×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele

Půjčka do výplaty pro důchodce

Půjčka do výplaty pro důchodce

Seniorský věk by měl přinést zasloužený klid, oprostit vás od namáhavých povinností a dopřát vám čas splnit si dávná přání nebo se věnovat koníčkům. Máte za sebou namáhavé povolání, starost o rodinu i domácnost. Řada seniorů se však potýká s velmi nepříznivou finanční situací. Ohodnocení za celoživotní práci zdaleka neodpovídá energii a starostem, které jste dosud vynakládali. Váš měsíční rozpočet odčerpává placení nájmu, energií, i služeb. V nemalé míře doplácíte za nákladné léky, kompenzační pomůcky nebo zdravotní služby.

Stačí relativní maličkost, porucha, pomoc dětem, neuvážené rozhodnutí a pár dní před výplatním termínem řešíte závažný problém. Nedostatečný zůstatek na účtu nepokryje nastavené poplatky. Zpožděné platby s sebou přinesou upomínky, penále nebo dokonce omezení služeb. Pokud potřebujete uhradit za léky nebo ošetření, vystavujete se prodlením i velmi vážné situaci, která zkomplikuje váš zdravotní stav.

Nebudeme vás soudit. Do nepříznivé situace vás mohla přivést nehoda. Rozbitý spotřebič nebo auto je třeba řešit pohotově. Dali jste přednost své rodině v nouzi, kdy půjčením peněz musela mladá rodina vyřešit své problémy. Mohli jste potěšit vnoučata a dopřát jim nákladnější dárek nebo zaplatit cestu do zahraničí, na které by nedosáhla. Třeba je na vině šikovný obchodník, který vás vmanipuloval do neuváženého rozhodnutí. Ať už je na pozadí jakákoli událost nebo důvod, potřebujete pohotově vyřešit finanční nedostatek a předejít dalším komplikacím.

Špatný věk pro banku?

Při nákupu spotřebičů můžete čerpat úvěry, nicméně váš věk je při posuzování žádosti velkým limitem. Nepružné systémy nehodnotí váš reálný zdravotní stav nebo vitalitu. Stejně nepříznivou startovní pozici budete mít v obchodě i v bance. Těžko budete vysvětlovat důvody a hledat pobočku, která bude ochotná vyplácet malou sumu na několik málo dní.

Jednání v bance vás připraví o čas. Musíte se do banky vypravit, zúčastnit se osobního jednání, shromáždit potřebné dokumenty. Výsledek jednání je navíc nejistý.

Půjčky Cool Credit oproti bance nabízí jednodušší a dostupnější systém. Žádost o půjčku stačí vyplnit na počítači. V domácím prostředí, v klidu, bez rušivých komentářů a bez nervozity si můžete projít podmínky půjčky, seznámit se schvalovacím systémem. Neskrýváme se před nikým, podmínky půjčky i vaše úvahy můžete sdílet s blízkými přáteli a poradit se. U počítače můžete v klidu probrat výhody i různé alternativy a vymezit si čas na rozhodnutí.

Velkou výhodou je i interaktivní funkce, kdy můžete volně zadávat cílovou částku a ihned získáte přehled o výšce splátek i jejich termínech. Nebudeme na vás tlačit a dáme vám prostor se rozhodnout. Nelimitujeme výšku online půjčky ani nebudeme zpochybňovat vaše možnosti splácet. Věříme, že rychlou půjčkou řešíte důležité problémy a dobře zvážíte vlastní schopnosti dostát závazkům.

Srozumitelně a v klidu

Postup zažádání o nebankovní půjčku je jednoduchý a stejně přímé a jednoduché jsou i podmínky poskytnutí. Půjčka není vázána administrativními poplatky, nečekají vás skryté náklady ani pokuty. Nemusíte se procházet dlouhými odstavci odborného textu ani dohledávat význam odkazů. Ve chvíli uzavření dohody budete mít k dispozici přesně sestavený splátkový kalendář. Částky splátek i jejich termín zůstávají po celou dobu platné. Jediný, kdo může zasáhnout do podmínek, jste vy. Půjčku můžete kdykoli umořit předčasně. Nebudeme vás za to pokutovat, konec konců - dostaneme půjčené peníze dřív. Pokud vás zastihne nepříznivá okolnost a zjistíte, že předepsanou splátku nejste schopni odeslat včas, dejte nám vědět. Nestyďte se a komunikujte s námi. Pokusíme se vám maximálně vyjít vstříc, nabídneme odsunutí splátky nebo nový splátkový kalendář. Vždy se pokusíme najít smírné řešení.

Jak moderní půjčka funguje?

Nemusíte se bát, nečeká vás složitý úkon na počítači. V přehledném formuláři stačí vyplnit základní údaje. SMS autorizuje vaši žádost a automatizovaný systém provede základní schválení. Vše se děje přehledně, krok za krokem vás informujeme o dalším postupu. Informaci o schválené žádosti zasíláme po pár minutách. Odsouhlasené peníze převádíme na účet okamžitě. Vystačíte si se základními uživatelskými schopnostmi.

Nehodnotíme, ale pomáháme

Vždy považujeme za důležité upozornit na rozumné zvážení situace. Rádi vám potřebné peníze půjčíme, ale závazek by měl pokrýt důležité platby. Pokud pomýšlíte na luxusní dárky a drahou dovolenou, volte rozumnější postup a nejdříve se snažte částku uspořit. Přízeň svých blízkých si nemusíte udržovat nerozumnými výdaji. Při nabídkách podomních prodejců buďte opatrní, nepodléhejte momentálnímu nadšení ani nápadně výhodným podmínkám. Nebojte se říkat „ne“.

Krátkodobá půjčka do výplaty pro důchodce je určená pro řešení důležitých problémů. Zastupujeme na trhu nepružné banky. V žádném případě nechceme těžit z vaší nepříjemné situace. Pomůžeme vám získat chybějící peníze, uhradit nájem, poplatky nebo jiné služby bez pokut a omezení. Pomůžeme vám vyhnout se zbytečnému stresu. Za svoji situaci se nemusíte stydět ani z ní hledat složitá řešení. Jsme tady pro vás, pomůžeme vám překlenout nevydařené období a začít znovu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Úvěr v defaultu
10.03.2020
Slovník pojmů
Evidence dlužníků
10.03.2020
Slovník pojmů
Lombardní úvěr
10.03.2020
Slovník pojmů
Zápůjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Daň z úroků z poskytnuté půjčky
10.03.2020
Slovník pojmů
Bezúročná půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Dluh
10.03.2020
Slovník pojmů
P2P půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů
Čínská půjčka
10.03.2020
Slovník pojmů