×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele
Top
článek
Půjčka ihned Cool Credit
Cool Credit vám plně vyhoví dostupností a jednoduchým systémem. Veškeré informace a podmínky půjček najdete v přehledném webu. Formulář s žádostí o půjčku vyplníte v řádech minut a postačí vám jen základní údaje. SMS potvrdí vzájemnou spolupráci a uvede v chod automatický schvalovací systém.
Půjčka do výplaty pro důchodce
Postup zažádání o nebankovní půjčku je jednoduchý a stejně přímé a jednoduché jsou i podmínky poskytnutí. Půjčka není vázána administrativními poplatky, nečekají vás skryté náklady ani pokuty. Nemusíte se procházet dlouhými odstavci odborného textu ani dohledávat význam odkazů.
Půjčka do výplaty pro dlužníky
Cool Credit přichází se systémem, který pružně reaguje na skutečné potřeby. Nepracujeme s velkými částkami a nehledáme klienty, kteří se nám zavážou na desítky let. Snažíme se vyplnit mezeru na bankovním trhu. Přinášíme snadné a dostupné rychlé půjčky, které pomohou překlenout nepříznivé období. Získáme pro vás čas splatit nutné pohledávky a stabilizovat domácí rozpočet.
Půjčka do výplaty bez registru
Půjčka do výplaty bez registru je určena přesně pro nepříjemné situace, kdy zbývá několik málo dní do příjmu peněz. Přesto jste v situaci, kdy je třeba neprodleně uhradit jisté závazky. Rozdíl pár dní vás může stát vysoké penále, omezí čerpané důležité služby, připraví vás o výhodnou nabídku nebo zvýší cenu oprav. Cool Credit se nesnaží získat na vaší nevýhodné situaci, kdy jste doslova tlačeni využít půjčku.
Půjčka před výplatou ihned
Někdy prostě není zbytí, půjčka je občas skutečnou nutností. Je však namístě uskutečnit dohodu o půjčce tak, aby byla co nejzajímavější. Klasická půjčka před výplatou s sebou nese rychlost vyřízení, na trhu ale najdeme několik desítek nabídek a někdy je těžké se v nich tak docela orientovat.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned