×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt O nás

Krátkodobá půjčka

Krátkodobá půjčka

I při dobře plánovaných výdajích a s pravidelnými příjmy vás může zaskočit porucha auta, rozbitý velký domácí spotřebič nebo nečekaná platba. Rodiny s dětmi se po celý rok vyrovnávají s úhradou za školné, kroužky, sportovní i školní potřeby. Svátky a narozeniny členů rodiny, dovolené a prázdniny definitivně odčerpají i vytvořenou rezervu a co pak dál?

Půjčovat si od rodiny nebo přátel není ideálním krokem už jen pro ztrátu důvěry a finanční závazek vůči blízkým. Obíhat banky a podstupovat dlouhá řízení pro půjčku také nemusí ve všech případech zcela vyhovět. Coolcredit nabízí pružné a lehce dostupné půjčky, které vám dají k dispozici okamžitou hotovost. Nebudeme vás zdržovat papírováním, osobním jednáním ani vás nebudeme soudit a řadit do škatulek.

Srozumitelné a jednoduché podmínky

Spolupráce s CoolCredit je založena na jasně definovaných a srozumitelných pravidlech. Na našich stránkách si kdykoli můžete projít podmínky. Praktická interaktivní kalkulačka vám pomůže objektivně rozhodnout o finální výšce půjčky. Částku můžete volně měnit, vždy se vám ihned zobrazí výška i počet splátek. Zavážete se ke splácení jen do té míry, aniž byste ohrozili běžné fungování nebo vážně narušili rozpočet. S reálnými čísly můžete lépe pracovat a uvědomit si veškerá rizika nebo výhody.

Vše vyřídíte on-line

Krátkodobá půjčka není zatížená administrativou ani zbytečnými poplatky. Žádost stačí vyplnit on-line, v řádech minut jsme schopni automatizovanými procesy vyhodnotit zadaná data a oznámit vám výsledek řízení. Peníze převádíme na váš účet se stejnou rychlostí. V průběhu splácení můžete kdykoli v soukromém profilu ověřit stav úhrad i následující splátky. Pokud se vaše situace vyvine příznivě, nic nebrání ani předčasnému splacení. Opačný případ je stejně snadno řešitelný. Stačí s námi komunikovat, pokud si budete vědomi překážky ve včasné úhradě další splátky, nabídneme vám oddálení termínu nebo nový splátkový kalendář.

Vysoké úroky?

Častým strašákem nebankovních půjček bývá vysoký úrok. Ano, pracujeme s vyšším rizikem, nežádáme doložení příjmů, nekontrolujeme zápis v registrech dlužníků. Naše půjčky nabízíme širokému spektru žadatelů a garantujeme dostupnost. Vysoký úrok vyčíslený z malých půjček v krátkém období představuje poplatek v řádech sta korun. Je dostatečně vyvážený rychlostí a pružností našich služeb. V rámci poskytnutí půjčky neúčtujeme administrativní poplatky, penále za předčasné splacení ani žádné skryté náklady. Půjčíme vám přesnou částku, která vyplní mezeru ve vašem aktuálním rozpočtu.

CoolCredit je tady pro vás. Nevyužíváme vaší nepříjemné situace, ale pomáháme vám ji smírně vyřešit. Veškeré pohledávky můžete uhradit včas, bez penále a prodlení. Krátkodobé půjčky vám pomůžou překlenout vyhrocené období a znovu najít ztracenou rovnováhu. Samozřejmě musíme upozornit, že by půjčka vždy měla řešit úhrady vážných pohledávek. Nákup drahé elektroniky, luxusního zboží nebo drahých dovolených doporučujeme odložit na dobu, kdy si budete jisti stabilitou rozpočtu a budete moct čerpat z naspořeného fondu.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!

Napište své telefonní číslo, zavoláme Vám zpět.
+420 
Zavoláme ihned

Nejnovější

Výhody a nevýhody krátkodobých půjček
3.07.2019
Krátkodobé půjčky
Rychlá půjčka
Půjčka v hotovosti? I ta se dá sehnat
3.07.2019
Hotovostní půjčky
Bojíte se, že nedostanete půjčku? Zjistěte to skrze následující otázky!
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Rychlá půjčka
Jaké půjčky jsou dnes oblíbené?
28.05.2019
Domácí rozpočet
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Jakou půjčku může v ČR dostat cizinec?
28.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Kde vzít peníze na dovolenou? Zapomeňte na nevýhodné půjčky
24.05.2019
Krátkodobé půjčky
Nebankovní půjčky
Online půjčka
Rychlá půjčka
Proč jsou rychlé online půjčky takovým fenoménem?
24.05.2019
Online půjčka
Rychlá půjčka
Jak získat půjčku do 24 hodin?
24.05.2019
Rychlá půjčka
Rychlá SMS půjčka