×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nepřeceňte své síly! Utáhnete splácení půjčky?

Nepřeceňte své síly! Utáhnete splácení půjčky?

Denně na nás útočí tisíce reklam. Časopisy, filmy i seriály se předhánějí v nabídce cool trendů a důležitých doplňků, bez kterých by náš život neměl ten pravý glanc. Pořídit si špičkový telefon, nové auto nebo luxusní bydlení nepředstavuje výrazný problém. Nemusíte si odříkat, plánovat ani dlouho šetřit. Nákupy na splátky nabízí každý větší obchodní dům nebo řetězec. Vyplnit formulář je otázkou chvíle. Auto můžete vybírat bez ohledu na finanční rezervu. Pořídíte si jej na leasing nebo využijete půjčky na auto. U bydlení zažádáte o hypoteční úvěr a s trochou papírování můžete brzy bydlet ve svém. Pokušení je veliké, ale následky neuvážených rozhodnutí vás můžou dostat až na samé dno. Při půjčce musíte vždy uvážit možná rizika. Současný dostatečný příjem může zkomplikovat nehoda, nemoc nebo vývoj trhu a z dobrého zaměstnavatele se stane nespolehlivý partner. Do cesty můžou vstoupit nečekané komplikace, a pokud bude váš běžný příjem zatížený řadou splátek, budete schůdné řešení hledat jen těžko.

Nakupujte rozumně

Samozřejmě, pokud se vám rozbije telefon a využijete výhodné nabídky, pak jedna splátka navíc nepředstavuje výrazný problém. Cenu telefonu nebo i nového počítače rozložíte do několika splátek, a i s případným krátkodobým omezením budete mít k dispozici plně funkční nové zařízení. Na druhou stranu, i s pořízením elektroniky máte vždy několik voleb. Můžete si vybrat nejnovější nebo se spokojit se zlatou střední stezkou. Nabídka elektroniky se mění s rapidní rychlostí a dnešní hit je do půl roku přeřazený na druhou kolej a ustoupí dalším a dalším novinkám. Opravdu je nutné mít vše a v nejvyšší kvalitě?

Najděte si i jiné koníčky, než je nakupování

Stejné pravidlo platí i u oblečení a kosmetiky. Každá žena ráda nakupuje a udělá si radost botami, kabelkou, parfémem. Nakupováním značkového oblečení ale nemusíte trávit každý víkend. Navíc můžete projít šatník a některé kousky zrecyklovat. Móda se opakuje a nové trendy rychle přebírají i běžné řetězce. Nemusíte chodit v teplákách, ale ani si půjčovat na novou kabelku, zvlášť když máte před sebou období s vyúčtováním služeb a energií nebo řešíte výhledové pořízení auta nebo bydlení.

Přehodnoťte domácí rozpočet

Pokud se pravidelně dostáváte do situace, kdy týden před výplatou obracíte v ruce každou korunu, zkuste se na domácí hospodaření podívat podrobně. Zapisujte si všechny výdaje. Vyčleňte důležité položky, jako je platba nájmu, služeb, dojíždění do práce. I v nákupech potravin snadno rozlišíte místa, kde je možné ušetřit nebo se aspoň na krátké období uskromnit. Vynechte večeři v drahé restauraci, pro jednou odmítněte lístky do divadla a uvidíte, že hospodaření do příští výplaty zvládnete s menším napětím.

Půjčka včas!

Pokud vás zaskočí akutní závazky, rozhodně nehrajte mrtvého brouka a nečekejte, až se situace nějak „sama“ vyřeší. Nevyřeší. Pohledávky na sebe rychle navážou znatelné úroky, poplatky za upomínání a můžou vést i k omezení čerpaných služeb. Krátkodobá půjčka v tomto případě představuje optimální řešení, které vám pomůže vyřešit včas nutné závazky. Následným splácením se dluhu zbavíte, aniž byste vážně omezili rovnováhu rozpočtu a předejdete vážným nepříjemnostem. Cool Credit pro tyto případy nabízí rychlé a dostupné půjčky. Žádost vyplníte online nebo SMS zprávou, peníze jsou převedeny na váš účet ihned. Bez průtahů nebo složité administrativy získáte chybějící částku. Nebankovní půjčky představují produkty, které vám pomůžou překlenout náročné období a předejít rizikům.

Čtěte také

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!