×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Jak na ověření totožnosti při online půjčce

Jak na ověření totožnosti při online půjčce

Půjčka a ověření totožnosti - jak to funguje?

Při žádosti o půjčku se neobejdete bez občanského průkazu, u některých společností ale musíte dokládat i další doklad totožnosti např. řidičský průkaz. Průkaz totožnosti většinou přikládáte přímo k žádosti, proto je vhodné mít již jeho kopii v zařízení, na kterém si žádáte o online půjčku. Vytvořit oboustrannou kopii průkazu není nic těžkého a máte na výběr z nespočet možností:

fotografie průkazu fotoaparátem nebo mobilním telefonem

scan pomocí scanneru v tiskárně

kopie prostřednictvím mobilní aplikace

Jak to probíhá?

Pro všechny způsoby pořízení kopie průkazu platí společná pravidla. Ujistěte se, zda je váš průkaz platný a nepoškozený. Pořiďte obě strany průkazu a následně zkontrolujte čitelnost jednotlivých údajů.


Vaše osobní údaje jsou v bezpečí

Vzít si půjčku je dnes stále považováno za velmi intimní záležitost. O to více musí zprostředkovatel úvěru dbát na ochranu osobních údajů svých klientů.

Zdroj: moneta.cz


Jednou z hlavních priorit společnosti COOL CREDIT je ochrana její klientů z hlediska financí, ale i zabezpečení jejich soukromí. Interní systémy vytvářeli odborníci z oboru informačních technologií tak, aby splňovali nejpřísnější požadavky na ochranu osobních údajů. Žádné informace nejsou přeposílané třetí stranám a slouží pouze k vyřízení žádosti o půjčku!

Komplexní úpravu ochrany osobních údajů dnes nalezneme v nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, známého pod zkratkou GDPR (General Data Protection Regulation). Toto nařízení je účinné od 25. května 2018, a proto veškeré procesy zpracování osobních údajů s ním musí být v souladu. Je nutné podotknout, že GDPR v některých oblastech stanovilo pouze rámec, který musí být dodržen, ale jeho finální podoba zůstává na členských státech. Tento rámec je např. stanoven na poli pokut za přestupky, jejichž výše bude nakonec upravena českým zákonem o ochranu osobních údajů. V neposlední řadě je třeba také zmínit Úřad pro ochranu osobních údajů, který svou činnosti zahájil již se starým zákonem o ochraně osobních údajů. Úřad pro ochranu osobních údajů vykonává dohledovou činnost nad správci a zpracovateli osobních údajů a za případné porušení povinností ukládá pokuty.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!