×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!

Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!

Současný trh nabízí řadu možností, jak získat finanční hotovost, aniž byste museli před každým větším rozhodnutím dlouze spořit. Reklamy se předhání nabídkou dostupných a rychle vyřízených půjček. Bohužel ne vše je tak, jak na první pohled vypadá. Pokud máte v plánu investovat do vlastního bydlení, rekonstruovat, nově vybavit byt, projděte si reálné možnosti s dostatečným předstihem. Totéž platí i v případě, že počítáte s jistotou, že v případě nouze pár dní do výplaty snadno překlenete krátkodobou půjčkou. Sázka na jedinou žádost o půjčku by mohla skončit velkým zklamáním. 

Spadáte do rizikové skupiny?

Bankovní i nebankovní půjčky jsou podmíněné poměrně přísnými pravidly. Banky musí ověřit vaši historii. Projdou registry dlužníků, vyhodnotí průběh předchozího splácení půjčky a vyloučí, zda nejste stále vázáni příliš vysokou částkou, která by ohrozila splácení nově žádané půjčky.

Nebankovní poskytovatelé si mohou dovolit podmínky mírně uvolnit. Informace z registrů poskytovateli pomůžou zařadit vás do kategorie a stanovit míru rizika. I v případě, že jste dosud nesplatili veškeré předchozí závazky, však nezamítne vaší žádost. Patrně bude pracovat s vyšší úrokovou sazbou, ale neukončí jednání.

Dostatečný pravidelný příjem?

Klasické bankovní úvěry jsou obsáhlým administrativním úkonem, vyžadují řadu dokladů, přičemž právě doklad o výšce příjmů je často obávanou položkou. Studenti, rodiče na mateřské dovolené, důchodci (pro ty máme samostatný produkt - půjčku pro důchodce) nebo třeba nezaměstnaní jsou předem z úspěšného řízení vyloučeni.

I zde se však nabízí varianta, která žádanou sumu na váš účet uvolní. Cool Credit představuje pružný systém, který v mnoha ohledech dokonale zastoupí bankovní služby. Veškeré informace o půjčkách najdete přehledně uvedené na webu. Ze stejného místa můžete rovnou podat žádost. V řádech několika málo minut se vám dostane potvrzení o přijetí žádosti a jejím vyřízení. Automatické schvalovací procesy vaši žádost vyhodnotí a předají informaci, současně s potvrzením převádí peníze na váš účet. Není třeba dokládat pravidelný příjem ani žádná další potvrzení. Proces je rychlejší, jednodušší a opět dostupnější.

Pro většinu společností bude překážkou i zkušební doba a to i přesto, že pravidelný příjem máte a to v dostatečné výši. Proto jsme v Coolcreditu vytvořili novou půjčku ve zkušební době. Proč také trestat někoho, kdo poctivě pracuje, a potřebuje nějaké finance navíc, když je schopen je bez problémů splácet?

Každý problém má řešení

Nebankovní půjčky jsou optimální variantou pro čerpání malých částek a splácení v krátkém horizontu. Vždy máte možnost zažádat o soukromou dotaci. Před výplatou, před letní dovolenou, kdykoli váš domácí rozpočet rozkolísá nenadálý výdaj.

Vždy máte naprostou jistotu schválení žádosti. A vždy máte dokonalý přehled nad čerpáním i splácením půjčky.  Z uživatelského účtu můžete zkontrolovat stav uhrazených splátek. Půjčky nejsou zatížené zbytečnými náklady navíc, jako jsou poplatky za vyřízení žádosti nebo jiné skryté poplatky. V případě, že se vaše situace vyvine příznivým směrem, můžete krátkodobou půjčku splatit předčasně, aniž by vám bylo účtováno penále.

Informujte se o svých možnostech a nenechávejte nic na poslední chvíli. Půjčky nemusí představovat náročné jednání s nejasným výsledkem. Důležité je vědět na koho se obrátit a jaké možnosti jsou vám nabízeny.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!