravidla je splátkový kalendář třicetidenní. Žádné složité podmínky, prostě jedna jediná splátka, pouze jedno kliknutí v internetovém bankovnictví. Vyřízení, na které nečekáte – maximálně pár desítek minut a peníze jsou na účtu. Můžete tak hned vyrazit k nejbližšímu bankomatu a vybrat si finanční hotovost na cokoliv. Jen základní osobní údaje, možnost prodloužení splátkového kalendáře za relativně malý poplatek, maximální možná diskrétnost. Nikoho nezajímá, v čem žijete, s kým žijete nebo na co si vlastně půjčku chcete vzít. To je už příliš osobní a nebankovní společnost tohle zkoumat ani nehodlá.

Zbytečná data, která klienta jen zdržují a vzbuzují v něm navíc nedůvěru. A takový pocit se jen těžko odbourává… Pětistovka, tisícovka, dva tisíce korun. Přesně o tom jsou mini půjčky. Pokud nevyjdete do výplaty, nic zásadního se přeci neděje. Až polovina tuzemských domácností, alespoň podle posledních průzkumů, má několikrát do roka podobné potíže. Rozhodně tedy nejde o něco mimořádného, určitě není důvod, proč se stydět. Tohle se stane skoro každému! Důležité je, abyste uměli nastalou situaci efektivně řešit. A právě menší půjčka je řešení více než dobré.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!