×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás BLOG

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro slováky

Češi si rádi půjčují. Jaká je aktuálně nejoblíbenější půjčka?

Češi si rádi půjčují. Jaká je aktuálně nejoblíbenější půjčka?

Také máte pocit, že váš příjem mizí v nenávratnu už v prvních dnech po výplatě? Nastavené termíny splátky za bydlení, služby, energie, nákupy potravin, školní pomůcky a kroužky a výplatu byste potřebovali alespoň dvojnásobnou.

Půjčka už není strašák

S napnutým rozpočtem se potýká velké procento domácností. Nemusíte si dočasnou indispozici klást za vinu nebo řešit jako osobní selhání. Pokud se mají věci zkomplikovat, tak v tu nejméně vhodnou dobu. Těsně před výplatou se rozbije auto, pračka nebo myčka vypoví služby, dorazí roční zúčtování služeb. Špatným krokem je úhrady závazků oddalovat. Řada služeb je navázána na poměrně svižný upomínací systém, kromě původní částky budete muset shánět finance i na úroky z prodlení, poplatek za upomínky, a ještě nakonec řešit obnovení čerpaných služeb. Půjčka přitom představuje optimální způsob, jak náročné období překlenout a v dalších krocích dluh postupně splatit. S minimálním dopadem na běžné fungování se můžete zbavit stresu a komplikací.

Rychlé a jednoduché jednání? Samozřejmě!

S žádostí o půjčku se můžete obrátit na banku. Opravdu ale máte čas na vleklé osobní jednání? Zařizovat hlídání dětí, brát si volno a obíhat potvrzení o výši příjmů, zaměstnání a procházet složité formuláře? Pokud řešíte akutní problém, pak je optimálním řešením obrátit se na Cool Credit, který vám pohodlně půjčí i o víkendu! Namísto docházky na pobočku si stačí udělat pár minut času a od počítače jednoduše zažádat o půjčku online. Automatizované systémy vyhodnotí zadané údaje a nebudou vás předem vylučovat z úspěšného odsouhlasení přísnými podmínkami. Půjčky Cool Credit nabízí rychlé a dostupné řešení jako jednorázovou pomoc i v případech, kdy jsou žadatelé ještě vázání splácením předešlých závazků nebo jsou dokonce vedeni v registru dlužníků.

Vysoký úrok? Vlastně ne…

Častá varování před nebankovní půjčkou upozorňují na vysoké úroky. Oblíbený strašák se však s dopomocí obyčejné kalkulačky poměrně rychle vytratí. Půjčujete si na dům nebo jen několik tisíc? Půjčky Cool Credit představují nízké částky půjčené na krátkou dobu. Odpočítáte-li vysoký úrok z malých sum, vzejde vám částka, která se dá snadno akceptovat. Je navíc dostatečně vyvážená dostupností a rychlostí služeb.

Poplatky a starosti navíc? Proč?

Cool Credit navíc předkládá jednoduché a srozumitelné podmínky. Nenavyšuje vaše náklady o nadbytečné poplatky za vyřízení půjčky, administrativu ani neúčtuje penále za předčasné splacení. Velkou výhodou je také interaktivní kalkulačka, díky které se můžete v klidu a bezpečně rozhodnout o finální výši půjčky. Proměnnou žádané částky se vám ihned zobrazí počet i výška splátek. S reálnými čísly se objektivně rozhodnete, nezatížíte váš rozpočet a při splácení omezíte dostupné prostředky jen minimálně.

Oblíbené půjčky zahrnují jednoduchý a zároveň bezpečný způsob, jak získat peníze. Cool Credit úspěšně vyplňuje chybějící prostor v nabídce služeb. Reaguje pružněji a pohotověji než banky. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned