×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Jak rychle vydělat peníze přes internet (online) ?

Jak rychle vydělat peníze přes internet (online) ?

Potřebujete rychle vydělat peníze, ideálně z pohodlí domova? V dnešní internetové době se rozhodně nejedná o sci-fi a existuje hned několik možností, jak si můžete poměrně rychle a hlavně online nějaké ty peníze přivydělat. Sepsali jsme pro vás 10 tipů, jak toho dosáhnout.

1. Prodejte věci, které nepotřebujete

Prodej oblečení, které již nenosíte, elektroniky, kterou nepoužíváte nebo věcí, které můžete postrádat a zbytečně se na ně práší, je rychlý způsob, jak vydělat nějaké peníze online. Samozřejmě je možné využít služeb obchodů specializujících se na vykupování zboží např. zastavárny. Nic se však nevyrovná využití potenciálu online světa a prodávat věci z pohodlí domova prostřednictví webů a sociálních síti nebo v poslední době čím dál tím více oblíbenějších mobilních aplikací. Využít můžete také stále oblíbeného Bazoše a nebo třeba Facebook marketplace, který stále roste na oblíbenosti.

Elektronický Obchod, Prodej On-Line, On-Line Prodej

2. Účastněte se online průzkumů

Máte-li dost volného času a nevíte, jak ho smysluplně strávit, můžete ho využít pro placené vyplňování online výzkumů. Při registraci o sobě vyplníte informace, na základě kterých budete zařazeni do konkrétního průzkumu. Čím více údajů o sobě vyplníte, tím se zvyšuje pravděpodobnost, že nabídku na vyplnění online dotazníku dostanete. Výše odměny za účast v takovém průzkumu se odvíjí od jeho náročnosti a délky. Někdy vám vyplnění šetření nezabere více jak pět minut, jindy můžete narazit na půlhodinový průzkum. Za každý dokončený dotazník, vám bude připsána na uživatelský účet předem stanovená částka. Tu si lze nechat vyplatit po dosažení určitého finančního limitu nebo v pravidelných časových intervalech, např. čtvrtletně.

Zpětná Vazba, Spokojenost, Zaměstnanec, Průzkum

3. Pronajímejte volný pokoj

Snadný výdělek nabízí i množství aplikací a webů, jejíž prostřednictvím lze pronajmout třeba jen na víkend volný pokoj ve vašem bytě či domě. Stačí jen pokoj, případně byt, nafotit, stanovit cenu a vyvěsit ho na internet. Výhodou je, že téměř okamžitě pocítíte zlepšení vašeho rodinného rozpočtu, ovšem za snížení pohodlí v době, kdy budete návštěvníky ubytovávat. Každá aplikace a web má vlastní podmínky používání a musí se řídit platnými zákony ČR, proto je nutné si tyto pravidla nejdříve prostudovat.

4. Předávejte své znalosti

Máte něco v čem vynikáte a chcete toho ještě více využít? Pak je na čase své vědomosti a dovednosti předat i ostatním. Třeba online. Ač jsou poměrně vysoké nároky na počáteční přípravu, vytváření svých materiálu, stanovení učebního plánu, jistě se tato časová investice vyplatí. Pak už jen stačí přidat nabídku doučování na příslušné webové stránky a prostřednictvím videohovorů se spojit se svými žáky.


5. Převeďte svůj talent

Online svět nabízí nespočet možností, jak uplatit své nadání. Nahrávání videí na Youtube nebo vytváření vlastního blogu může přinést zajímavé částky do vaší peněženky plynoucí především z reklamní inzerce. Nemusí to být přitom jen váš koníček, ale můžete se jím i úspěšně živit. 


6. Půjčte si, ale zodpovědně!

Nejrychlejší způsob, jak se dostat k penězům přes internet, kdy je potřeba jednorázová finanční injekce do rodinného rozpočtu, je online půjčka ihned.  Aniž by bylo nutné prodávat své věci nebo zdlouhavě vydělávat každou korunu, stačí u online půjčky vyplnit pár údajů o sobě a přiložit vyfocené nezbytné dokumenty. Do deseti minut je tak možné získat slušnou částku na váš bankovní účet, a to mnohdy u první půjčky úplně zdarma. Vždy však myslete na zodpovědné půjčování!


