×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce

Půjčky na OP

Půjčky na OP

Bude potřeba jen občanský průkaz – a zbytek osobních dokumentů nechte doma. Rodný list, maturitní vysvědčení, výpis z katastru nemovitostí kvůli hypotéce, prostě nic z toho nebude nutné, protože klasická půjčka na OP se vyznačuje naprostým minimem byrokratické zátěže. Vyřízeno může být dokonce již v řádu několika minut!

Nečekejte, začněte jednat klidně ihned

Bez čekání, bez složité administrativní zátěže, obsáhlých smluv, které jsou psané často i drobným písmem a vypadají už na první pohled podezřele. Zkrátka věci, bez kterých si lze snadno představit život, ale někdy nás prostě dostihnou. Ve světě nebankovních půjček tohle neplatí, protože smlouva je sepsána často na jediném archu papíru formátu A4. Přesto je v ní uvedeno vše, co má ze zákona obsahovat.

  1. Co bude pro půjčku potřeba za údaje?

  2. Úplné datum narození.

  3. Stav a místo trvalého bydliště.

  4. Číslo občanského průkazu.

  5. Jméno a příjmení.

Tohle jsou základní data, bez kterých se neobejde vlastně žádné jednání o půjčce. Musí se uvádět vždy a všude kvůli úplné identifikaci žadatele, bez nich by prostě žádost nebyla úplnou a ze zákona nešla odbavit. Buďte si však jisti, že se osobní údaje – ani tyto, které jsou často dohledatelné veřejně – nedostanou k žádné třetí straně a nebudou v žádném případě zneužity. Na to mají nebankovní společnosti své mechanismy, navíc, žádosti vyhodnocuje počítačový automat, nikoliv nějaký konkrétní zaměstnanec.

Pokud na peníze skutečně spěcháte, snad ani není lepší řešení. Mimochodem, kdo dbá na diskrétnost, zde se dočká maxima možného. Neuniknou ani citlivé osobní údaje, ale ani informace o tom, že jste si vůbec půjčili peníze. To je problém hlavně v menších obcích a maloměstech, méně už v relativně anonymní Praze. Každopádně je lepší, když o půjčce na cokoli ví co nejméně lidí, ideálně jen vy sami nebo nejužší rodinný kruh.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned