×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Krátkodobá půjčka CoolCredit

Krátkodobá půjčka CoolCredit

S půjčkou má reálnou zkušenost mnohem větší procento občanů, než si možná představujete. Dnešní doba klade obrovské nároky na úroveň bydlení i oblékání. Je poměrně nasnadě, že v maratonu plateb za nájem, služby, dojíždění do práce, nákupy, snadno vyčerpáte měsíční příjem a poslední dny před výplatou s vážnou obavou zvažujete i sebemenší výdaje.

Nečekané výdaje? Zrovna teď?

Pokud se k běžným starostem navíc přidá i porucha auta, rozbitý telefon nebo počítač, je těžké najít optimální a rychlé řešení. Jistě, velké řetězce nabízí nákup zboží na splátky. Relativně výhodné podmínky jsou však spojené se složitou administrativou a nutným doložením příjmů. U některých výdajů tato možnost chybí nebo nemáte dostatek času na vyřízení veškerých formalit a dodání řádných podkladů. Co teď?

Jednoduché řešení

Cool Credit zastupuje nepružné bankovní systémy a půjčky a nabízí snadno dostupné řešení. Veškeré jednání probíhá online. Nemusíte obcházet pobočky ani podstupovat nepříjemné osobní jednání. Informace i podmínky poskytnutí půjčky si projdete v klidu třeba z domova.

Stejně pohodlné je podání žádosti. Přehledný formulář vyplníte přes internet. Automatizované systémy dokážou žádost vyhodnotit v řádech minut. Za schválením se stejnou rychlostí následuje převod žádané částky na váš účet.

Bez zbytečných obav

Vysoké úroky jsou oblíbeným strašákem médií. U krátkodobé půjčky si můžete hrozbu zatížení reálně ověřit i na obyčejné kalkulačce. Půjčujete si malou částku na krátkou dobu, obávaný vysoký úrok se promění v několika set korunovou položku. Půjčky Cool Credit nejsou zatížené poplatky za vyřízení, penále za předčasné splacení ani žádnými skrytými poplatky. Vysoký úrok je plně vyvážený dostupností a rychlostí.

Okamžité řešení bez komplikací

Při řešení náhlých problémů nejvíce záleží na tom, jaký zaujmete postoj. Většina pohledávek spouští rychlý upomínací systém, původní částka na sebe nabalí penále za prodlení, poplatky za upomínání a v krátkém čase vás dostane před dalekosáhlé komplikace.

Půjčka dokáže okamžitě zajistit úhradu potřebných položek, předejde problémům a při splácení ohrozí váš běžný rozpočet jen minimální měrou. Cool Credit vám pomůže překlenout náročné období a odrazit se ode dna. Využijte nabídky a vezměte svůj život do vlastních rukou. Naučte se řešit problémy rozumnou a schůdnou cestou.

Půjčka je vždy vážným krokem a závazkem. Proto jsme pro vás připravili interaktivní kalkulačku, která vám dovolí volně proměňovat cílovou částku krátkodobé půjčky a ihned zobrazí návaznou výšku i počet splátek. S reálnými čísly se můžete objektivně rozhodnout a zvolit variantu, která vám pomůže splatit vážné pohledávky minulé a zabránit nadměrnému zadlužení v budoucnu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!