×
Získat peníze Co je potřeba Jak to funguje Zavoláme vám Peníze ihned Nejčastější dotazy O nás Kariéra Blog Kontakt Slovník pojmů

Online půjčka Pro podnikatele Pro mladé Pro důchodce Na auto Půjčka o víkendu Půjčka ve zkušební době Půjčka pro Slováky Půjčka pro studenty

Máte dluhy? Pomůže vám půjčka?

Máte dluhy? Pomůže vám půjčka?

Dlouho platilo varování: „Nevytloukej klín klínem.“ Sjednávat si půjčku pro splacení předešlých závazků znělo jako jednoznačná cesta k vleklým problémům. Další a další splátky postupně zvyšovaly základ dlužné částky až k neúnosné mezi. Leccos se změnilo. Změnily se podmínky, rozšířily možnosti a při správně vedené rozvaze může být nový závazek paradoxně optimálním řešením, který vás přivede rychleji k finanční rovnováze.

Půjčka rychle a bez papírování?

Bankovní půjčky jsou vázány poměrně přísnými pravidly. Nabízí dostatečně výhodné podmínky, možné riziko však vymezují povinným dokladem o výši příjmů, dobrou platební morálkou a nezřídka ověřují i zápis v registru dlužníků. Dlouhé a složité jednání o půjčce v bance nemusí představovat ideální řešení ani úspěch.

Soukromé subjekty oproti bankám dokážou nabídnout pružnější a pohotovější služby. Cool Credit předkládá celé portfolio půjček, které slibují jednoduchý proces zažádání i dostupnost pro naprostou většinu žadatelů. Nabízí možnost získat dostatečné finance pro vypořádání předešlých půjček a soustředit se na splátky jediného závazku.

Přehledné a jednoduché řešení

Celý systém je založený na on-line komunikaci. Od počítače doma nebo v práci si v klidu projdete přehledně vedené podmínky. Vyplněním online formuláře zadáte základní údaje, u některých produktů dokonce stačí zaslat typovou SMS zprávu. Automatizované systémy vyhodnotí vaši žádost v řádech minut a informují vás o výsledku. Současně s odsouhlasením podmínek Cool Credit ihned převádí žádanou částku na váš účet.

Půjčka bez poplatků navíc!

Velkou výhodou jsou krátkodobé půjčky, které nejsou spojené s řadou poplatků. Poplatky za schválení, administrativní poplatky, penále za předčasné splacení nebo jiné, skryté a oficiálně nepojmenované částky můžou výrazně zvýšit celkovou dlužnou částku. Zaplatíte to, co jste si půjčili, náležité úroky, a ještě další sumu, se kterou nikdo nepočítal. S takovou půjčkou opravdu aktuální problémy nevyřešíte.

Opět se můžete opřít o spolehlivé služby Cool Credit. Splátky nezatěžuje dalšími poplatky a tak, jako nekomplikuje sjednání nebankovní půjčky, neklade zbytečné překážky ani ve splácení. Na webových stránkách navíc můžete využít praktickou interaktivní kalkulačku. Proměnou cílové částky se okamžitě dozvíte výšku i počet návazných splátek. O výšce půjčky se rozhodnete s reálnými čísly. Objektivně zvážíte, nakolik budoucí splácení zatíží váš rozpočet a jak vám pomůže lépe plánovat výdaje. Pracuje s čísly, která vám pomůžou vyhodnotit situaci a opravdu ji zlepšit.

Nebojte se změny

Možná máte zkušenosti s různými subjekty. Pokud vás tíží špatné načasování konkrétních splátek nebo vám nevyhovuje způsob splácení, můžete nevýhodné půjčky splatit předčasně. Sloučením více splátek do jedné dlužné částky ušetříte. Lépe si uzpůsobíte splátkový kalendář aktuálním možnostem a brzy se dostanete z bludného kruhu ven. Projděte si nabídku Cool Credit a zvažte možnosti několik menších splátek sloučit do jedné a závazky splatit nejen rychleji, ale především s menšími náklady.

Čtěte také

Potřebujete půjčit?

-
+
od 5 dní
do 30 dní

Jak rychle dostanu peníze?

Když odešlete žádost
TEĎ v 14:00
Podepíšete smlouvu (pomocí SMS)
do 1 minuty
Přiložíte kopii OP
do 2 minut
Přiložíte výpis z účtu
do 2 minut
Vyhodnotíme žádost
do 5 minut

Peníze můžete dostat již v 10:03

Platí v případě vyplacení půjčky na Váš bankovní účet v rámci stejné banky

Chcete poradit ohledně půjčky?

Potřebujete radu? Jsme tu pro Vás!