×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele

Půjčka do výplaty bez registru

Půjčka do výplaty bez registru

Napnutý rozpočet pravidelně odčerpává dlouhá řada výdajů. Nezbytnými položkami jsou úhrady nájemného a poplatků za služby. Neméně důležité je zajistit nákupy potravin, péče o domácnost, v řadě případů i splácení půjček, spotřebitelských úvěrů nebo splátek hypotéky. Rodinné rozpočty jsou zatížené i pravidelnou platbou školného, družiny, sportovních nebo zájmových kroužků. Jako bonusové poplatky se pak jeví školy v přírodě, kurzy, pomůcky a školní potřeby. Jednoduchou radu o držení dostatečné finanční rezervy je těžké dodržet. Odložit stranou částku ve výšce několika měsíčních platů je téměř nadlidský úkol.

Velká část domácností plánuje výdaje doslova od jednoho výplatního termínu k druhému. Bohužel, ve chvíli, která je nejméně vhodná, vám plánování výdajů naruší havarované auto, poškozený velký domácí spotřebič nebo nečekané vyúčtování. U řady poruch je možné na chvíli oželit zaběhnutý komfort. V případě poruchy vozu se však komplikuje denní dojíždění do práce i rozvoz dětí do škol. Poplatky za služby jsou spojené s vysokým penálem v případě úhrady s prodlením, následuje i rychlé omezení čerpaných služeb a opětovná aktivace je znovu zpoplatněna. Stresující nepříjemnou situaci nemusíte řešit unáhleně. Cool Credit nabízí unikátní systém půjček, který vám zajistí chybějící částku a pomůže vyrovnat náhlé náklady. Bez rizika a vysokých poplatků pro vás získáme čas překlenout náročné období a najít ztracenou rovnováhu.

Na čase záleží

Půjčka do výplaty bez registru je určena přesně pro nepříjemné situace, kdy zbývá několik málo dní do příjmu peněz. Přesto jste v situaci, kdy je třeba neprodleně uhradit jisté závazky. Rozdíl pár dní vás může stát vysoké penále, omezí čerpané důležité služby, připraví vás o výhodnou nabídku nebo zvýší cenu oprav. Cool Credit se nesnaží získat na vaší nevýhodné situaci, kdy jste doslova tlačeni využít půjčku. Zastupujeme nepružné systémy bankovních půjček a snažíme se pro vás najít schůdné řešení. Při schvalování půjčky nežádáme o mnoho, nenahlížíme do centrálního registru dlužníků ani se nebudeme zajímat o účelu půjčky. Plně respektujeme vaše soukromí a rozhodnutí.

Pro vyplnění žádosti o půjčku si nemusíte domlouvat osobní schůzku ani se dostavit na pobočku. Nebudeme utrácet váš čas. Veškeré informace i samotný proces půjčky probíhá moderně - online. V pohodlí a klidu doma si můžete projít podmínky půjčky. Praktickým doplňkem je také interaktivní kalkulačka, která vám pomůže správně zhodnotit své možnosti a rozhodnout o výšce půjčky. Variabilně můžete měnit cílovou částku, okamžitě získáte přesný výpočet o výšce i počtu splátek. S reálnými čísly můžete lépe rozhodnout, nakolik vás budoucí splácení zatíží a jak vysoká částka neohrozí běžný rozpočet.

Odpověď i peníze do několika minut

Titulek si nesnaží získat vaší pozornost přeháněním. Zažádání o půjčku, odpověď o schválení a převod peněz je u nás opravdu otázkou minut. Formulář požaduje pouze základní údaje. K zažádání vám postačí vlastní emailová adresa, mobil a bankovní účet. SMS autorizuje vzájemnou spolupráci, automatické procesy vyhodnotí vaši žádost a my jsme schopni vás obratem informovat o stavu schválení. Naše podmínky dovolují umožnit čerpání půjčky naprosté většině žadatelů. Nebudeme vás zbytečně limitovat. Rychlá půjčka do výplaty nepodléhá kontrole zápisu v registru dlužníků.

Jednoduše, srozumitelně

Veškeré informace, jako je splátkový kalendář nebo uhrazené splátky máte kdykoli k dispozici. V soukromém profilu můžete kontrolovat průběh splácení. Bez omezení můžete kdykoli uhradit i celou půjčku předčasně. Nebudeme požadovat speciální formuláře ani předčasné splacení nepenalizujeme. Důležitá je pro nás komunikace. Pokud se vaše situace vyvine nepříznivě, plánované příjmy se zpozdí, nebo musíte řešit další nezbytné výdaje, informujte nás. Pomůžeme vám a navrhneme oddálení splátky nebo vytvoříme nový splátkový kalendář. Je i v našem zájmu vytvořit pro vás podmínky, které pomůžou splatit celou pohledávku.

Nebudeme vás strašit exekutory ani vysokými poplatky. Cool Credit si zakládá na férovém jednání. U našich půjček se nesetkáte se skrytými poplatky, poplatky za vyřízení ani jinými administrativními položkami. Nebankovní půjčky jsou spojené s vyšším úrokem, ale i ten je jako pojem relativní. Rychlá půjčka do výplaty bez registru se týká malých částek a pouze krátkého období. Vyšší úrok se tak promění na částku v řádu sta korun. Za vyšší úrok získáte výhody v okamžitém jednání, vysoké šanci na úspěch a přímého srozumitelného jednání. Občas se setkáváme s články z bulvárního tisku o dlužné pasti a nevýhodách nebankovních půjček. Tato varování se týkají neověřených subjektů.

Cool Credit vystupuje na trhu s dlouholetou zkušeností a je důvěryhodným partnerem. Orientujeme se na klienty, kteří jsou v nepříznivé situaci a současná nabídka nedokáže vyhovět a pružně reagovat na jejich požadavky. Vždy považujeme za důležité upozornit na objektivní zhodnocení potřeby půjčky. Půjčka by měla řešit důležité a neodkladné náklady. Luxusní dárky, exotické dovolené nebo unáhlené investice do neověřených zdrojů nejsou důvodem pro zadlužení a vedou v budoucnu k těžce odvratitelným vážným problémům.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Úvěr v defaultu
10.03.2020
Slovník pojmů
Evidence dlužníků
10.03.2020
Slovník pojmů
Lombardní úvěr
10.03.2020
Slovník pojmů
Zápůjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Daň z úroků z poskytnuté půjčky
10.03.2020
Slovník pojmů
Bezúročná půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Dluh
10.03.2020
Slovník pojmů
P2P půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Čínská půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů