×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce

Spotřebitelská neúčelová půjčka

Spotřebitelská neúčelová půjčka

Potřebujete pár tisíc korun, ideálně co nejrychleji a s minimálními úroky? V takovém případě je tu spotřebitelská neúčelová půjčka, která přijde vždy vhod. Pořiďte si vše, co zrovna potřebujete. Novou televizi, pračku, myčku nebo ledničku, podle toho, co se zrovna porouchalo. Za pár tisícovek seženete i levnější notebook nebo stolní PC. Překonání rodinné finanční krize je v krátkodobém horizontu snadno řešitelné, stačí pouze vyplnit online žádost o půjčku a vše se vyřídí za pár okamžiků.

Bez rizika a od prověřeného poskytovatele

Pokud si zvolíte poskytovatele, který na trhu funguje spolehlivě už nějakou dobu a má pozitivní reference od stálých klientů, rozhodně tím nemůžete udělat chybu. Spotřebitelská neúčelová půjčka je vyřízená za pár minut a bez zbytečných komplikací. Prakticky nulové papírování a administrativa, bez dlouhých dotazníků a nekonečného čekání. Žádné riziko, jednáte s někým, kdo své práci rozumí, a navíc má za sebou kladná hodnocení. Přijatelné úroky jsou pak už jen taková třešnička na jinak pěkně zdobeném dortu.

Co je předpokladem pro získání neučelové půjčky?

Kontaktní formulář, v němž uvedete jen ty nejnutnější údaje nutné k identifikaci každého žadatele. Jméno, příjmení, adresa trvalého bydliště, číslo občanského průkazu a bankovní účet. Nic ryze osobního, nic, co byste neradi vyzrazovali na odiv široké veřejnosti. Budete také hned vědět, o kolik přeplatíte jistinu půjčky. Mimo to vám bude na webu poskytovatele zřízen uživatelský profil, v němž najdete během pár vteřin všechny potřebné údaje spojené s konkrétním úvěrem.

Spotřebitelská neúčelová půjčka na cokoli může být použita i na nákup ojetého vozu nebo motocyklu. Nikomu totiž nemusíte vysvětlovat, proč jste o ni požádali. Peníze budou k dispozici prakticky ihned, a to v jakékoliv tuzemské bance. Poskytovatel má totiž tu výhodu, že disponuje účty ve všech českých bankách. Převod je pak otázkou minut, než se aktualizují údaje v internetovém bankovnictví.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned