×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Jak je to rychlé Časté dotazy Kontakt Slovník pojmů O nás

Pro podnikatele Pro mladé Na auto Pro důchodce

Nejčastější důvody pro zamítnutí půjčky

Nejčastější důvody pro zamítnutí půjčky

I při nejlepší vůli a dobře plánovaném hospodaření se můžete dostat do situace, kdy vám schází rozhodující částka. Potřebujete rychle řešit opravu auta, nahradit nefunkční domácí spotřebič, pořídit si nový telefon nebo počítač. Mladé rodiny jsou vystaveny neustálé palbě požadavků na úhrady školného, kroužků, kurzů a nejrůznějších pomůcek. Vytvořit a držet si finanční rezervu pro podobné případy se zdá jako nesplnitelná mise. Nezbývá než si sednout k internetu a nastudovat podmínky žádosti o půjčku a srovnat nabízené varianty i vlastní možnosti.

Dostatečný příjem?

Bankovní sektor nabízí poměrně široké spektrum služeb a solidní podmínky. Bohužel přísnými pravidly vymezuje dostupnost produktů. Hlavní důraz klade na jistotu v návratnosti půjčky, banky prostě a jednoduše preferují klienty, kteří mohou doložit dostatečně vysoký trvalý příjem. Pokud jste zaměstnáni na „dohodu“, brigádně, patříte mezi rodiče na mateřské dovolené, nezaměstnané nebo studenty, základní výběr vaši žádost poměrně jasně vymezí. Bance můžete slíbit, že omezíte výdaje a dostojíte splátkovému kalendáři. Přesně daná čísla z tabulek neobejdete.

Platební morálka? Může být problém

Někteří klienti si navíc úspěšnou žádost v bance můžou zkomplikovat i historií. Dosud nesplacený úvěr vám ubere velmi důležité body při závěrečném zhodnocení. Banky ověřují zápisy v bankovních i nebankovních registrech a v SOLUSu. Bohužel, do systémů jsou zapisovány i neúspěšné žádosti o půjčku. Pokud se po zamítnutí jednou bankou obrátíte na konkurenci, ověří si váš záznam a zhodnotí výsledek opět ve váš neprospěch.

Jednoduché a rychlé vyřízení půjčky? Jak kde…

Mohlo by se zdát, že půjčka je nedostupnou metou pro velkou část žadatelů. Nemusí být, navíc banky nejsou jedinou možností. Nebankovní subjekty dokážou nahradit nepružné systémy bank a nabízí půjčky jako optimální řešení i výše jmenovaným rizikovým skupinám.  Řešením může být půjčka pro problémové klienty. Cool Credit staví půjčky na dostupnosti. Vyřízení půjčky není podmíněné osobním jednáním ani doložením řadou dokumentů. Žádost stačí vyplnit online, okamžitě se vám dostane zpětné reakce, včetně oznámení o schválení. Vzájemné odsouhlasení podmínek spouští okamžitý převod peněz na váš účet. Nejen, že se vyhnete vleklému jednání, ale navíc vyloučíte možný neúspěch.

Půjčky Cool Credit jsou optimálním řešením, které vám rychle a bezpečně pomůže překlenout vyhrocené období. Dají vám k dispozici potřebnou částku a při splácení nezatíží nadměrně váš běžný rozpočet. Pomůžou vám znovu najít ztracenou finanční rovnováhu a předejít komplikacím.

Potřebujete půjčit?

od 1 000 Kč
do 20 000 Kč

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Nejzajímavější čtení z blogu

Zadejte svůj email a každý pátek Vám
pošleme vybrané články ze světa financí

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!
+420 
Zavoláme ihned