×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Rádi byste si v létě vyrazili k moři, vydali se poznávat velká evropská města nebo vás lákají vrcholky hor? Cestovní kanceláře splní jakékoli vaše přání, stačí vybrat z obsáhlých katalogů, uhradit a vyrazit!

Na poslední chvíli – ideální!

Spontánní rozhodnutí o cestě dál, než bylo původně v plánu, nemusí zabrzdit momentální nedostatek peněz na účtu. Vaše dovolená nemusí představovat velkou částku, na kterou byste museli spořit celý rok. I tak se můžete dostat k zajímavým nabídkám. Last minute může nabídnout atraktivní destinace, na které by jinak váš rozpočet nestačil. Pohodlné cestování, kvalitní hotel i dobré jídlo si můžete dopřát za zlomkovou cenu. Stačí uvolnit nároky na přesnou destinaci a jen pár dní před naplánovanou dovolenou obejít cestovní kanceláře nebo si sednout k internetovému vyhledavači.

Dovolte si víc a užijte si bez kompromisů

Nedostatek peněz vám může zbytečně zablokovat výhodné nabídky dovolené i v případě, že s větší investicí počítáte a dovolenou plánujete a hledáte s předstihem. Cestovní kanceláře nabízí zajímavé balíčky a zvýhodněné ceny s podmínkou, že zájezd rezervujete a uhradíte v plné výši dlouho před termínem odjezdu. Jistě, slušný hotel najdete i v nižší cenové kategorii, ale proč kvůli pár tisícům snižovat úroveň?

Nemusíte dělat kompromisy. S krátkodobou půjčkou dokážete zájezd uhradit bez problémů ihned, dosáhnete na lepší služby a s rezervou dlouho před dovolenou částku zase splatíte. Zajistíte si skvělý hotel, perfektní místo a dopřejete si prázdniny, na které budete dlouho vzpomínat.

Okamžitý odlet a pohodový příjezd

Nenechte se spoutat a plánujte dovolenou podle svého. Pro pár tisíc si nebudete kazit léto! Cool Credit nabízí jednoduchý systém a rychlé vyřízení. O rychlou půjčku stačí zažádat prostřednictvím webových stránek. Vyplníte formulář, SMS autorizuje proces schvalování a automatické systémy vyhodnotí a potvrdí stav žádosti v řádech několika málo minut. V naprosté většině případů dostává žadatel kladnou odpověď a spolu s ní je ihned převáděna žádaná částka na účet.

Můžete si bez obav zarezervovat dovolenou i delší výlet, peníze máte plně k dispozici. Cool Credit vás předem seznámí s podmínkami a možnostmi, neschovává se za složité termíny ani skryté poplatky. Jednoduchá pravidla a přesná čísla máte vždy předem k dispozici a zůstávají po celou dobu platné smlouvy beze změn.

Přehledný systém eviduje splátkový kalendář, který není problém v krátkém časovém horizontu dodržet. Splácení online půjčky zásadně nenaruší vaše běžné hospodaření a dovolí vám užít si dovolenou bez zbytečných omezení. Pokud byste přeci jenom měli strach o schopnost splácet, půjčka na splátky může být řešení, díky delší době splatnosti.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka