×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt
Top
článek
Vánoční půjčka
Kdo by to neznal? Před vánočními svátky se prostě nedostává peněz, to je už dlouhá léta pohromou mnoha rodin. Za co teď nakoupit dárky, zvláště máte-li rozvětvené příbuzenstvo? Nezbývá jiné řešení než vánoční půjčka. A nebojte se, není nikterak nevýhodná, ba právě naopak. Splátkový kalendář není nic, s čím by se nedalo pohybovat.
Studentská půjčka
Studentská půjčka je velmi oblíbená, dopřát si ji totiž může vlastně každý, kdo dodá potvrzení o studiu a je starší osmnácti let. Nezáleží na tom, jestli studujete už druhou vysokou školu nebo naopak jste ještě v maturitním ročníku a teprve se na vysokoškolská studia chystáte. Můžete být samozřejmě i na klasické VOŠ, prezenční nebo dálkové studium, klidně i v zahraničí.
Spotřebitelská neúčelová půjčka
Potřebujete pár tisíc korun, ideálně co nejrychleji a s minimálními úroky? V takovém případě je tu spotřebitelská neúčelová půjčka, která přijde vždy vhod. Pořiďte si vše, co zrovna potřebujete. Novou televizi, pračku, myčku nebo ledničku, podle toho, co se zrovna porouchalo. Překonání rodinné finanční krize je v krátkodobém horizontu snadno řešitelné, stačí pouze vyplnit online žádost o půjčku a vše se vyřídí za pár okamžiků.
Půjčky na OP
Bude potřeba jen občanský průkaz – a zbytek osobních dokumentů nechte doma. Rodný list, maturitní vysvědčení, výpis z katastru nemovitostí kvůli hypotéce, prostě nic z toho nebude nutné, protože klasická půjčka na OP se vyznačuje naprostým minimem byrokratické zátěže. Vyřízeno může být dokonce již v řádu několika minut!
Půjčka na dluhy smysluplně
Vzali jste si více půjček, než vůbec dokážete unést? V takovém případě jste samozřejmě v hodně nepříjemné situaci, která potrvá ještě několik měsíců až let. Je tu však možnost, jak si alespoň částečně ulevit. Je to půjčka na dluhy, díky níž rozložíte splátkový kalendář na delší dobu nebo si snížíte splátky.
Půjčka na dluhy
Máte dluhy, které potřebujete rychle a bezodkladně zaplatit? Dostali jste se do situace, ze které nevíte, jak ven? Můžete využít půjčku na dluhy, která Vám pomůže tuto situaci vyřešit rychle a snadno. Tento typ půjček na cokoli poskytují nebankovní společnosti. Každá má trochu jiné podmínky, pokud tedy nevíte, na kterou se obrátit, můžete zkusit COOL CREDIT.
Partnerská půjčka
Dnes si nemusíte půjčovat sami, je tu totiž možnost, která zapojí oba partnery – nakonec, ve svazku manželském se má všechno dělat takzvaně napůl. Partnerská půjčka je toho jasným důkazem. Navíc, když si požádáte o úvěr ve dvou, dostanete výhodnější podmínky a možná vám bude přiřknuta i vyšší částka, než jaká je určena pro jednotlivce.
Jak si půjčit peníze bez obav z podvodu
Nový zákon o spotřebitelském úvěru sice podmínky poskytování nebankovních půjček poměrně dost zpřísnil, neznamená to ale, že je něco stoprocentního – a že se podvodníci houfně přesunuli mimo oficiální trh. Stále ještě můžete narazit na firmu, která nebude zcela férová, dokonalé není totiž vlastně nikdy nic. Pojďme si dát k dobru několik rad, které vám zabrání půjčit si u podvodníka.
Půjčky na cokoliv
nes je velmi snadné si půjčit. Na rozdíl od devadesátých let, kdy jste museli dokládat účel, ale někdy také dovést ručitele a případně ještě ručit nemovitým majetkem, je situace často až diametrálně odlišná. To platí pro bankovní i nebankovní trh, věci se prostě mění – a obvykle samozřejmě k lepšímu. Takzvané půjčky na cokoliv jsou velmi rozšířené a oblíbené, důvod je přitom zřejmý.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned