×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Krátkodobá půjčka na účet ihned

Krátkodobá půjčka na účet ihned

Rozpočet s železnou pravidelností odčerpávají platby za bydlení, energie, služby, nákupy potravin i péči o domácnost. Rodiny s dětmi se navíc musí vyrovnávat s další zátěží v podobě plateb školného, kroužků, školních a sportovních potřeb. Nepřetržitý kolotoč povinností občas navíc naruší i neplánovaný výdaj.

Auto nebo velké spotřebiče vypoví službu zpravidla v nejméně vhodnou chvíli. Komplikují denní rutinu a třeba i dojíždění do práce a škol. Plánování může narušit tisíc a jeden výdaj. Pokud vám ruce svazuje neuhrazený závazek a přemýšlíte o možnostech, kde získat hotovost k úhradě, můžeme vám nabídnout optimální řešení.

Jednoduše, rychle, bez komplikací

Krátkodobá půjčka na účet ihned představuje jednoduchý a dostupný systém. Veškeré jednání, vyplnění žádosti i následná komunikace probíhá online. Nemusíte dohánět bankéře a sjednávat si osobní schůzku. Nemusíte dokonce ani dávat dohromady složité dokumenty a doklady o výšce příjmů. Coolcredit se snaží s maximální pružností nabídnout řešení, které vám pomůže překlenout náročné období a získat zpět finanční stabilitu.

Rozumné rozhodnutí

Veškeré informace včetně podmínek najdete přehledně vedené na našich stránkách. V rozhodování o finální výši půjčky vám může posloužit i interaktivní kalkulačka. Zadáte výšku půjčky a ihned získáte náhled na konkrétní výšku i počet splátek. Rozhodnete se s reálnými čísly, předejdete budoucímu nadměrnému zadlužení. Vyberete zodpovědně takovou výšku půjčku, kterou budete schopni splácet, aniž byste ohrozili svou životní úroveň.

Nebankovní půjčky jsou často obestřené zbytečnými strašáky. Vysoký úrok si můžete předběžně spočítat. Relativně nižší půjčka získaná na krátkou dobu promění vyšší úrok v částku v řádech sta korun. Taková částka je plně kompenzovaná dostupností a rychlostí služeb a nikterak vážně nezatíží váš rozpočet. Důležitými kritérii v hodnocení půjčky není jen výška úroku, ale také výška poplatků. Coolcredit přitom nezatěžuje nabízené produkty administrativními poplatky, ani žádnými dalšími skrytými náklady. V případě předčasného splacení půjčku ani nepožadujeme předmětné penále.

Dostupné služby na vysoké úrovni

Vždy se snažíme nabídnout rychlé a kvalitní služby. Pokud se vaše situace komplikuje a budete si vědomi, že není možné uhradit předepsanou splátku v termínu, dejte nám vědět. Vždy se pokusíme vyjít vám maximálně vstříc, nabídneme oddálení termínu nebo nový splátkový kalendář.

Řešte problémy včas a předejděte komplikacím. Zkušenosti s krátkodobou půjčkou a splácením má mnohem větší procento, než si možná myslíte. Půjčit si peníze není ostuda, v mnoha případech je nezbytným krokem, který vás posune a zabrání větším škodám. Samozřejmě je vždy důležité si uvědomit, že půjčka je vážným krokem a měla by řešit překlenutí náročného období nebo splacení pohledávek, na kterých závisí životní úroveň nebo souvisí s výkonem povolání. Pořízení drahých dárků, luxusních dovolených nebo trendové elektroniky by jistě mělo ustoupit do doby, kdy si budete jisti dostatečným příjmem a budete mít k dispozici alespoň většinu částky naspořenou.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!