×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Půjčky na cokoliv

Půjčky na cokoliv

Dnes je velmi snadné si půjčit. Na rozdíl od devadesátých let, kdy jste museli dokládat účel, ale někdy také dovést ručitele a případně ještě ručit nemovitým majetkem, je situace často až diametrálně odlišná. To platí pro bankovní i nebankovní trh, věci se prostě mění – a obvykle samozřejmě k lepšímu.

Takzvané půjčky na cokoliv jsou velmi rozšířené a oblíbené, důvod je přitom zřejmý. Jednoduše – nemusíte čekat, než se zakončí přebujelý administrativní proces, vše půjde doslova jako na drátkách a není nejmenší důvod kazit si odpoledne postáváním na kamenné pobočce.

Minimum papírování je velká výhoda

Všichni to jistě známe. Komunikace se státní správou, to je prostě běh na dlouhou trať. Donedávna to platilo na všech přepážkách – ať už na úřadech nebo jinde. Dnes ale doba přeje elektronickému vyřízení všech formalit, bez internetu se už skutečně nikdo neobejde. Samozřejmě, nepřijde to vhod těm, kteří si s online světem moc nerozumí, ale drtivá většina klientů opravdu zaplesá. Vždyť na půjčky na cokoliv stačí dohromady jen a pouze připojení k internetu!

Samozřejmě to není tak jednoduché, musíte doložit i trvalý příjem a také není radno být na seznamu v některém z tuzemských registrů dlužníků. Je však pravdou, že existují i výjimky. Někteří poskytovatelé úvěrů registry neřeší, jiní – zejména poskytovatelé takzvaných mikropůjček – zase nevyžadují trvalý příjem. Kvůli jedné nebo dvěma tisícovkám je podobné zdržování a ověřování přeci celkem zbytečné, to jistě uzná úplně každý.

Co ještě budete potřebovat k tomu, aby vám půjčky na cokoliv začaly říkat pane?

  • Občanský průkaz, resp. jeho číslo. Bez něj si dnes jen těžko půjčíte, musíte prostě bezpodmínečně ověřit svou totožnost. Nutný je i trvalý pobyt na území ČR.
  • Vlastní účet v některé z tuzemských bank. Doba půjčování „na poštovní poukázku“ je už vlastně skoro pryč, bankovní účet má přeci skoro každý…
  • Vlastní příjem. Někteří poskytovatelé neřeší jeho výši, tudíž si mohou půjčit i matky na mateřské nebo penzisté. My v Cool Creditu půjčíme i ve zkušební době. Bez příjmů ale půjčku dostanete jen do poměrně nízké výše.
  • Čistou úvěrovou minulost. Tedy jinak řečeno, nemít nesplacené závazky z minulosti. Poskytovatelé půjček vedou evidenci žadatelů, kteří mají dluh jinde a zpravidla jim nevyhoví.

Zkuste to teď třeba s COOL CREDIT

Dobrou možností, jak si půjčit, je kupříkladu společnost COOL CREDIT. Získejte v ní spolehlivého pomocníka v době finančních problémů, který je maximálně férový a jedná skutečně rychle. Chcete přeci nezaplacené složenky vyřešit ještě dnes, že? Výhodou je i profesionální a ryze individuální přístup ke každému klientovi, jak známo – sto lidí, sto chutí. Každý si půjčku představuje jinak a chce ji sjednat opravdu na míru. Půjčíme vám během několika minut a poskytujeme dokonce půjčku o víkendu!

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!