×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky

Rádi byste si v létě vyrazili k moři, vydali se poznávat velká evropská města nebo vás lákají vrcholky hor? Cestovní kanceláře splní jakékoli vaše přání, stačí vybrat z obsáhlých katalogů, uhradit a vyrazit!

Na poslední chvíli – ideální!

Spontánní rozhodnutí o cestě dál, než bylo původně v plánu, nemusí zabrzdit momentální nedostatek peněz na účtu. Vaše dovolená nemusí představovat velkou částku, na kterou byste museli spořit celý rok. I tak se můžete dostat k zajímavým nabídkám. Last minute může nabídnout atraktivní destinace, na které by jinak váš rozpočet nestačil. Pohodlné cestování, kvalitní hotel i dobré jídlo si můžete dopřát za zlomkovou cenu. Stačí uvolnit nároky na přesnou destinaci a jen pár dní před naplánovanou dovolenou obejít cestovní kanceláře nebo si sednout k internetovému vyhledavači.

Dovolte si víc a užijte si bez kompromisů

Nedostatek peněz vám může zbytečně zablokovat výhodné nabídky dovolené i v případě, že s větší investicí počítáte a dovolenou plánujete a hledáte s předstihem. Cestovní kanceláře nabízí zajímavé balíčky a zvýhodněné ceny s podmínkou, že zájezd rezervujete a uhradíte v plné výši dlouho před termínem odjezdu. Jistě, slušný hotel najdete i v nižší cenové kategorii, ale proč kvůli pár tisícům snižovat úroveň?

Nemusíte dělat kompromisy. S krátkodobou půjčkou dokážete zájezd uhradit bez problémů ihned, dosáhnete na lepší služby a s rezervou dlouho před dovolenou částku zase splatíte. Zajistíte si skvělý hotel, perfektní místo a dopřejete si prázdniny, na které budete dlouho vzpomínat.

Okamžitý odlet a pohodový příjezd

Nenechte se spoutat a plánujte dovolenou podle svého. Pro pár tisíc si nebudete kazit léto! Cool Credit nabízí jednoduchý systém a rychlé vyřízení. O rychlou online půjčku stačí zažádat prostřednictvím webových stránek. Vyplníte formulář, SMS autorizuje proces schvalování a automatické systémy vyhodnotí a potvrdí stav žádosti v řádech několika málo minut. V naprosté většině případů dostává žadatel kladnou odpověď a spolu s ní je ihned převáděna žádaná částka na účet.

Můžete si bez obav zarezervovat dovolenou i delší výlet, peníze máte plně k dispozici. Cool Credit vás předem seznámí s podmínkami a možnostmi, neschovává se za složité termíny ani skryté poplatky. Jednoduchá pravidla a přesná čísla máte vždy předem k dispozici a zůstávají po celou dobu platné smlouvy beze změn.

Přehledný systém eviduje splátkový kalendář, který není problém v krátkém časovém horizontu dodržet. Splácení půjčky zásadně nenaruší vaše běžné hospodaření a dovolí vám užít si dovolenou bez zbytečných omezení. Pokud byste přeci jenom měli strach o schopnost splácet, půjčka na splátky může být řešení, díky delší době splatnosti. Jste mladí a nemáte ještě dostatek financí, přesto byste však rádi jeli na dovolenou? Využijte naší půjčky pro mladé se slevou!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!