6. Začněte psát vlastní blog

Velice oblíbeným způsobem výdělku na internetu je v dnešní době psaní blogu. Jste v něčem dobří, máte nějaký koníček a nebo vás prostě jen baví psát? S chutí do toho! Lidé si často nedokáží ani představit, jak velké finanční možnosti může blog nabízet. Pokud umíte psát a máte co lidem nabídnout, nejen, že můžete vydělávat skrze bannerové a podobné reklamy, dříve nebo později se vám budou nabízet další jednotlivci či firmy s nabídkami na spolupráci. Psaní blogu samozřejmě vyžaduje určitou trpělivost, nemůžete očekávat okamžité výsledky. Trpělivost však přináší ovoce.


7. Založte si vlastní eshop či dropshipping projekt

Velice oblíbené je také na internetu vydělávat díky vlastnímu eshopu. Provozovat vlastní eshop však vyžaduje velikou odvahu a také určité schopnosti. Jen v ČR totiž máme aktuálně přes 4 200 eshopů a další vznikají. Je to tedy obrovská konkurence a je poměrně těžké najít si odvětví, ve kterém bude váš eshop vydělávat. To ale nikdy nezjistíte pokud to nezkusíte a v dnešní době to naopak výrazně ulehčují různé eshopové platformy (např. Shoptet), díky kterým si může vybudovat eshop téměř každý. Není to však jen o vytvoření eshopu, musí se na něm kontinuálně pracovat. Pokud nemáte prostory na skladování, můžete využít takzvaného dropshippingu. Díky této formě spolupráce prodáváte cizí produkty za předem dohodnutou odměnu. Každou objednávku následně přeposíláte na svého smluvního partnera a nemusíte tak vůbec řešit sklady a další prvotní náklady na provoz.


8. Pracujte na volné noze!

Freelancing, nebo také práce na volné noze, je oblíbený nejen díky potenciálním vysokým výdělkům, ale zejména pro to, že díky němu budete pánem svého času a budete moci pracovat odkudkoliv. Máte na něco opravdový talent či roky zkušeností v určitém oboru? Cokoliv, co je možné dělat digitálně můžete v dnešní době nabídnout. Stále oblíbenější je například práce copywritera, ke které nepotřebujete víceméně nic víc než kreativitu, chtíč psát a trochu té gramatiky. Můžete se ale také naučit tvořit webové stránky či programovat, fotografovat, vytvářet grafiku, překládat texty a spoustu dalšího.


Své služby můžete následně nabízet na některých z portálů, např. webtrh.cz, navolnenoze.cz... Pokud budete šikovní, určitě posbíráte pár referencí a později se vám klienti mohou ozývat sami.

9. Investování na burze a další formy online obchodování

Mnohem lepší, než nechat své úspory ležet na spořícím účtě, jehož úroková sazba je často nižší než inflace, je své peníze chytřeji investovat a zhodnotit. Obchodování na burze je jednou z cest, kterou toho lze docílit. Velice zjednodušeně jde o nákup měn či akcií za nižší cenu, prodat ji dráž a získat tak určitý zisk. Investice však zpravidla představují i určité riziko, že o své finance přijdete. Není proto vhodné bezhlavě začít investovat bez nutného know-how. Sepsali jsme pro vás několik užitečných tipů, jak investovat a zhodnotit vaše peníze.


10. Sázení u sázkových kanceláří

Někteří lidé (byť je jich mizivé procento) jsou díky svým znalostem v oblasti sportu (či jiného odvětví, např. společenských sázek) schopni být dlouhodobě v zisku co se týče kurzového sázení. Vyzrát na bookmakery, kteří kurzy připravují však není jednoduché. Nízké kurzy obvykle znamenají větší šanci na úspěch, ale menší výhry. Vysoké kurzy naopak mohou vklad zněkolikanásobit, ale při mnohem menší pravděpodobnosti výhry. Často se ale pravidelným sázkařům podaří odhalit vysoký kurz, který má zároveň vysokou pravděpodobnost úspěchu. Sázení však vyžaduje vysokou míru sebekázně a většinou zisky nepřináší, takže doporučujeme býti ostražití.


Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!