×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás
Top
článek
Jak získat půjčku do 24 hodin?
Cool Credit nabízí pružnější a jednodušší způsob. O krátkodobou půjčku můžete zažádat prostřednictvím internetového formuláře. K jeho vyplnění vám postačí základní údaje, v mnoha produktech není nutné doložit výšku příjmů ani konečný výsledek řízení nezastaví vyžadována kontrola registru dlužníků.
SMS půjčka pro studenty
SMS půjčka pro studenty vám nabízí poměrně jednoduchou a rychlou možnost opatřit si potřebný obnos a bez nevýhodných podmínek půjčku splatit. Nemusíte obíhat banky, shánět ručitele ani se bát nediskrétního jednání. Formulář žádosti o půjčku vyplníte na internetu. Jediné podmínky, které musíte splnit je občanství ČR, plnoletost, aktivní bankovní účet, mobil a e-mailová adresa. Tedy vcelku nic komplikovaného.
SMS půjčka pro podnikatele
SMS rychlá půjčka pro podnikatele respektuje problémy, se kterými se reálně živnostníci a podnikatelé potýkají denně. Nepříjemnou situaci dočasně překlenete půjčkou. Pokud se vám však do cesty postaví další nenadále výdaje, komplikace s dalším odkladem plateb - komunikujte s námi! Rozhodně si neberte další půjčku k umoření půjčky u nás! Vymaňte se z bludného kruhu. Pomůžeme vám i tak a nabídneme oddálení splátky nebo nový splátkový kalendář.
SMS půjčka pro důchodce
SMS půjčka pro důchodce je navržená s ohledem na jednoduchost a naprostou bezpečnost. Matoucí podmínky, nesrozumitelné termíny, nevýhodné úroky - ne, nebudeme v žádném případě zneužívat vaši tíživou situaci. Jsme tady, abychom vám pomohli dobře zvládnout nepříjemnou situaci a vyřešili v krátkém termínu nedostatek financí. Vždy apelujeme na dobrou rozvahu žádané výšky půjčky i možnosti splácení.
SMS půjčka pro cizince
Situace je pro vás, oficiální cizince, složitější. Naším řešením je jednoduchá a dostupná půjčka. Žádost stačí vyplnit na internetu. Srozumitelný formulář požaduje pouze vaše identifikační údaje a aktuální spojení. Autorizační sms nás pak vzájemně napojí a potvrdí platnost údajů.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned