×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Vánoční půjčka

Vánoční půjčka

Kdo by to neznal? Před vánočními svátky se prostě nedostává peněz, to je už dlouhá léta pohromou mnoha rodin. Za co teď nakoupit dárky, zvláště máte-li rozvětvené příbuzenstvo? Nezbývá jiné řešení než vánoční půjčka. A nebojte se, není nikterak nevýhodná, ba právě naopak. Splátkový kalendář není nic, s čím by se nedalo pohybovat. Odložení termínu splatnosti je dnes už celkem běžná věc, takže když nebudete mít dost velkou výplatu v lednu, budete ji mít v únoru, nic zásadního se přeci určitě nestane.

Hezké vánoční svátky nejen pro děti

Když se řekne vánoční půjčka, mnohým jistě vstanou vlasy hrůzou na hlavě. To ale vůbec není nutné! I když pomyšlení na Vánoční půjčky dokážou často pořádně vyděsit, stačí si vše dobře předem promyslet a vědět, jak budete splácet, pak je vše v naprostém pořádku a nelze nic vytknout, alespoň po formální stránce. Toto řešení je vhodné i tehdy, když už je například dvacátého prosince, stále čekáte na výplatu, prémie tento rok nebudou a rádi byste pořídili něco pěkného svým blízkým. Prostě za to, jak na vás byli celý rok hodní. Přesně v ten moment se perfektně hodí půjčka před Vánoci. Můžete se spolehnout, že řešení nebankovní půjčkou je rychlé a nejpozději jednadvacátého prosince, tedy ještě tři dny před Štědrým dnem, si budete moci zajít do obchodu a vytouženou věc prostě koupit. Nic složitého, že?

Co budete pro tuto půjčku potřebovat? Záleží v zásadě na tom, kolik si chcete půjčit. Pokud to bude klasický mikroúvěr, tedy záležitost do pěti tisíc korun včetně, počítejte mimo jiné s následujícím.

  • Občanský průkaz, resp. jeho číslo. Bez něj se bohužel opravdu nepohnete, je to nutnost kvůli identifikaci žadatele.
  • Trvalé bydliště na území ČR, přinejmenším mobilní telefon s internetem, bankovní účet na své jméno (nikoliv manželův/manželčin, na nějž máte dispoziční právo, to nestačí).
  • Důkladně si vše promyslete. Vyberte si ideálního poskytovatele, tedy toho, o kterém máte informace a který nabízí i výhodný úvěr. A pak – už jen stačí pár kliknutí myši a je hotovo!

Vyzkoušejte třeba COOL CREDIT, je to dobrá volba

Nebojte se sázky na jistotu! COOL CREDIT znamená profesionalitu, rychlost a také zcela transparentní jednání. Prostě vánoční půjčka, jak má být! Česká firma, která má svou tradici a velké finanční zázemí. Možnost první půjčky zdarma pro nové klienty, jíž je přímo hřích nevyužít. Odpovědné půjčování peněz, rychlá výplata na účet (často doslova v řádu minut), ale také vstřícný přístup ke klientovi. Počítá se s individualitami, každý bude chtít svou půjčku na cokoli řešit trochu jinak, na to je ale COOL CREDIT dobře připraven. Bez papírování a vyplňování nekonečných formulářů! To je dnes už samozřejmost, vždyť kdo by se snad chtěl obtěžovat s dlouhým vypisováním papírů na kamenné pobočce?

Naše půjčka na Vánoce je nejen kompletně online (tedy přes internet), ale peníze máte na účtě téměř ihned! Vždycky však mějte na paměti, že si musíte být jisti, že půjčku zvládnete splácet. Nemusíte si přeci nutně půjčovat vysoké částky, vždyť Vánoce jsou především svátky rodinné pohody a i malá pozornost dokáže vykouzlit úsměv na tváři.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!