×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?

Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?

Většina rodin má zkušenost s úvěrem.

U velkých částek se jedná o dlouho plánovaná rozhodnutí, která řeší pořízení bydlení, rekonstrukci nebo nové vybavení. Menší částky, zpravidla spotřebitelské úvěry, jsou žádány v reakci na náhlou potřebu. Sice zatíží rozpočet, ale pomůžou dostat se k vyšší sumě dřív a zajistit potřebné vybavení bez čekání a omezení životní úrovně. V rámci běžného hospodaření jsou však nejčastěji čerpané půjčky krátkodobé. Pomáhají překlenout náročné období, kdy pravidelný příjem nepokryje veškeré nutné výdaje.

Půjčky bez doložení příjmů

Na vině nemusí být zdaleka špatné hospodaření. Ano, experti doporučují vytvořit finanční rezervu ve výšce několika měsíčních příjmů, která by pak nepříznivé období mohla vyrovnat. Nicméně reálné možnosti většiny rodin dost těsně vyrovnává příjem a nutné vydávané položky a nedává přílišný prostor úsporám na horší časy. Stačí několik dní pozdržená výplata nebo příjem snížený o dobu čerpání neschopenky, objeví se vyúčtování energií či služeb ve vyšší částce nebo vypoví službu automobil… závazky je třeba uhradit všechny bez rozdílu, aktuálně však nedisponujete dostatečnou hotovostí.

Krátkodobé půjčky bez doložení příjmů jsou optimální variantou, která vám poskytne žádanou částku bez zbytečných komplikací. Nemusíte obíhat banky, účastnit se osobního jednání a vystavit se nepříjemným otázkám účetní v zaměstnání, která bude vydávat potvrzení k žádosti o půjčku. Vaše hospodaření je čistě vaše věc, dokážete ustát i chvilkovou nepřízeň. Krátkodobá půjčka vám pomůže odrazit se a v příštím období vyrovnat i tento závazek.

Půjčky online

Dostupnost a rychlost jsou hlavními kritérii, která žadatele o půjčku zajímají nejvíc. Cool credit nabízí přehledný systém, který představuje veškeré podmínky a možnosti na svém webu. V klidu u počítače si můžete vše projít. Praktickým nástrojem je i interaktivní kalkulačka, která ihned reaguje na proměnu cílové částky a zobrazí přesnou výšku i počet návazných splátek.

Žádost o půjčku vyplníte online, během pár minut vám automatický schvalovací systém potvrdí přijetí žádosti i výsledek řízení. Schválený úvěr okamžitě spouští převod částky na účet.

Půjčky online jsou oblíbené pro svou jednoduchost. Klienti mají vždy dokonalý přehled nad již splacenou částkou, tak i dalším závazkem. Cool Credit navíc neúčtuje žádné skryté poplatky, poplatky za vyřízení žádosti nebo jiné částky, které zbytečně zvyšují celkové náklady. Nechávají zcela na vás, zda budete moci a chtít půjčku splatit předčasně, aniž by penalizovali takový krok. Coolcredit vám navíc z pohodlí domova půjčí i pokud jste právě začali v novém zaměstnání. V této situaci vám pomůže naše půjčka ve zkušební době!

Současná nabídka nebankovních půjček otevírá nové možnosti. Nemusíte se obávat složitého řízení ani vysokých úroků. Ano, online nebankovní půjčky jsou často definovány vyšší sazbou, jsou však také dostupnějším a rychlejším řešením. Obávaný vysoký úrok je navíc možné snadno přepočítat na konkrétní číslo. Při krátkodobém splácení nízké částky se tak snadno promění na akceptovatelnou položku. Neoddalujte problémy. I půjčka může představovat schůdné řešení, které vám pomůže překlenout vyhrocené období. Pokud se bojíte, že byste půjčku nedokázali včas splatit, popřemýšlejte také o půjčce na splátky, která se vyznačuje delší dobou splatnosti.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!