×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Půjčka na dluhy

Půjčka na dluhy

Máte dluhy, které potřebujete rychle a bezodkladně zaplatit? Dostali jste se do situace, ze které nevíte, jak ven? Můžete využít půjčku na dluhy, která Vám pomůže tuto situaci vyřešit rychle a snadno. Dobře víme, že s exekutory není řeč. Mohou vám zablokovat účet v bance, exekuce může být uvalena na mzdu nebo dokonce i majetek. Tomu všemu se dá zabránit.

Stačí, když si půjčíte potřebnou částku a svoje dluhy tak zaplatíte. Samozřejmě, že tím vaše dluhy nezmizí. Půjčka není „zdarma“. Nicméně se tak vyhnete exekuci a v pravidelných splátkách můžete své dluhy jednoduše splatit.

Jak funguje půjčka na dluhy a exekuce?

Půjčka na dluhy a exekuce je určena klientům, kteří se dostali do finančních problémů spojených se splácením svých závazků. Mnozí z nás splácí pravidelně hypotéku, auto a mnoho dalších věcí. Jenže ne každý měsíc jsou finance stejné. Může přijít nemoc, ztráta zaměstnání nebo jen snížení platu či mateřská dovolená. To vše je citelně znát.

Tento typ půjček na cokoliposkytují nebankovní společnosti. Každá má trochu jiné podmínky, pokud tedy nevíte, na kterou se obrátit, můžete zkusit COOL CREDIT. Často se přihlíží k výši stabilního příjmu či případným záznamům v registru dlužníků, avšak každá žádost bývá posuzována individuálně.

Půjčka na dluhy bez nahlížení do registrů

Oblíbeným produktem je půjčka na dluhy bez nahlížení do registrů. O peníze může zažádat každý občan ČR, který dosáhl plnoletosti. Do registru dlužníků se může dostat každý a je pak problém zažádat o půjčku u klasické banky. Ovšem mnohdy to nevypovídá nic o serióznosti klienta. Proto bývají půjčky bez registrů velice oblíbené. V takovém případě je věková hranice minimálně 21 let a podmínkou je české občanství. I když se nenahlíží do registru, tak vždy platí, že byste neměli být v insolvenci nebo by proti vám nemělo být vedeno exekuční řízení. Pokud splňujete všechny tyto podmínky, pak můžete získat půjčku snadno a rychle.

Velkou výhodou tohoto produktu je, že vše vyřídíte z pohodlí domova online bez zbytečné administrativy. Vždy si však předem dobře promyslete, kolik si půjčíte, abyste byli schopni závazek v budoucnu splatit a nedostali se do ještě větších finančních obtíží.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!