×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?

Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?

Většina rodin má zkušenost s úvěrem.

U velkých částek se jedná o dlouho plánovaná rozhodnutí, která řeší pořízení bydlení, rekonstrukci nebo nové vybavení. Menší částky, zpravidla spotřebitelské úvěry, jsou žádány v reakci na náhlou potřebu. Sice zatíží rozpočet, ale pomůžou dostat se k vyšší sumě dřív a zajistit potřebné vybavení bez čekání a omezení životní úrovně. V rámci běžného hospodaření jsou však nejčastěji čerpané půjčky krátkodobé. Pomáhají překlenout náročné období, kdy pravidelný příjem nepokryje veškeré nutné výdaje.

Půjčky bez doložení příjmů

Na vině nemusí být zdaleka špatné hospodaření. Ano, experti doporučují vytvořit finanční rezervu ve výšce několika měsíčních příjmů, která by pak nepříznivé období mohla vyrovnat. Nicméně reálné možnosti většiny rodin dost těsně vyrovnává příjem a nutné vydávané položky a nedává přílišný prostor úsporám na horší časy. Stačí několik dní pozdržená výplata nebo příjem snížený o dobu čerpání neschopenky, objeví se vyúčtování energií či služeb ve vyšší částce nebo vypoví službu automobil… závazky je třeba uhradit všechny bez rozdílu, aktuálně však nedisponujete dostatečnou hotovostí.

Krátkodobé půjčky bez doložení příjmů jsou optimální variantou, která vám poskytne žádanou částku bez zbytečných komplikací. Nemusíte obíhat banky, účastnit se osobního jednání a vystavit se nepříjemným otázkám účetní v zaměstnání, která bude vydávat potvrzení k žádosti o půjčku. Vaše hospodaření je čistě vaše věc, dokážete ustát i chvilkovou nepřízeň. Krátkodobá půjčka vám pomůže odrazit se a v příštím období vyrovnat i tento závazek.

Půjčky online

Dostupnost a rychlost jsou hlavními kritérii, která žadatele o půjčku zajímají nejvíc. Cool credit nabízí přehledný systém, který představuje veškeré podmínky a možnosti na svém webu. V klidu u počítače si můžete vše projít. Praktickým nástrojem je i interaktivní kalkulačka, která ihned reaguje na proměnu cílové částky a zobrazí přesnou výšku i počet návazných splátek.

Žádost o půjčku vyplníte online, během pár minut vám automatický schvalovací systém potvrdí přijetí žádosti i výsledek řízení. Schválený úvěr okamžitě spouští převod částky na účet.

Půjčky online jsou oblíbené pro svou jednoduchost. Klienti mají vždy dokonalý přehled nad již splacenou částkou, tak i dalším závazkem. Cool Credit navíc neúčtuje žádné skryté poplatky, poplatky za vyřízení žádosti nebo jiné částky, které zbytečně zvyšují celkové náklady. Nechávají zcela na vás, zda budete moci a chtít půjčku splatit předčasně, aniž by penalizovali takový krok.

Současná nabídka nebankovních půjček otevírá nové možnosti. Nemusíte se obávat složitého řízení ani vysokých úroků. Ano, nebankovní půjčky jsou často definovány vyšší sazbou, jsou však také dostupnějším a rychlejším řešením. Obávaný vysoký úrok je navíc možné snadno přepočítat na konkrétní číslo. Při krátkodobém splácení nízké částky se tak snadno promění na akceptovatelnou položku. Neoddalujte problémy. I půjčka může představovat schůdné řešení, které vám pomůže překlenout vyhrocené období. Pokud se bojíte, že byste půjčku nedokázali včas splatit, popřemýšlejte také o půjčce na splátky, která se vyznačuje delší dobou splatnosti.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka