×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Partnerská půjčka

Partnerská půjčka

Dnes si nemusíte půjčovat sami, je tu totiž možnost, která zapojí oba partnery – nakonec, ve svazku manželském se má všechno dělat takzvaně napůl. Partnerská půjčka je toho jasným důkazem. Navíc, když si požádáte o úvěr ve dvou, dostanete výhodnější podmínky a možná vám bude přiřknuta i vyšší částka, než jaká je určena pro jednotlivce. A to se už samo o sobě docela vyplatí, že? I proto jde o opravdu oblíbený produkt na tuzemském trhu.

Zkrátka, ve dvou se to lépe táhne

Partneři mohou ve dvojici využít nejen výhodnější úrok, který je lepším řešením pro rodinnou kasu, než když žádá jen jeden z nich. Žádost je zcela zdarma a bude navíc vyřízena prakticky obratem. Nebojte se proto, že by snad nastalo více papírování. Tato půjčka však s něčím podobným vůbec nepočítá, naopak, vyřízena bude s prakticky totožnou rychlostí, jako když si požádá o úvěr jen jediný člověk.

A jaké jsou tu další výhody?

  • Partnerská půjčka může být krátkodobá i dlouhodobá. Můžete se tedy doma obrazně řečeno – složit – na novou ledničku, ale také třeba rekonstrukci koupelny nebo obývacího pokoje. Půjčka je totiž zpravidla bezúčelová.
  • Bez poplatků předem, bez prohledávání dat v registrech dlužníků, bez zbytečných okolků a čekání. Navíc si můžete sami předvolit, kolik byste rádi spláceli – a v případě obtíží měsíční splátku později i změnit.
  • Nemusíte být manželé. Zatímco novomanželská půjčka, které mohli využít třeba naši rodiče, byla podmíněna oficiálním svazkem, zde tomu tak není. Žádná změna názvu, jde o zcela nový a flexibilní produkt na českém trhu!

Je navíc jasné, že s dvěma příjmy se bude půjčka lépe splácet – jeden může táhnout domácnost, druhý se může věnovat splátkovému kalendáři dříve sjednaného úvěru. V průměru, nebankovní společnosti mohou oběma partnerům poskytnout až o dvacet procent více peněz, než kdyby o půjčku žádal jen jeden z nich. A u větších úvěrů je to pak hodně důležité, protože rekonstrukce bytového jádra si vyžádá více peněz, konsolidace dřívějších půjček také – a příkladů bychom mohli věnovat ještě dost a dost.

Nebojte se jednat, za zeptání nic nedáte. Možností kolem partnerských půjček je v posledních měsících a letech hodně, tento produkt se stal mimořádně oblíbeným i díky své maximální flexibilitě. Jinak řečeno, na všem se dá dohodnout, proč si potom dělat nějaké vrásky? Není jich na tomto místě vůbec třeba, protože partnerská půjčka je zcela transparentním produktem.

A co dát přednost společnosti COOL CREDIT?

Výhodné půjčky, ty nabízí i společnost COOL CREDIT. Až sedm tisíc pro nové klienty, navíc možnost první půjčky zdarma. Transparentní jednání již od prvního kontaktu, individuální přístup pro každého žadatele, možnost získat až patnáct tisícovek při opakované žádosti. Půjčka na cokoli, která je nejen takzvaně do výplaty!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!