×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt
Top
článek
Jak získat půjčku do 24 hodin?
Cool Credit nabízí pružnější a jednodušší způsob. O krátkodobou půjčku můžete zažádat prostřednictvím internetového formuláře. K jeho vyplnění vám postačí základní údaje, v mnoha produktech není nutné doložit výšku příjmů ani konečný výsledek řízení nezastaví vyžadována kontrola registru dlužníků.
Rychlá SMS půjčka bez registru
CoolCredit dokáže plně zastoupit nepružné a zbytečně přísné podmínky bankovních půjček. Nabízíme služby širokému spektru klientů bez ohledu na aktuální stav. Každý má šanci na úspěch a půjčku získat a nezáleží na tom, zda je to podnikatel nebo OSVČ. Specializujeme se na půjčky, které vyplní mezeru v nabízených službách.
SMS půjčka pro studenty
SMS půjčka pro studenty vám nabízí poměrně jednoduchou a rychlou možnost opatřit si potřebný obnos a bez nevýhodných podmínek půjčku splatit. Nemusíte obíhat banky, shánět ručitele ani se bát nediskrétního jednání. Formulář žádosti o půjčku vyplníte na internetu. Jediné podmínky, které musíte splnit je občanství ČR, plnoletost, aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Tedy vcelku nic komplikovaného.
SMS půjčka pro podnikatele
SMS rychlá půjčka pro podnikatele respektuje problémy, se kterými se reálně živnostníci a podnikatelé potýkají denně. Nepříjemnou situaci dočasně překlenete půjčkou. Pokud se vám však do cesty postaví další nenadále výdaje, komplikace s dalším odkladem plateb - komunikujte s námi! Rozhodně si neberte další půjčku k umoření půjčky u nás! Vymaňte se z bludného kruhu. Pomůžeme vám i tak a nabídneme oddálení splátky nebo nový splátkový kalendář.
SMS půjčka pro OSVČ
Velkou výhodou SMS půjčky pro OSVČ je věcné jednání a pevně stanovené podmínky. Ve chvíli schválení půjčky vám předáme konkrétní přesná čísla – termíny i výšku splátek. V klientském profilu můžete kdykoli ověřit stav vašeho účtu. Pokud se vaše situace vyvine příznivým směrem, můžete také kdykoli urychlit splácení nebo celou půjčku splatit předčasně. Proč bychom vás pokutovali za to, že nám vracíte půjčené peníze dřív?
SMS půjčka pro důchodce
SMS půjčka pro důchodce je navržená s ohledem na jednoduchost a naprostou bezpečnost. Matoucí podmínky, nesrozumitelné termíny, nevýhodné úroky - ne, nebudeme v žádném případě zneužívat vaši tíživou situaci. Jsme tady, abychom vám pomohli dobře zvládnout nepříjemnou situaci a vyřešili v krátkém termínu nedostatek financí. Vždy apelujeme na dobrou rozvahu žádané výšky půjčky i možnosti splácení.
SMS půjčka pro cizince
Situace je pro vás, oficiální cizince, složitější. Naším řešením je jednoduchá a dostupná půjčka. Žádost stačí vyplnit na internetu. Srozumitelný formulář požaduje pouze vaše identifikační údaje a aktuální spojení. Autorizační sms nás pak vzájemně napojí a potvrdí platnost údajů.
SMS půjčka a jak na ní?
SMS půjčka funguje úspěšně v našich zeměpisných šířkách už pěknou řádku let. Velmi snadný způsob, jak přijít k několika tisícovkám během krátké chvíle, bez udání přesného důvodu půjčky a nutnosti shánět například ručitele. Tedy jinak řečeno – svobodně, bez rizika, ale hlavně rychle.
Nová SMS půjčka
Není to vůbec složité. Prostě si půjčíte prostřednictvím mobilního telefonu pár tisíc. Jen internet, občanka a nic více dalšího, bez nekonečného papírování, bez problémů na přepážce, bez front a omezení. Nová SMS půjčka je prostě vítaným zpestřením světa nebankovních úvěrů, odbavuje se totiž s mimořádně nebývalou lehkostí, kterou tento trh ještě nepoznal.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned