×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás Blog

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Rádi byste si v létě vyrazili k moři, vydali se poznávat velká evropská města nebo vás lákají vrcholky hor? Cestovní kanceláře splní jakékoli vaše přání, stačí vybrat z obsáhlých katalogů, uhradit a vyrazit!

Na poslední chvíli – ideální!

Spontánní rozhodnutí o cestě dál, než bylo původně v plánu, nemusí zabrzdit momentální nedostatek peněz na účtu. Vaše dovolená nemusí představovat velkou částku, na kterou byste museli spořit celý rok. I tak se můžete dostat k zajímavým nabídkám. Last minute může nabídnout atraktivní destinace, na které by jinak váš rozpočet nestačil. Pohodlné cestování, kvalitní hotel i dobré jídlo si můžete dopřát za zlomkovou cenu. Stačí uvolnit nároky na přesnou destinaci a jen pár dní před naplánovanou dovolenou obejít cestovní kanceláře nebo si sednout k internetovému vyhledavači.

Dovolte si víc a užijte si bez kompromisů

Nedostatek peněz vám může zbytečně zablokovat výhodné nabídky dovolené i v případě, že s větší investicí počítáte a dovolenou plánujete a hledáte s předstihem. Cestovní kanceláře nabízí zajímavé balíčky a zvýhodněné ceny s podmínkou, že zájezd rezervujete a uhradíte v plné výši dlouho před termínem odjezdu. Jistě, slušný hotel najdete i v nižší cenové kategorii, ale proč kvůli pár tisícům snižovat úroveň?

Nemusíte dělat kompromisy. S krátkodobou půjčkou dokážete zájezd uhradit bez problémů ihned, dosáhnete na lepší služby a s rezervou dlouho před dovolenou částku zase splatíte. Zajistíte si skvělý hotel, perfektní místo a dopřejete si prázdniny, na které budete dlouho vzpomínat.

Okamžitý odlet a pohodový příjezd

Nenechte se spoutat a plánujte dovolenou podle svého. Pro pár tisíc si nebudete kazit léto! Cool Credit nabízí jednoduchý systém a rychlé vyřízení. O rychlou online půjčku stačí zažádat prostřednictvím webových stránek. Vyplníte formulář, SMS autorizuje proces schvalování a automatické systémy vyhodnotí a potvrdí stav žádosti v řádech několika málo minut. V naprosté většině případů dostává žadatel kladnou odpověď a spolu s ní je ihned převáděna žádaná částka na účet.

Můžete si bez obav zarezervovat dovolenou i delší výlet, peníze máte plně k dispozici. Cool Credit vás předem seznámí s podmínkami a možnostmi, neschovává se za složité termíny ani skryté poplatky. Jednoduchá pravidla a přesná čísla máte vždy předem k dispozici a zůstávají po celou dobu platné smlouvy beze změn.

Přehledný systém eviduje splátkový kalendář, který není problém v krátkém časovém horizontu dodržet. Splácení půjčky zásadně nenaruší vaše běžné hospodaření a dovolí vám užít si dovolenou bez zbytečných omezení. Pokud byste přeci jenom měli strach o schopnost splácet, půjčka na splátky může být řešení, díky delší době splatnosti. Jste mladí a nemáte ještě dostatek financí, přesto byste však rádi jeli na dovolenou? Využijte naší půjčky pro mladé se slevou!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Co dělat, když důchod nestačí
25.9.2022
Domácí rozpočet
Variabilní symbol
30.6.2021
Slovník pojmů
Ručitel
14.3.2021
Slovník pojmů
Oferta
14.3.2021
Slovník pojmů
Eskontní úvěr
14.3.2021
Slovník pojmů