×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele

Půjčka do výplaty pro dlužníky

Půjčka do výplaty pro dlužníky

Život nemůžete mít naplánovaný do detailu. Stálý příjem i finanční rezerva vám sice pomůžou předejít řadě problémů, ale do cesty se vám může připlést řada nečekaných komplikací. Porucha auta vám znesnadní denní dojíždění do práce, nefunkční velké domácí spotřebiče vyčerpají naspořenou rezervu. Rodiny s dětmi se potýkají s velkou finanční zátěží, kdy neustále doplácejí zájmové kroužky, sportovní i školní vybavení a pomůcky, třešničkou na dortu jsou výlety a školy v přírodě. Situaci horší dlouhý seznam povinných pravidelných plateb počínaje nájmem, poplatky za energie i služby. Pokud je váš napnutý rozpočet navíc zatížený i pravidelnými splátkami dříve čerpané půjčky, pak jsou jistě poslední dny před výplatním termínem výrazně napnuté.

Zatížení půjčkou může provázet nutné rozhodnutí do pořízení auta nebo vybavení, řešení nepříznivé situace, tragické okolnosti i lehkovážnost. Klienty bankovních i nebankovních půjček nesoudíme. Hodnotíme vůli dostát svým závazkům a řádně se finančního břemene zbavit. Nastavené splátky je třeba dodržet. Podle smluvních podmínek jsou často vázané penálem za prodlení. Pokud se dostanete do situace, kdy váš pravidelný příjem zmenší část měsíce strávená v pracovní neschopnosti, nebo je výplata závislá na sezoně a bude mimo obvyklou částku menší, dostáváte se do nepříjemné situace. K denním starostem přibude velká obava a stres, který přitom představuje často relativně malou částku pro překlenutí několika málo dní.

Pomoc v nepříjemném období

Pokud se dostanete do svízelné situace a zvažujete možnosti, můžete předem vynechat banku. Nepříznivou situaci je třeba řešit pohotově. Při žádostech o půjčku v bance ztratíte čas, budete muset shromáždit dokumenty, dokladovat příjmy. Bohužel při posuzovaní půjčky navíc budete zařazeni do nevýhodné kategorie, splácení jiné půjčky vám ubere v hodnocení důležité body. Zdlouhavý systém schvalovacího řízení může v horším případě zabrat chybějící počet dní do výplatního termínu. V bance tak strávíte mnoho času i energie řešením, které se zcela míjí účinkem. Navíc bance zaplatíte vstupní poplatky za vyřízení a administrativu.

Žádat chybějící peníze v rodině nebo po přátelích také nebývá optimální variantou. Setkáte se s kritikou, zbytečně zkomplikujete citlivé vazby a zapůsobíte nespolehlivým dojmem. Závazek vůči blízkým lidem vám sváže ruce a potáhne se s vámi mnoho let. Pokud vám schází malý obnos a čekáte doslova pár dní na výplatní termín, schůdným řešením pro vás může být online půjčka do výplaty pro dlužníky od Cool Credit.

Rychlý schvalovací proces a snadná dostupnost

Cool Credit přichází se systémem, který pružně reaguje na skutečné potřeby. Nepracujeme s velkými částkami a nehledáme klienty, kteří se nám zavážou na desítky let. Snažíme se vyplnit mezeru na bankovním trhu. Přinášíme snadné a dostupné rychlé půjčky, které pomohou překlenout nepříznivé období. Získáme pro vás čas splatit nutné pohledávky a stabilizovat domácí rozpočet. Netěžíme z vaší situace, nabízíme řešení.

Žádost o půjčku není spojená s povinnou návštěvou naší pobočky nebo osobním jednáním. Veškeré náležitosti stačí vyplnit doma u internetu. V naprostém pohodlí a soukromí. K vaší rozvaze pomůže také praktický interaktivní nástroj, ve kterém si můžete v klidu projít variabilní částku, o kterou budete žádat. Získáte okamžitý přehled o výšce i termínech následujících splátek.

Autorizační SMS vás uvede do schvalovacího procesu, který je automatizovaný. V řádech minut vyhodnotí vaši žádost a informuje o výsledku, který je ve většině případů kladný. Schválenou částku ihned převádíme na váš účet. Nemusíte čekat dny, nemusíte obíhat banky, nemusíte vypisovat důvody.

Bezpečný a dobře čitelný systém

Podmínky půjčky do výplaty pro dlužníky vám budou předem dané a po celou dobu spolupráce zůstanou neměnné. V zákaznické sekci si můžete kdykoli ověřit stav vaše účtu i systém splácení. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, získáte výhodu předčasně půjčku umořit. Nebudeme vás pokutovat za vracení peněz, nebudeme účtovat administrativní poplatky ani jiné skryté položky. I v případě prodlení nebo neschopnosti splácet podle daných podmínek zůstaneme na vaší straně. Oznamte nám překážku v dodržení splátkového kalendáře. Pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc, nabídneme oddálení platby nebo nový rozpis splátek.

Půjčky Cool Credit nejsou komplikované ani zahalené do cizích termínů a složitých podmínek. Stavíme před vás jednoduchá pravidla i přesná čísla. Půjčky pro dlužníky do výplaty nejsou řešením, kdy splácíte půjčku další půjčkou. Naše klienty nabádáme k opatrnosti. Vždy se snažte vaší situaci zvážit v klidu a s rozvahou. S půjčkami a podmínkami splácení máte zkušenosti. Snažíme se vám nabídnout dobré podmínky a čestné jednání, přesto další půjčka vždy zatíží rozpočet. Jakékoli dotazy nebo nejasnosti vám ochotně zodpovíme. Komunikujte s námi, nebojte se nás. Cool Credit může být dobrým řešením a pomůže vám získat čas, urovnat veškeré závazky z minulosti a odrazit se k příznivějšímu období.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Úvěr v defaultu
10.03.2020
Slovník pojmů
Evidence dlužníků
10.03.2020
Slovník pojmů
Lombardní úvěr
10.03.2020
Slovník pojmů
Zápůjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Daň z úroků z poskytnuté půjčky
10.03.2020
Slovník pojmů
Bezúročná půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Dluh
10.03.2020
Slovník pojmů
P2P půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Čínská půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů