×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt
Top
článek
Staronové půjčky pod drobnohledem: novinky, které přinesl zákon
Zásadním krokem k ochraně spotřebitelů je lhůta na rozmyšlenou. Agresivní obchodníci umí vyvinout psychický nátlak a dotlačit k podpisu smlouvy, aniž by dali prostor pro delší úvahu nebo čas k pozornému pročtení podmínek. Takové postupy jsou dnes naprosto nepřípustné. Žadatel musí dostat 14 denní lhůtu, po kterou jsou garantovány původní navržené podmínky. V průběhu této doby vás nesmí poskytovatel jakkoli přesvědčovat a manipulovat. Navržené podmínky můžete v klidu probrat s rodinou nebo si je srovnat s konkurenční nabídkou.
Jak to je s registry dlužníků při žádosti o půjčku
Zapomněli jste zaplatit splátku nebo jste se zpozdili s platbou za energie? Můžete si být jistí, že se objevíte v některém registru dlužníku. Nemusí se ale vždy jednat o negativní informace. V rejstřících se mohou objevit i zprávy tom, že jste si půjčili a vše řádně spláceli. To může ve výsledku zvýšit vaši důvěryhodnost a pomoci ke snadnějšímu získání dalšího úvěru.
Jak na ověření totožnosti při online půjčce
Když se člověk dostane do finanční tísně nebo rychle potřebuje peníze v situaci, kterou nepředpokládal, je snadným řešením půjčka. Žádost o ní je dnes opravdu snadná - stačí vyplnit nejnutnější osobní údaje a doložit různé dokumenty. Jejich druh a množství se liší společnost od společnosti, ale vždy po vás bude požadován doklad totožnosti.
Proč musím u půjčky zasílat 1 Kč?
Půjčit si peníze je v dnešní době opravdu snadné, hlavně když jde o menší obnos financí. Kromě bank nabízejí na trhu půjčky i nebankovní společnosti, u kterých si zažádáte jednoduše přes internet z pohodlí domova. On-line půjčka tak nahrazuje nepružný a pomalý systém bank, kdy můžete mít peníze na svém účtu již několik minut po podání žádosti.
Rychlá SMS půjčka
Krátkodobý mikroúvěr, který je poskytován zásadně přes SMS nebo internet. Mnoho klientů s povděkem kvituje rychlost, s jakou je taková půjčka poskytnuta. Vyřízení online totiž zpravidla nepřekročí lhůtu několika minut, k penězům se dostanou nejčastěji ještě týž den.
Rychlá půjčka
Řešení, když se nedostává financí před výplatou nebo na zaplacení nejnutnějších složenek. Rychlá půjčka je určena pro všechny, kteří nechtějí dlouho čekat a očekávají, že vyžádanou finanční hotovost dostanou obratem. Nebankovní společnosti poskytující rychlé půjčky jednají rychle, ale samozřejmě jsou také nuceny prověřit klientovu bonitu – ochrání tím nejen svou investici, ale i potenciálního klienta.
Půjčky na cokoliv
nes je velmi snadné si půjčit. Na rozdíl od devadesátých let, kdy jste museli dokládat účel, ale někdy také dovést ručitele a případně ještě ručit nemovitým majetkem, je situace často až diametrálně odlišná. To platí pro bankovní i nebankovní trh, věci se prostě mění – a obvykle samozřejmě k lepšímu. Takzvané půjčky na cokoliv jsou velmi rozšířené a oblíbené, důvod je přitom zřejmý.
Půjčky bez ručitele
Půjčka bez ručitele patří mezi nejrozšířenější druh půjček vůbec, a to v bankovním i nebankovním sektoru. Výhody plynou již z názvu, nepotřebujete žádného ručitele ani žádnou hmotnou zástavu, což vám samozřejmě usnadní získání půjčky. Ovšem jsou zde také určité nevýhody, které se týkají výše částky, jenž si můžete půjčit.
Půjčka před výplatou
Někdy prostě není zbytí, půjčka je občas skutečnou nutností. Je však namístě uskutečnit dohodu o půjčce tak, aby byla co nejzajímavější. Klasická půjčka před výplatou s sebou nese rychlost vyřízení, na trhu ale najdeme několik desítek nabídek a někdy je těžké se v nich tak docela orientovat.

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze mohou být Vaše už v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Získat peníze

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned