×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty
Top
článek
Vánoční půjčka
Kdo by to neznal? Před vánočními svátky se prostě nedostává peněz, to je už dlouhá léta pohromou mnoha rodin. Za co teď nakoupit dárky, zvláště máte-li rozvětvené příbuzenstvo? Nezbývá jiné řešení než vánoční půjčka. A nebojte se, není nikterak nevýhodná, ba právě naopak. Splátkový kalendář není nic, s čím by se nedalo pohybovat.
Spotřebitelská neúčelová půjčka
Potřebujete pár tisíc korun, ideálně co nejrychleji a s minimálními úroky? V takovém případě je tu spotřebitelská neúčelová půjčka, která přijde vždy vhod. Pořiďte si vše, co zrovna potřebujete. Novou televizi, pračku, myčku nebo ledničku, podle toho, co se zrovna porouchalo. Překonání rodinné finanční krize je v krátkodobém horizontu snadno řešitelné, stačí pouze vyplnit online žádost o půjčku a vše se vyřídí za pár okamžiků.
Půjčky na OP (občanský průkaz)
Bude potřeba jen občanský průkaz – a zbytek osobních dokumentů nechte doma. Rodný list, maturitní vysvědčení, výpis z katastru nemovitostí kvůli hypotéce, prostě nic z toho nebude nutné, protože klasická půjčka na OP se vyznačuje naprostým minimem byrokratické zátěže. Vyřízeno může být dokonce již v řádu několika minut!
Půjčka na dluhy smysluplně
Vzali jste si více půjček, než vůbec dokážete unést? V takovém případě jste samozřejmě v hodně nepříjemné situaci, která potrvá ještě několik měsíců až let. Je tu však možnost, jak si alespoň částečně ulevit. Je to půjčka na dluhy, díky níž rozložíte splátkový kalendář na delší dobu nebo si snížíte splátky.
Půjčka na dluhy
Máte dluhy, které potřebujete rychle a bezodkladně zaplatit? Dostali jste se do situace, ze které nevíte, jak ven? Můžete využít půjčku na dluhy, která Vám pomůže tuto situaci vyřešit rychle a snadno. Tento typ půjček na cokoli poskytují nebankovní společnosti. Každá má trochu jiné podmínky, pokud tedy nevíte, na kterou se obrátit, můžete zkusit COOL CREDIT.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned