×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Půjčky bez ručitele

Půjčky bez ručitele

Půjčka bez ručitele patří mezi nejrozšířenější druh půjček vůbec, a to v bankovním i nebankovním sektoru. Výhody plynou již z názvu, nepotřebujete žádného ručitele ani žádnou hmotnou zástavu, což vám samozřejmě usnadní získání půjčky. Ovšem jsou zde také určité nevýhody, které se týkají výše částky, jenž si můžete půjčit.

Půjčka bez doložení příjmu a bez ručitele

Do finanční tísně se může dostat prakticky každý z nás. Někdy je tato potřeba natolik urgentní, že již včera bylo pozdě. Pokud potřebujete půjčit za co nejmírnějších podmínek, pravděpodobně zvolíte půjčku bez doložení příjmu a bez ručitele. Díky tomu bude sjednání půjčky rychlé, snadné a dostupné prakticky pro každého bez ohledu na výši příjmu.

Do žádosti nemusíte uvádět ručitele, který by se za vaše splácení zavázal. To velice zrychlí celý průběh půjčky. Navíc sehnat ručitele není vždy tak jednoduché a samozřejmé, obzvlášť pokud nemáte pravidelný příjem.

Nebankovní půjčky ihned

Pokud potřebujete půjčit ihned, můžete zvolit půjčky bez ručitele. Stačí vyplnit připravený formulář, zadat důležité informace a vyčkat, až bude vaše žádost zpracovaná.  Tento produkt nabízí vybrané banky, ale mnohem častěji se s ním setkáte v nebankovním sektoru. Výše úvěru může být různá, zpravidla až do 15 000 Kč, což už je částka, se kterou lze naložit například na rekonstrukci domu nebo koupi nového auta. Půjčka je na cokoliv, tudíž nemusíte dokládat, na co si peníze půjčujete a můžete s nimi naložit podle sebe.

Jednoduchost na prvním místě

V současné době se zdá být vše velice složité a zdlouhavé. Proto většina klientů preferuje především jednoduchost, transparentnost a rychlost. Přesně to vyžadují od své půjčky. Nebankovní půjčky nabízí mnoho společností, ale ne všechny jsou dostatečně solidní a chovají se morálně.

Pokud hledáte spolehlivou nebankovní společnost, můžete se obrátit na ryze českou společnost COOL CREDIT. Působí na trhu již několik let, ke klientům se chová solidně a sídlí v centru Prahy.

Jak získat půjčku bez ručitele?

Není to nic složitého, jako v případě většiny nebankovních úvěrů. Stačí si vyhledat webové stránky dané společnosti, vyplnit formulář a počkat, až vás kontaktuje zaměstnanec dané společnosti. Budete potřebovat doklad totožnosti, vlastní bankovní účet, mobilní telefon a internetové připojení. Všechna tato kritéria jsou dnes již velmi běžné, takže nic nebrání tomu, abyste i vy získali půjčku ihned.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!