×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Pro koho jsou vhodné půjčky bez registru?

Pro koho jsou vhodné půjčky bez registru?

Současný trh nabízí poměrně pestré portfolio bankovních i nebankovních půjček. Pokud se dostanete do situace, kdy potřebujete nutně sehnat určitý obnos, není problém se v nabídce zorientovat a vybrat si možnost, která vám relativně nejlépe vyhoví. Samozřejmě stále platí, že ideální stav využívá pravidelný příjem a naspořenou finanční rezervu. Takový stav je však pro většinu domácností jen stěží realizovatelný.

Co to jsou registry

Registr je vyslovovaný s negativním přídomkem, nemusí však vždy znamenat jen to nejhorší. Hlavní zdroje jsou tři - NRKI, BRKI a SOLUS. Nebankovní registr využívají především leasingové společnosti a společnosti, které nabízí nákup zboží na splátky. Bankovní registr eviduje klienty, kteří čerpají půjčku u registrovaných bank a souhlasí se zápisem. Zápis a hodnocení z těchto registrů vám může přinést i užitek. Pokud budete žádat o další půjčku, banka nebo instituce vás vyhodnotí jako klienta, který dostál svým závazkům a má se splácením zkušenosti.

Jediný SOLUS představuje riziko nebo omezení. Eviduje klienty, kteří například nesplatili předepsanou úhradu za telekomunikační služby po dobu tří měsíců. Také jsou například evidovány chybějící úhrady za energie. Bohužel do registru spadají dluhy už nad pouhých 500 Kč. Tedy i vinou obyčejné zapomnětlivosti nebo nedotaženého převodu telefonního čísla se můžete dostat na seznam, aniž byste o tom měli tušení.

Aktualizace dat

Každý měsíc Solus i další registry data ověřují. Teprve po ukončení smluvního vztahu s danou společností a po uplynutí několika let registry mažou uváděné záznamy zcela. Solus eviduje data po dobu až pěti let. Poměrně dlouhou dobu na to, aby vám drobné prohřešky z minulosti nečekaně znepříjemnily život.

Náhlé výdaje - co teď?

Řekněme, že máte k dispozici pravidelný příjem, snažíte se předjímat výdaje a řídit životní styl k aktuálním možnostem rozpočtu. V nejméně vhodnou chvíli vám vypoví služby auto, pračka nebo nešikovným pádem rozbijete telefon.

Pokud budete nakupovat zboží prostřednictvím spotřebitelského úvěru nebo žádat půjčku v bance, můžete se setkat s delším časem vyřízení a navíc se zápisem v registru výrazně snížíte šanci na úspěch.

Optimálním řešením jsou právě zde nebankovní půjčky bez registru . Soukromý poskytovatel vám může nabídnout flexibilní variantu, která vám pomůže překlenout náročné období, vyrovnat domácí rozpočet, uhradit opravu, nakoupit nový spotřebič nebo jakkoli vyrovnat předmětný závazek. V případě vozidla můžete využít třeba zvýhodněné půjčky na auto.

Cool Credit nabízí online nebankovní půjčky dostupné všem žadatelům. Jednoduchý systém zažádání vám otevře nové možnosti. Online vyplníte žádost jen základními daty. SMS vám potvrdí schválení online půjčky a k převodu peněz na účet dochází okamžitě. Není nutné absolvovat osobní jednání ani vyplňovat složitou administrativu. Nejste svázání podmínkou dodat výšku příjmů ani se prokázat platební minulostí bez vady. 

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!